PDA

View Full Version : Истинска любов?



Intel-Inside
11-02-2017, 13:05
Здравейте,

Преди повече от година се запознах с едно момиче, никога не бях изпитвал нещо толкова силно за толкова кратко време, беше невероятно, влюбих се в нея изключително бързо, тя в мен също, сякаш винаги е била в живота ми, превърна се в най-добрата ми приятелка, беше буквално велико, нямаше нещо което да не обичам в нея, просто не съществуваше такова нещо, можех с часове просто да стоя и да я гледам, как учи, как се облича,, обичах всяко нейно движение, знаех абсолютно всичко за нея,но за жалост тя не знаеше неща за мен, които прикривах, знаех че в един момент истината, ще излезе наяве, но бях убеден че любовта ни е силна и ще преживеем всичко. Е дойде и този момент , връзката ни продължи 5 месеца, никога не се бяхме карали, живеехме заедно, не официално но нямаше вечер да не заспиваме един до друг. Когато тя разбра нещата, които бях прикрил, аз си тръгнах, не й дадох никакво обяснение, просто не можех да се изправя пред нея и да й кажа, че съм я излъгал, не можех да я погледна в очите повече. Събрах си нещата и изчезнах, буквално.. правех всякакви неща да я избия от главата и сърцето си, но й се обаждах, от време на време, карахме се.. много ! Казвахме си лоши неща в продължение на 6 месеца, чувахме се рядко през тези 6 месеца, но когато го правехме се карахме, но чувствах, че любовта е там.. но тя ме помоли да я оставя, да си тръгна, че има нужда от щастие и аз уважих решението й. Средата на Юли срещнах друго момиче, момиче което беше точно толкова емоционално счупена и несигурна като мен, започнахме да излизаме доста и бяхме заедно на един остров с нейни приятели, беше наред всичко, но аз никога не забравих другото момиче ,не можех да си я изкарам от ума. И всичко това продължи до преди няколко дни, имах връзка с това момиче , защото имах нужда от нея, но не можех да я обичам така както искаше и тя не ме обичаше така както аз исках, тя не беше моето момиче, не знаеше как да ме обича и просто се разделихме преди няколко дни. Снощи лежах на дивана и като никога реших да вляза в Instagram , аз не ползвам социални мрежи, въпреки че имам профили на доста места съм доста неактивен и тогава видях снимка на бившата ми приятелка, усмихната .. същата.. красива , сърцето ме сви и й се обадих, буквално на секундата. Говорихме 2 часа, за нея, за мен, за това как се е променило всичко, за преди.. за грешките ми, тогава ми каза "Ти не се бореше, знаеш че щях да простя всичко, не трябваше да си тръгваш или поне трябваше да се върнеш имаше толкова шансове да оправиш всичко, но не го направи, защото си егоист и знам че ме обичаш, винаги съм го знаела, но ето и сега вместо да се обаждаш защо не дойде, защо не ме погледнеш в очите? " Аз мълчах, не знаех какво да кажа, очите ми се напълниха със сълзи, казах й че трябва да е щастлива, че някой ден ще се оженя за нея, че някой ден ще бъда достатъчно силен да я погледна в очите отново. Каза, че има някой в живота й , за първи път от 10 месеца (от катко се разделихме) каза, че е от скоро и се опитва да е щастлива, не звучеше щастлива, знам че не го е казала за да ме нарани, тя никога не се е опитвала да ме нарани въпреки всичките ми грешки, винаги съм й вярвал на 101%, стана ми ужасно болно,когато разбрах че има друг, но това е тъпото ми его, казах й че искам да е щастлива и че щом има някой, значи той си заслужава, че е видяла нещо в него, което си струва, че аз винаги ще й бъда приятел и се радвам за нея. Попитах я защо вече 10 месеца, тя е всичко което искам, че не мога да я изкарам от сърцето си , от ума си, че мисля за нея всеки ден, че я сънувам, че ме боли .. тя замълча и каза " Защото,бяхме в рая" тогава чух как и тя се разстрои, защото наистина бяхме в рая, но й причиних много болка.. след това..
Обичам я, липсва ми ужасно много, тя е най-прекрасното и добро момиче, което познавам.. ако това е истинската любов защо боли толкова много? Аз не мога да си простя , че я нараних, че я оставих, когато не трябваше да го правя, а тя ми е простила.. донякъде, но аз не мога.. и се питам това истинска любов ли е ? Вина ли е какво е ??

s0b1esk1
11-02-2017, 17:08
"love will fuck you up more than drugs ever will" - The Weeknd

NomNomNom
11-02-2017, 18:16
Ами права е била, защо е била тази драма да си тръгваш
И какви толкова неща си крил

pinkblood
11-18-2017, 19:05
Много ми е позната тази история . На мен ми се случи нещо подобно , само че моята любов не само скри неща от мен , а и направи много други неща , за които аз простих . След време обаче без да го желая , без да се опитвам да си върна това всъщност се случи . И сега не бързай да си казваш тя не е такава и аз не съм такава повярвай , още повече , че не бих наранила човек , който обичам . Не бих искала да те обезнадеждавам , но по-добре остави нещата така . Ще ти мине чакай , 10 месеца са малко :D

filmimilmi
11-21-2017, 14:51
След такъв разговор трябва да си малоумен, за да не си прозрял, че още те обича и направо си е бил момента, в който ти трябва да притърчиш право при нея, за да се случат нещата като по филмите. Е, изпуснал си момента, пич.