PDA

View Full Version : Не мога да си намеря приятелка :(



kristiyan1900
10-31-2017, 18:25
Здравейте ! На 17г съм , досега не съм имал по-сериозна връзка с някое момиче. Не знам защо ,но може би нещо в мен ги отблъсква..не съм дебел-е нямам плочки и големи мускули , нито че не изглеждам като някоя филмова звезда /така да се каже/ ,единственото ,което искам е да съм заедно с някое нормално и кадърно момиче ,а не някоя кифла или "модел" . Прочетох доста теми във форума относно това и си направих извода ,че отговарям на повечето изисквания на момичетата - забавен,висок и т.н ,но в реалния живот не ми се получават нещата..ако може някой да даде съвет?

kompleksar
10-31-2017, 18:49
Явно не действаш. Нищо не можеш да направиш без действия и само с искане.

Грозния
10-31-2017, 22:25
Прочетох доста ... и си направих извода ,че отговарям на повечето изисквания на момичетата - забавен,висок и т.н ,но в реалния живот не ми се получават нещата..Прочел си викаш?!
https://thumbs.gfycat.com/CorruptRegularGalah-max-1mb.gif

По форумите жените пишат едно, в реалния живот вършат съвсем друго - включително относно мъжете с които излизат.
И аз съм виждал женски писания как харесват и търсят някой мил, добър, забавен, романтичен и куп други измишльотини :? !

Жените пишат подобни глупости, когато им е скучно и убиват време по форумите, но никога не биха излезли с такъв, най-малкото защото той не им е интересен с нищо! В същото време, в реалния живот излизат с поредната нацепена батка, богатия, дебел и плешив чичко-паричко или някой простак, който "пие и бие" и жените намират всичко това за много забавно и секси!

И кой ти каза, че си забавен и висок :razz: ?!
Щом досега никоя не те е харесала, значи не отговаряш на критериите на жените за привлекателност! Няма значение какви са тия критерии - ти не ги покриваш и това че си сам го доказва!

Ти си просто поредният смотан и грозен наивник, извинявай че ти го казвам. Но след време ще се оправиш - ще престанеш да бъдеш наивник :razz: !

Успех :D !

kompleksar
10-31-2017, 22:32
Не го слушай тоя Еминем



Ти си просто поредният смотан и грозен наивник

Факта, че ТИ си грозен, не прави момчето грозно.