PDA

View Full Version : Изгубен



GolyamYus
11-04-2017, 09:30
Здр.!Ще гледам да бъда кратък за да не ви отегча.На 19 съм,може би вече в депресия,до сега никога не съм имал сериозна връзка,дори и връзка :D.Винаги съм бил доста студен към всеки,но не съм го искал просто съм си такъв,трудно показвам,че ми пука адски много,трудно разкривам чувствата си.Въпроса е,че до по-рано не ми пукаше живеех си добре,без драми и всичко свързано с любовта,но вече порастнах и сякаш нещо ми липсва,но вече е твърде късно,понеже съм напълно невеж по темата любов,никой не би ми обърнал внимание,макар че да притежавам най-добрият възможен характер.Пропилях си времето в глупости в нехилизъм в бездействие,изведнъж порастнах и ми е адски трудно,започнах работа,вече тбърде рядко излизам,по-цял ден пуша трева и гледам мемета.Чувствам,че вече не са останали емоций в мен,и съм просто празен от вътре,не изпитвам нито гняв нито омраза,нищо :D.Мисля да избягам извън България с надежда,че нещата ще се променят а и съм чувал,че в чужбина жените харесват момчета като мен.Прекалено скромен съм и студен,но не го искам,но няма какво да направя.Знам,че съм сложен,но това си е част от мен..Ако може някой който е бил на моето дередже и е успял да излезне от тая дупка да даде съвет.Приемам всички мнения не ми пука.

Blazze
11-04-2017, 12:32
Ако се оправяш с английския и имаш време за губене виж тоя линк и виж дали нещо ще ти грабне вниманието. На мен ми помогна да намеря цел в живота, да обичам себе си и да се слагам на първо място. Изгледай поне 4-5 видеа.

https://www.youtube.com/user/coachcoreywayne/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1

Също така работи върху себе си. Много добри съвети за това можеш да получиш тук

https://www.youtube.com/channel/UCmRfQHc3U4fV1-i8Ry1HmtA

и също така тук

https://www.youtube.com/channel/UC6Iaz96RkYE-MOjnq5NPgqw
https://www.youtube.com/channel/UChNN7VBxPTiNrqjUaQd9bxA
https://www.youtube.com/channel/UC1KbedtKa3d5dleFR6OjQMg
https://www.youtube.com/channel/UCj7w3eTgExiIwLXp-Q6ZZCQ


Ако не се занимаваш активно със спорт се запиши на фитнес / футбол / скално катерене / плуване / бокс / крав мага / mixed martial arts. Поне едно от последните 3 препоръчвам горещо.

ПС. Ако в момента не си щастлив и си мислиш, че това ще се промени като си намериш приятелка се лъжеш (или поне, ако нещо се промени то ще бъде само за няколко седмици). В твоя случай имаш нужда от цел в живота, хобита (които не са свързани с компютър) и приятели.

defender
11-04-2017, 13:07
"В детската градина обличаха момченцата, като зайчета, а момиченцата, като снежинки.
И пораснаха тези хора... мъжете - страхливи, а жените - студени."

GolyamYus
11-04-2017, 13:13
Blazze.Благодаря,ще разгледам довечера.

kompleksar
11-04-2017, 13:32
Бхахах, бахти тролера, иначе браво, че описа половината момчета, свършило даскалото, вече нема любов, пуша коз, не ми пука за нищо :) :) :)

GolyamYus
11-04-2017, 13:53
Бхахах, бахти тролера, иначе браво, че описа половината момчета, свършило даскалото, вече нема любов, пуша коз, не ми пука за нищо :) :) :)
Всичко което съм написал е истина,малко смешно ми стана,че си помислил написаното от мен за troll,после тъжно щото наистина това е моят живот

kompleksar
11-04-2017, 13:55
Всичко което съм написал е истина,малко смешно ми стана,че си помислил написаното от мен за troll,после тъжно щото наистина това е моят живот

Луд си братле, на тебе животът ти сега започва. Имаш време да си намериш приятелка (само това ли ти е проблема, че нещо не разбрах), излизай повече с компании, влез в университет, спирай я тая трева, че неска пафкаш, утре шмъркаш. ;)

GolyamYus
11-04-2017, 14:08
Луд си братле, на тебе животът ти сега започва. Имаш време да си намериш приятелка (само това ли ти е проблема, че нещо не разбрах), излизай повече с компании, влез в университет, спирай я тая трева, че неска пафкаш, утре шмъркаш. ;)

Налага ми се да работя,напоследък нямам много време за излизане,но събирам пари за да уча в Дания.И не ми е само приятелката проблема,проблема е че съм неопитен а съм на почти 20.Ще пробвам ЛСД,чувал съм,че може да помогне.Яко съм във филма,преди 5 години въобще не бях такъв.

defender
11-04-2017, 14:20
Ще пробвам ЛСД,чувал съм,че може да помогне.

Да ще ти помогне - тогава хептен няма да си намериш приятелка (говорим за сериозна приятелка, дето ще иска да създава семейство с тебе).


Моя съвет е, намери си работа, където има повечко жени.

kompleksar
11-04-2017, 14:52
Да ще ти помогне - тогава хептен няма да си намериш приятелка (говорим за сериозна приятелка, дето ще иска да създава семейство с тебе).


Моя съвет е, намери си работа, където има повечко жени.

Тоя явно е доста объркан, за да си мисли, че като спре тревата и не шмърка, ще е по-добре ако почне хапчета, лепенки, спринцовки, смешна му работа..


Брат ми, не ги прави тия глупости, а ученето в Дания, защо реши там ? Според мен ще ти е в пъти по-трудно там да си намериш приятели, приятелка.. За каква специалност учиш ?

GolyamYus
11-04-2017, 15:04
Пичове бих казал,че сте доста ограничени и консервативни.Съветите ви са всеедно някой авер на 13 ги е писал,нищо лично оценнявам,че си губите и вашето време давайки ми съвети,но бъдете наясно,че не съм ретард или нещо от сорта.

kompleksar
11-04-2017, 16:21
Пичове бих казал,че сте доста ограничени и консервативни.Съветите ви са всеедно някой авер на 13 ги е писал,нищо лично оценнявам,че си губите и вашето време давайки ми съвети,но бъдете наясно,че не съм ретард или нещо от сорта.

Ти ще пробваш ЛСД, не ние. Успех от мен! :)

Грозния
11-04-2017, 16:49
Вземи се в ръце и си намери смислено занимание - работа или учене!
Или и двете - друга оправия няма!

GolyamYus
11-04-2017, 17:17
Работя вече от 1 месец,чувствам се ужасно,сякаш ме депресира повече...ама е мъча,нямам друг избор

muhatacece
11-04-2017, 20:52
Социализирай се малко бе, пич, колкото и време да нямаш свободно, все ще намериш да разпуснеш с приятели. Просто излизай, това е.

GolyamYus
11-05-2017, 07:14
Имам 4ма pothead авери,нон стоп съм излизал,файда няма...

prosto_chovek
11-05-2017, 07:51
Еми вместо да седиш да пушиш трева по цял ден и да гледаш простотии, както ти казаха, излизай, запиши се на някакъв спорт и прочее. В чужбина, както и тук, момичетата, които харесват подобни момчета, са същите като тях, такива има и тук, ама ако искаш сериозна приятелка, не мисля, че това ти трябва. Такива циклотрони, дето по цял ден са напушени или пияни, не прокопсват много не само с гаджетата, ми и с останалите неща, като съвет ти го давам. Е такъв един познавам, много интелигентно момче беше, завърши даскало, почна да кози и той всеки ден по 10 лева на ден минимум, сега освен да пуши и да цъка на компа игри по цял ден друго не прави, нито гадже има, нито свястна работа. А това, дето мислиш да бараш lsd, ако искаш да затънеш още повече, ти си, после може и херцог да станеш. Тревата няма лошо, ако е в малки количества, ама другите лайна не ти трябват.

dvt32
11-19-2017, 22:58
Здр.!Ще гледам да бъда кратък за да не ви отегча.На 19 съм,може би вече в депресия,до сега никога не съм имал сериозна връзка,дори и връзка :D.Винаги съм бил доста студен към всеки,но не съм го искал просто съм си такъв,трудно показвам,че ми пука адски много,трудно разкривам чувствата си.Въпроса е,че до по-рано не ми пукаше живеех си добре,без драми и всичко свързано с любовта,но вече порастнах и сякаш нещо ми липсва,но вече е твърде късно,понеже съм напълно невеж по темата любов,никой не би ми обърнал внимание,макар че да притежавам най-добрият възможен характер.Пропилях си времето в глупости в нехилизъм в бездействие,изведнъж порастнах и ми е адски трудно,започнах работа,вече тбърде рядко излизам,по-цял ден пуша трева и гледам мемета.Чувствам,че вече не са останали емоций в мен,и съм просто празен от вътре,не изпитвам нито гняв нито омраза,нищо :D.Мисля да избягам извън България с надежда,че нещата ще се променят а и съм чувал,че в чужбина жените харесват момчета като мен.Прекалено скромен съм и студен,но не го искам,но няма какво да направя.Знам,че съм сложен,но това си е част от мен..Ако може някой който е бил на моето дередже и е успял да излезне от тая дупка да даде съвет.Приемам всички мнения не ми пука.
Хей, аз бях в подобна ситуация до 11-ти клас - сдухан, зле в общуването с жените и просто изгубен.

Ще ти споделя един материал, който ми промени живота (звучи супер клиширано, но е вярно). Това ме запали по личностно развитие, развитие на социални умения и и т.н. Сега се чувствам като нов човек!

Това са записки от няколко DVD семинара, които имат за цел да помогнат на мъже да общуват с жени, но всъщност са много повече от това!

За да разбереш колко много ми е помогнално - преведох ~40 шибани страници със записки от това нещо. :D

Ето линк със записките (доста е дълъг текстът, но си струва прочитането):
- http://dvt32.blogspot.bg/2017/11/1.html

Успех. :)

Грозния
11-20-2017, 18:28
Имам 4ма pothead авери,нон стоп съм излизал,файда няма...Като се събираш с такива боклуци, нищо добро няма да видиш! Още по-малко да намериш жена!
Бягай надалеч от тях, те са ти безполезни и могат само да те вкарат в пропастта - финансова, социална и всякаква!
Този потребител много хубаво ти го каза:

Еми вместо да седиш да пушиш трева по цял ден и да гледаш простотии, както ти казаха, излизай, запиши се на някакъв спорт и прочее. В чужбина, както и тук, момичетата, които харесват подобни момчета, са същите като тях, такива има и тук, ама ако искаш сериозна приятелка, не мисля, че това ти трябва. Такива циклотрони, дето по цял ден са напушени или пияни, не прокопсват много не само с гаджетата, ми и с останалите неща, като съвет ти го давам. Е такъв един познавам, много интелигентно момче беше, завърши даскало, почна да кози и той всеки ден по 10 лева на ден минимум, сега освен да пуши и да цъка на компа игри по цял ден друго не прави, нито гадже има, нито свястна работа. А това, дето мислиш да бараш lsd, ако искаш да затънеш още повече, ти си, после може и херцог да станеш. Тревата няма лошо, ако е в малки количества, ама другите лайна не ти трябват.+1

Ще ти споделя един материал, който ми промени живота (звучи супер клиширано, но е вярно). Това ме запали по личностно развитие, развитие на социални умения и и т.н. Сега се чувствам като нов човек!

Това са записки от няколко DVD семинара, които имат за цел да помогнат на мъже да общуват с жени, но всъщност са много повече от това!

За да разбереш колко много ми е помогнално - преведох ~40 шибани страници със записки от това нещо. :D

Ето линк със записките (доста е дълъг текстът, но си струва прочитането):
- ...Това са пълни глупости, които не работят :? !
За това ли се регистрира и пишеш тук - да си рекламираш сайтовете, блоговете и семинарите за "личностно развитие"?!?
Бас държа че предлагаш и някаква платена услуга за "оправяне на живота" и се надяваш на отчаяни шарани да ти напълнят джоба!
Мошеник долен, жалък си :? !

dvt32
11-20-2017, 20:46
Това са пълни глупости, които не работят :? !
За това ли се регистрира и пишеш тук - да си рекламираш сайтовете, блоговете и семинарите за "личностно развитие"?!?
Бас държа че предлагаш и някаква платена услуга за "оправяне на живота" и се надяваш на отчаяни шарани да ти напълнят джоба!
Мошеник долен, жалък си :? !
Съжалявам, че мислиш така. За мен работи супер, а също така съм виждал много пичове, които започват много зле, но се измъкват по именно същия начин - научават как работи женската психология, започват да общуват с повече жени и в крайна сметка стават по-добри. Няма магически хапченца. :)

nqmamNervi
11-20-2017, 21:00
Това са пълни глупости, които не работят :? !
За това ли се регистрира и пишеш тук - да си рекламираш сайтовете, блоговете и семинарите за "личностно развитие"?!?
Бас държа че предлагаш и някаква платена услуга за "оправяне на живота" и се надяваш на отчаяни шарани да ти напълнят джоба!
Мошеник долен, жалък си :? !
Защо личностното усъвършенстване да е глупост?
Мислиш, че съдбата на човека е предопределена и той нищо не може да направи, за да я промени ли? Ако е така - много пораженческо мислене. Вярно е, че има много шарлатани, които се възползват от отчаянието, но самата идея за самоусъвършенстване не е глупост, всички хора го правят цял живот, макар и несъзнателно. Ти също развиваш трол уменията си с всеки пост.

Грозния
11-20-2017, 21:05
Съжалявам, че мислиш така. За мен работи супер...И продължаваш да лъжеш, а :D ?!
Само като ти видях заглавията на тъпотиите във ФБ и ми стана ясно 8) . Спокойно, не съм ги гледал и не са ти се качили броя гледания, нито харесванията :D !

... се измъкват по именно същия начин - научават как работи женската психология...И как ще научат? С твоите клипове за "самоусъвършенстване" ли :? ?!

dvt32
11-20-2017, 21:07
И продължаваш да лъжеш, а :D ?!
Само като ти видях заглавията на тъпотиите във ФБ и ми стана ясно 8) . Спокойно, не съм ги гледал и не са ти се качили броя гледания, нито харесванията :D !
И как ще научат? С твоите клипове за "самоусъвършенстване" ли :? ?!
Става само и единствено с действие. :) Теорията е като бонус - подобно на това как играеш някоя видеоигра, запецваш на едно място и след това поглеждаш в Google как да продължиш напред.