PDA

View Full Version : Здраве



Станислав
11-02-2017, 13:45
Здравейте,аз съм момче на 16. Имам следния проблем.Преди 1 седмица се връщах от планина в колата ми стана лошо помислих си,че е от пътя спряхме за глътка въздух и от момента който слезнах от колата усетих силно замайване строполих се на земята започнаха иглички по цялото тяло и скованост чувството беше все едно умирам.Наложи се да отидем до спешното приеха ме с кръвно 80\40 след като ми сложиха абокат кръвното ми се дигна до 100\60 и ме изписаха.Мина една седмица.Бях в училище стана ми лошо виеше ми се свят отидох до сестрата да ми измери кръвното показа 90\50 след,което падна на 80/40 пак се повтори същото крайницие ми изтръпнаха.Започна и сковаването и чувството все едно умирам.продължи някъде около 2 минути след което се почувствах по-добре не се стигна до спешно или бърза помощ.Сестрама ми измери кръвното и се беше нормализирало 120/70 върпоса ми е: някои знае ли от какво се получава това и дали е имал същото изживяване.

kompleksar
11-02-2017, 14:21
Пушиш ли ? Нещо по-подробно да са казали в спешното ?

Станислав
11-02-2017, 14:36
Да пуша.В спешното ме изписаха с хипотония но нищо друго не ми казаха.

kompleksar
11-02-2017, 14:41
По-добре ги спирай цигарите, щото после ще е късно. Мога да ти кажа, че хипотонията и цигарите взаимно си помагат към пътя за рак. ;) Ако толкова искаш да пушиш нещо, пробвай тревата, но не прекалявай (Само гледай да не си алергичен и да е качествена). Сериозен съм.