PDA

View Full Version : Тежка дилема



Nikicha666
11-12-2017, 21:00
С комшийката ми уж сме близки приятели правим си услуги помагаме си , прегръщаме се , споделяме си ,вика ме с нея на зъболекар , тя идва с мен за дрехи(всякакъв тип приятелски услуги),но на моменти тя показва неща Които ме объркват
Например- Вървим си заглеждам някое момиче и й казвам колко е готина нали ( защото и тя постоянно ми лафи за нейни афери) и тя става рязко сериозна , преди 2 дни ми показва както си стойм нейна снимка по бельо и ме пита за мнение и подобни ситуаций / един ден ме нарича приятел в другия ми показва знаци които демонстрират нещо като привличане и по-важното да подчертая че нито я харесвам като повече от приятелка и до колкото знам и тя мен като повече от приятел (просто се интересувам) / според мен просто съм надълбоко в фр зоната / извинете за правописа

kompleksar
11-12-2017, 21:02
Иска да прави секс с теб/харесва те. На колко години сте ?

Nikicha666
11-12-2017, 21:05
17

kompleksar
11-12-2017, 21:09
17

Действай мойче, действай!
Шегата на страна:
Когато пак се държи така, пускай й някакви намеци (уж на шега), нещо подобно от твоя страна на това, което тя прави и наблюдавай държанието й.

Nikicha666
11-12-2017, 21:18
Не съм сигурен доколкото я познавам няма да е нещо повече от "нищо"

Грозния
11-13-2017, 18:07
С комшийката ми уж сме близки приятели правим си услуги помагаме си , прегръщаме се , споделяме си ,вика ме с нея на зъболекар , тя идва с мен за дрехи(всякакъв тип приятелски услуги),но на моменти тя показва неща Които ме объркват
Например- Вървим си заглеждам някое момиче и й казвам колко е готина нали ( защото и тя постоянно ми лафи за нейни афери) и тя става рязко сериозна , преди 2 дни ми показва както си стойм нейна снимка по бельо и ме пита за мнение и подобни ситуаций / един ден ме нарича приятел в другия ми показва знаци които демонстрират нещо като привличане и по-важното да подчертая че нито я харесвам като повече от приятелка и до колкото знам и тя мен като повече от приятел (просто се интересувам) / според мен просто съм надълбоко в фр зоната / извинете за правописаЗа нея ти явно си най-добрата ѝ приятелКА :D !
Някои му казват "френд-зоната".

Иска да прави секс с теб/харесва те. На колко години сте ?Ако искаше да прави секс с него, досега да му е скочила. Разбрала го е че е смотан :? !

haritov
11-13-2017, 18:11
Тая си го търси чепа!

Тая дилема ще свърши с кръв и сперма по корема.

Шок
11-14-2017, 21:14
Тая си го търси чепа!

Тая дилема ще свърши с кръв и сперма по корема.

Да не се поставя в дилеми, а да действа. Да й тегли един шмайзер. :D

dvt32
11-15-2017, 22:02
С комшийката ми уж сме близки приятели правим си услуги помагаме си , прегръщаме се , споделяме си ,вика ме с нея на зъболекар , тя идва с мен за дрехи(всякакъв тип приятелски услуги),но на моменти тя показва неща Които ме объркват
Например- Вървим си заглеждам някое момиче и й казвам колко е готина нали ( защото и тя постоянно ми лафи за нейни афери) и тя става рязко сериозна , преди 2 дни ми показва както си стойм нейна снимка по бельо и ме пита за мнение и подобни ситуаций / един ден ме нарича приятел в другия ми показва знаци които демонстрират нещо като привличане и по-важното да подчертая че нито я харесвам като повече от приятелка и до колкото знам и тя мен като повече от приятел (просто се интересувам) / според мен просто съм надълбоко в фр зоната / извинете за правописа
Така както го описваш - звучи ми, че те харесва.

Имай предвид, че момичето почти никога няма да ти каже директно "харесвам те", защото има прекалено много напрежение върху нея от обществото. Ако ти изчукаш момиче - всички те мислят за пич. Ако тя те изчука - всички я мислят за курва. Колкото и да те харесва, няма да го каже директно (в повечето случаи).

Тъй като каза, че не я харесваш като повече от приятелка - няма какво повече да го анализираш. Пази си я като приятелка, даже може да се запознаеш с НЕЙНИТЕ приятелки чрез нея. :)

pinkblood
11-15-2017, 23:34
Ако не я харесваш като нещо повече , по-добре за теб е да не разбираш :D

Bao
11-16-2017, 14:38
Бягай от такива жени, мило момче. Не със 100, а със скоростта на светлината ако трябва.