PDA

View Full Version : Кевин Спайси



NomNomNom
11-02-2017, 08:33
Що така са му объркали името тука в тийна

И за да не възмущавам само за името, имам питане как виждате нещата.

1. Педофил ли е "спайси" за дето е закачал 14г. момче преди 30г, тогава е бил на 20+
2. Насилник ли е спайси като цяло, или просто е директен
3. Защо тръмп още не е на прицел, допустимо ли е да не е
4. Какво мислите за тези случаи у нас - аз мисля, че ние сме ги приели за норма и си ги премълчаваме.
Също, зависи къде е границата - да кажем, че у нас има по-висок праг за да счетеш действие за насилие, например някой да те награби и опипа пиян изобщо не се брои, защото е пиян пък и ти чий го дириш около него.

#дискус

++ не съм дълбала в детайли какво е правил спайсито, обаче , че е опипал някой и че е правил сексуални намеци не мисля, че е престъпление?
Само случая с 14 годишния изглежда зле
Бил предложил на някакъв да пушат трева - че какво лошо?

defender
11-02-2017, 09:51
Както написа един френд във фейса:
"След като обвиниха Кевин Спейси за хомосексуални посегателства отпреди 30 години, кога ли внучката на някоя актриса от Спартак ще си спомни, че баба и навремето и e била споменала, че Кърк Дъглас я бил погледнал малко по-палаво по време на снимките."

Какво нещо е човешката памет ...

Много морални ще излязат "краварите". Преливат от морал!

kojinshugi
11-02-2017, 11:04
https://i.imgur.com/hWFlu15.png

deitona22
11-02-2017, 11:57
Сега е моредно жените и съществата от неопределен пол да казват че са били жертва на сексуални "нападения",та за тва всеки известен бива обвиняван тия дни.
Холивудски простотии.
1.Не.Дори ме съмнява да има такова нещо изобщо.
2.Не е,просто не им изнася на жените и тия със сбъркана ориентация,като човек е директен.
3.Да бе,коя/кой ще смее сега да каже нещо такова за Тръмп? Нали след 2 дена вече няма да съществува,което от една страна е нещо хубаво.
4.И да съгласен съм с теб за това.

Supermassive____
11-02-2017, 14:39
Още едно доказателство, че от педерастията до педофилията разстоянието е половин крачка.
https://www.youtube.com/watch?v=313xYmcYPds

Redfireworkz
11-12-2017, 16:30
Ама ти сериозно ли?
Първо, педерастия е понятие от гръцки със значение буквално хомосексуална педофилия.
Второ, съвпадението не е равно на следствие. Това, че гейовете са педофили е една от множеството измислени причини да се оплюе хомосексуалността. Много по-логична причина за "често сррщаната сред гейовете" педофилия е фактът, че обществото не приема и отблъсква гейовете и като им се ебе на куче прибягват то малолетни, които не могат да се опълчат и съответно се травматизират и не уличават педофила, защото не искат и не говорят с никого за това. И не, това не е правдиво, но причината за това е социално неудобрение, не се отнася до сексуалността.
Трето, преди да кажеш, че нормалните не правят така въпреки и на тях им е тежко без секс: не знам в какво време си живял/живееш, но около мен съм чул милиони реплики като "тая курва като се напие сама ти скача на х*я" и "няма да ходя щото няма курви", което както и да го погледнеш е намерение за изнасилване - да отидеш някъде, защото има нетрезво момиче, от което можеш да се възползваш. И преди да кажеш, че това е по-нормално, защото те харесват мъже, айде и ти да правиш секс със някоя 150 кила + просто, защото е жена. Всеки има преференции и ако не е в подходящо състояние да направи избор - не е правилно.

dreamwalker
11-12-2017, 17:43
Бог забавя, но не забравя.