PDA

View Full Version : Венерически работи



Mr.Killer
11-01-2017, 00:15
Здравейте,
понеже скоро преспах с една и от тогава все си мисля разни работи та реших да питам тук.
Понеже въпросната се оказа с доста на брой опити та се замислям да не съм прихванал нещо, я въшки я недай си боже друго.
Ползвах презерватив разбира се ама се зачетох за срамни въшки. Понеже макарите нещо ме понасърбяват и от там като се зачетох...Значи нямам парения или пък нон стоп сърбежи, зачервявания и такива работи. До колкото разбрах, ако съм прихванал въшки то те са видими и с просто око, аз с лупа даже не успях да видя нещо.
Ако пък случайно съм прихванал какъв ще е резултатът и дали като се обръсне мястото проблема се разрешава или си трябват мазила.
Ползвал съм презерватив както казах ама ми е интересно освен срамни въшки може ли и друго да се лепне? Четох за сифилис, че могло от целувка само и още някакви работи там.
Принципно освен сърбежа на макарите(от време на време) друго оплакване нямам и дано така да си остане. Ама ще се радвам да ме светнете за сифилиса,въшките и от какво не предпазва презерватива да си имам едно наум преди да реша да ударя някой тир нейде си.
Поста ми е сериозен, не съм трол просто обичам да разказвам малко по цветно нещата. :Д

Indistinct
11-01-2017, 10:40
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/399275-Обща-сексуална-култура