PDA

View Full Version : WoW-BG.com - Нов прогресивен български World of Warcraft Classic сървър



wow-bg
11-05-2017, 09:08
Здравейте, хора!

Правя тази тема, защото наскоро заедно с няколко приятели, си направихме прогресивен класически World of Warcraft сървър. Тъй като проектът ни от месец насам вече е факт, Ви пиша тук, с покана да се присъедините към приключението.

Както казах, сървърът е прогресивен, т.е. ще се стремим да следваме развоя на играта пач по пач, така както Blizzard са пускали съдържанието си. За да играете при нас Ви трябва да си инсталирате версия 1.12.1, а повече информация, за това как можете да се свържете със сървъра, може да откриете тук (http://wow-bg.com/?p=connect). Към момента съдържанието ни е на пач 1.2. Mysteries of Maraudon, а сървърът е със завишена скорост на трупате на опит (4x), репутация (2x), предмети (2x) и злато (2x), което има за цел да насърчи повече хора да започнат игра при нас. Ако нещата вървят успешно имаме планове след края на Vanilla да продължим с The Burning Crusade, a в последствие с Wrath of the Lich King, за които също в момента разполагаме с работещи и скрипнати сървъри. За финал ще спомена, че използваме сървъра и базата на Elysium Project, така че преживяването в играта, ще бъде доста приятно и качествено, гарантирам. :)

Ако сте фенове на Ванила (първата) версията на игра, търсите нов сървър, или просто искате да разбере малко на тема "Що е то - Vanilla World of Warcraft?", сте добре дошли. Идеята ни е, да съберем хора, с които да си изградим малко по малко българска общност от играчи. Заинтересованите на тема WoW от Вас, добре знаят, че в момента няма нито един private български сървър, в които да има достатъчна популация (поправете ме ако греша), та ще се борим с това. Тъй като тук е едно от първите места, на които пиша, че сме на линия, моля Ви бъдете снизходителни по отношение на текущата ни популация онлайн (вечер се събират по десетина човека). ;)

Оставам на разположение за въпроси, като предварително Ви благодаря за вниманието!

П.П. Знам, че има доста хора от Вас, които играят текущата версия на играта, за това ще Ви помоля, за доза търпимост към хората, които ценим по-старите ѝ версии. Затова нека останем без негативни коментари свързани с това, че версията е изтъркана, тъпа, дървена, стара, и пр. :) Както може би сте чули, от Blizzard обявиха официално, че започват разработка на идеята да върнат класическите сървъри, така че, какъв по-добър шанс да си припомним, каква беше играта от това? ;)

anonymous908491
11-05-2017, 09:43
дори идиотските теми в секса имат повече смисъл от тая глупост

ةتشضل انزفث
11-05-2017, 10:20
:shock:
Леле , много се изкефих като разбрах , че не съм единственият тук който играе WoW.
Кога ще е удобно да се включа в сървъра ?
Евалата за ентусиазма братле , аз отскоро започнах да качвам в youtube свои gameplay-ове , ако искаш може на ЛС да ти дам канала си

wow-bg
11-05-2017, 10:45
дори идиотските теми в секса имат повече смисъл от тая глупост
Очевидно не си фен на играта, няма нужда от хейт. :)


:shock:
Леле , много се изкефих като разбрах , че не съм единственият тук който играе WoW.
Кога ще е удобно да се включа в сървъра ?
Евалата за ентусиазма братле , аз отскоро започнах да качвам в youtube свои gameplay-ове , ако искаш може на ЛС да ти дам канала си
Добре дошъл си да се включиш по всяко време. Сървърът е на линия 24/7, така че регистрирай се и влизай. :) Ако имаш нужда от допълнителна информация, или искаш да обсъдиш нещо с мен, пиши на ЛС.

ةتشضل انزفث
11-05-2017, 13:49
Аз започнах свой youtube канал както казах , ако не е проблем да ти изпратя някои от моите клипове да прецениш как са според теб