PDA

View Full Version : ИМА ЛИ ШАНС ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ, АКО... ?



qautria
11-06-2017, 07:03
Здравейте, знам че темата, която публикувам, може да ви се стори клише или твърде глупаво от моя страна да задавам такъв въпрос, но все пак изчетох някои неща, а именно, че е възможно да се забременее, ако момчето свърши близо до входа на влагалището. Преди седмица пих ескапел, винаги го правим с презерватив, но аз не му давам да свършва в него, тогава го направи, ужасно ме подгони параноята, може би напразно, въпреки че презервативът не беше скъсан, използваме Durex. Вчера пак го правихме, естествено с презерватив и той се изпрани в долната част на корема ми. Малка част потече надолу към вагината, веднага се избърсах, но се притеснявам дали има шанс нещо да е останало. Както си стоя и си казвам че отново се тревожа напразно, така в следващият момент ме обзема паника, не искам да пия отново ескапел. Цикълът ми е крайно нередовен, не мога да си изчисля овулацията, миналият месец ми дойде на 17.10. Вчера беше 5-ти. Просто изчетох някои неща в интернет и се притесних. Моля ви дайте съвет, напразно ли се тревожа ? Благодаря !

kompleksar
11-06-2017, 07:55
Не си бременна.

Pug_306
11-06-2017, 08:15
Ако сперматозоидите му са гледали филма "Катерача" може и да си бременна ...

Грозния
11-06-2017, 19:25
...а именно, че е възможно да се забременее, ако момчето свърши близо до входа на влагалището.
...винаги го правим с презерватив, но аз не му давам да свършва в него, тогава го направи, ... презервативът не беше скъсан,
...пак го правихме, ... с презерватив и той се изпрани в долната част на корема ми. Малка част потече надолу към вагината...Само да те светна, че е много по-рисковано да се празни върху теб, отколкото В теб, докато е с презерватив на пениса (да свършва в презерватива)! Те презервативите са затова!

Да знаеш и че ако те поливат със сперма, макар и не във вагината, има далеч по-голям риск да се заразиш с венерически болести, отколкото ако свършват в презервативите и всичко си остава в тях!