PDA

View Full Version : Моля за спешен съвет.



LP-952
11-01-2017, 11:09
Здравейте, имам проблем с пениса. От няколко години съм забелязал, че имам проблеми с главичката, като при обелване се формира един червен кръг от кожа зад самата главичка и не съм сигурен дали това е фимоза. Когато пенисът е в еректирало състояние не мога да го забелвам мъобще, само в напълно отпуснато състояние. Също така съм забелязал че като че ли има някаква връзка която свързва отмора на главичката и кожичката и заради нея като че ли при забелване кожата се насъбира зад главичката а не се дърпа спокойно. От много време отлагам да се занимавам с това, но вече наистина трябва да го направя. Та въпросът ми е до какъв доктор трябва да се допитам или да си запиша преглед. При уролог или някои друг защото не съм запознат със нещата при тези проблеми и също така ако знаете някои надежден спецалист да ми го препоръчате, за да не се случи някоя беля.
Предварително ви благодаря !!

Грозния
11-01-2017, 15:49
Отиди при личния си лекар, обясни му/ѝ същите тези неща и ще ти даде направление за специалист.
Успех :)!

LP-952
11-01-2017, 20:35
Проблемът е, че нямам личен лекар. Имах до преди година, но той замина в чужбина и няма да се върне и сега съм в много странна ситуация. Така че, към кого да се обърна ?