PDA

View Full Version : Проблем с Омеглето



Шок
11-06-2017, 19:50
Хора, нещо става с Омеглето, поне при мен. От няколко дни не може да ме свърже с никого по никое време на деня. Търси по половин час - никой не намира, изхвърля ме. Влезнах през английския сървър, но там ме свързва с някакви дето само си дават Скайповете. Пробвах и през тела - същата работа. Нещо да знаете по въпроса къв може да е проблема?

Грозния
11-06-2017, 19:53
Каква трагедия :D !

А на тебе защо толкова ти е изтрябвал тоя сайт :? :razz: ?

Шок
11-06-2017, 20:15
Каква трагедия :D !

А на тебе защо толкова ти е изтрябвал тоя сайт :? :razz: ?

Да си чатя с тая-оная кат ми е скучно. ;):D

Шок
11-06-2017, 22:52
Преди малко влезнах - всичко си е ок, вече отново ме свързва без проблеми. :p
Грозен, не се притеснявай за мене - сега вече мога да си спя спокойно. :D

Шок
07-25-2018, 22:29
Абе, какво става с тоя сайт? Напоследък тотално е умрял. Посещаемостта преди стигаше до 21-22 хиляди вечер, а сега едвам-едвам 15-16. Преди се намираха достатъчно ф-та, а сега нищо. Защо така умря тоз сайт?

ةتشضل انزفث
07-25-2018, 23:13
Ти сериозно ли си мислиш, че всички които казват че са "ф" казват истината :? :?
Яко си се заблудил брат...

Шок
07-25-2018, 23:42
Затова почти винаги питам за социална мрежа, за да се уверя, че не е лъжа. Но пак - доста намаляха ф-тата, както и посещаемостта като цяло. И да попадна на някое ф, то или е някаква откачалка, или кръстоска между Митьо Пищова и Баба Яга. Не знам какво се случва, но от известно време е тотална скръб. Случвало ми се е да си пиша с часове САМО с едно момиче, а сега к**а ми Янко - постоянно прескачам глупости написани от някакви патологични извратеняци (винаги си е имало такива там, но сега май се увеличиха). Вече абсолютно за нищо не става тоя сайт, дори за убиване на време...

dexofen
07-26-2018, 14:56
Въййй тва още ли го има. :D Повечето Ф-та там са измамници. Има една или един не е сигурно, дето започва с плс прати ми 10 долара през пейпала да си платя тела.
Ено време можеше да седне човек да си попише с някого, без да му предлагат секс постоянно, ама вече няма такъв филм. Видео чата хич не го и пускам, че е като конкурс за красота с Анита Мейзер. :D

Шок
07-26-2018, 17:45
Въййй тва още ли го има. :D
Ено време можеше да седне човек да си попише с някого, без да му предлагат секс постоянно, ама вече няма такъв филм. Видео чата хич не го и пускам, че е като конкурс за красота с Анита Мейзер. :D

Да, ама така както е тръгнало, май няма да оцелее още дълго време.
Именно! С тия секс чатове ми омръзна животеца. Само това се иска, а и да попитам за Инстаграм примерно веднага ме скипват. А да не говорим, че всеки трети м е п*дал - скипвам постоянно м би, м гей, м не знам си какво... Чета такива глупости, та направо да ти стане лошо. И да разменя социална мрежа с някоя, то или е някаква откачалка, или с някакво самочувствие до небесата, или е следствие от грешка на ядрен експеримент, а най-често - съчетание от трите. Не става вече тоя сайт за нищо, дори за най-обикновен чат...
Видео чата съм го пуснал един-единствен път, после сънувах кошмари един месец, и се отказах.

dexofen
07-26-2018, 18:54
В инстаграма е малко по-добре, поне се вижда на снимката дали става дума за нещо ужасно кифленско или по-скромно да речем като бискивтка. :D То не е толкова проблемът в приложенията, колкото в материала. :D Матрялът напоследък е така :D

Шок
07-26-2018, 19:08
По Бай-Тошово време не беше така. :D
И сега с това Omegle какво?