PDA

View Full Version : Търся едно момиче



greydaze
10-31-2017, 16:46
Здравейте, предварително се извинявам ако съм сбъркал раздела. Та както разбрахте от заглавието търся едно момиче, с което пътувахме днес във влака за Г. Оряховица, буквално исках да я заговоря, но един не вид се престраших... абе не знам. Аз съм на 18, момичето изглеждаше на около моята възраст и понеже тук влизат доста тийн реших, че има вероятност да се запознаем. На повечето от хората ще им се стори налудничаво, но се сещам преди време някакъв пич в София разлепваше обяви с надпис "аз търся теб" и го даваха по новините :D
Сега изпитвам това, чувство на съжаление от бездействие в стил '' абе как можах да не го направя?! '' За това ако това момиче случааааайно чете това, ще се радвам да ми пише на ЛС :)

П.С. бяхме в 4 вагон, влакът тръгна в 16:00, а аз бях с куче.
П.С. Троловете се надушват от далеч, така че не си правете труда :D

tori
10-31-2017, 17:16
А не можа ли да дадеш дати на пътуването или да споменеш как изглежда? Може да успеем да помогнем малко повече, ако знаем повече. Нещо наби ли ти се на учи? Да кажем - цвят коса/очи, някаква дреха по-особена, телефон... Нещо въобще?!

greydaze
10-31-2017, 17:30
Ами написах, че днес пътувахме и в колко часа, а момичето беше около 1.60-1.65, слабичка, с тъмни коса и очи и сладка в лицето :D Телефона беше някакъв синкав, но не помня каква марка точно, носеше сини дънки и готино яке. Само това помня като по-подробна информация.

divergent
10-31-2017, 17:42
Къде влизат доста тийн, хахахах? :D
Иначе ако ви е писано, ще се засечете пак на някоя гара. <3

greydaze
10-31-2017, 17:48
Иначе ако ви е писано, ще се засечете пак на някоя гара. <3
И аз си го мислех, ако ни е писано - ще се срещнем или тя ще види тази тема :) Но нали за да ми помогне Бог, трябва първо сам да си помогна, именно за това пуснах темата :)

divergent
10-31-2017, 18:03
Недей да наричаш модератора Бог, достатъчно му е високо самочувствието, а и няма да ти помогне, хич не е отзивчив! :D

tori
10-31-2017, 19:32
Извинявай, "днес" не го видях, моя грешка.

Грозния
10-31-2017, 22:10
... понеже тук влизат доста тийн реших, че има вероятност да се запознаем.
http://stream1.gifsoup.com/view7/3921811/point-and-laugh-o.gif


На повечето от хората ще им се стори налудничаво, но се сещам преди време някакъв пич в София разлепваше обяви с надпис "аз търся теб" и го даваха по новините :D А на теб не ти ли се струва налудничаво :? ?
Или искаш и теб да дават по новините :D ?

И аз си го мислех, ако ни е писано - ще се срещнем или тя ще види тази тема :) Но нали за да ми помогне Бог, трябва първо сам да си помогна, именно за това пуснах темата :)Някога казвали ли са ти колко си наивен?

kompleksar
10-31-2017, 22:29
Грозния, това че не вярваш в себе си и нямаш мечти не означава, че на момчето няма да му се получат нещата.

greydaze
11-01-2017, 07:43
Някога казвали ли са ти колко си наивен?
Казвали са ми го, но нищо не губя поне ако опитам, нали? :)

ةتشضل انزفث
11-01-2017, 09:12
http://stream1.gifsoup.com/view7/3921811/point-and-laugh-o.gif

А на теб не ти ли се струва налудничаво :? ?
Или искаш и теб да дават по новините :D ?
Някога казвали ли са ти колко си наивен?

Я го набий :D

Indistinct
11-01-2017, 09:34
Това е толкова сладко.
Следващия път просто завържи някакъв разговор, ще ти бъде по-лесно.

Откъде и докъде сте пътували, може пък да помогне.

И от чисто любопитство - как позволяват да се внасят кучета във влака? Наскоро бях видяла отново такъв случай, но кученцето беше много малко.

Грозния
11-01-2017, 10:04
Грозния, това че не вярваш в себе си и нямаш мечти не означава, че на момчето няма да му се получат нещата.Твърде голям е за да е толкова наивен :? .
Ти също!

Казвали са ми го, но нищо не губя поне ако опитам, нали? :)Нищо не губиш, освен времето и достойнството си. Времето е най-ценното нещо, парите са веднага след него!

Я го набий :DНяма смисъл, пък и това едва ли ще му помогне :D .

Това е толкова сладко.Не е сладко - глупаво е :? !

Следващия път просто завържи някакъв разговор, ще ти бъде по-лесно.Виж, това е по-полезен съвет. Въпреки че може да му откажат, тогава унижението ще е по-кратко и малко.

kompleksar
11-01-2017, 11:14
Твърде голям е за да е толкова наивен :? .
Ти също!
Нищо не губиш, освен времето и достойнството си. Времето е най-ценното нещо, парите са веднага след него!
Няма смисъл, пък и това едва ли ще му помогне :D .
Не е сладко - глупаво е :? !
Виж, това е по-полезен съвет. Въпреки че може да му откажат, тогава унижението ще е по-кратко и малко.

За тебе има ли хубави неща в тоя живот ?
Дай боже да се ебаваш..

pinkblood
11-16-2017, 00:10
Всеки следващ път , в който се двоумиш да направиш нещо се сещай за тази случва и просто действай , само това мога да иажа :D

pilence2
11-16-2017, 06:13
Я го набий :D

:D