PDA

View Full Version : Объркващо е .. :/



kinkygirl
11-19-2017, 18:44
Здравейте ,
Отново пиша за пореден път за един и същи човек ..
Та .. каква е драмата:
Имах сериозна връзка , която приключи официално май месец тази година , по сумати тъпи причини. Бившият ми приятел ме беше блокирал ( адски детско от негова страна ) , и то почти цяло лято. Преди месеци ме отблокира в социалните мрежи , но някак си и аз като всички , чат пат си му гледам профила из инстаграм и насам натам , без да се издавам за да видя какво става с него. Забелязвам тенденция от негова страна че откакто ме отблокира си качва само стари снимки , едната която съм му направила аз , вчера например си беше качил снимка на която носи МОИТЕ очила ( които са си в мен и до сега ) . Но никога не е посмял да ме потърси , както и аз него . Сега си има нова приятелка от август но виждам че упорито си крие връзката навсякъде из мрежите. Въпросите ми са : Защо го прави , това със снимките и нещата , усещам го като вид намеци , но ми е адски объркано и не знам дали му липсвам или го прави да ме дразни или просто да ми привлече вниманието , и очаква да го потърся ( беше ми казал ти ще ме търсиш ) .. Опитвам се и си бях обещала да не го гледам и да не му ровя в профилите дори , но всеки път изкача по нещо ново подобно . Кажете аз ли бъркам? Очаквам вашите мнения по въпроса , колкото повече , толкова по-добре .
Предварително благодаря :)

dvt32
11-19-2017, 19:19
От мъжка гледна точка - може би просто иска да покаже, че си живее по-добре без теб, защото все още му е гадно отвътре.

Понеже каза, че си има нова приятелка - за да не те боли - най-доброто нещо, което можеш да направиш, е изцяло да блокираш този човек, а с времето ще се сещаш по-малко за него, а после въобще няма да ти пука.

И другото нещо - изгради си толкова готин живот, че ТОЙ да иска да се върне при теб.

(My 2 cents)

Грозния
11-19-2017, 20:56
Сега си има нова приятелка от август но виждам че упорито си крие връзката навсякъде из мрежите. Въпросите ми са : Защо го прави , това със снимките и нещата , усещам го като вид намеци , но ми е адски объркано и не знам дали му липсвам или го прави да ме дразни или просто да ми привлече вниманието , и очаква да го потърся ( беше ми казал ти ще ме търсиш ) .. Опитвам се и си бях обещала да не го гледам и да не му ровя в профилите дори , но всеки път изкача по нещо ново подобно . Кажете аз ли бъркам? Бъркаш :D !

Той отдавна те е изхвърлил от живота си и не се интересува от теб. Отблокирал е за да му гледаш профилите и колко му е добре, а не за да го търсиш, както каза и потребителят преди мен.

И не - не ти прави намеци! Ние мъжете не правим намеци като вас жените :D !
Не очаква да го търсиш и едва ли се сеща за теб, особено щом е с друга жена :D !

Затвори тази страница от живота си и продължавай напред!

themadkiller
11-22-2017, 16:40
Щом има нова приятелка , а в същото време те е отблокирал нещо не е така. Или го е направил неволно , или за да те дразни. И двата варианта не са добри за теб. По добре го блокирай ти и продължи напред. Ако той реши да се свърже с теб по някакъв начин , това вече е друга тема , но едва ли ще стане.

kinkygirl
11-30-2017, 14:05
Благодаря ви ! Решила съм така или иначе да продължа напред , не знам защо предвид всичко и времето как остава една малка част която те дразни отвътре , когато видях че има приятелка , се почувствах освободена и си казах да не го обичам , но пък нещо все ме човърка да видя неща около него .. но вече край ! :)

kompleksar
11-30-2017, 16:48
И не - не ти прави намеци! [b]Ние мъжете не правим намеци като вас жените :D ![/b!

Не си прав, правим и още как.



Не е много лесно да се каже какво точно се опитва да направи. Отблокирал те е, крие си приятелката, качва снимки, с които имаш нещо общо.. Може и да те дразни, а може и още да са се върнали чувствата към теб и иска да ти привлече вниманието.

Защо скъсахте ?

HollyGolightly
11-30-2017, 17:52
Отблокирал те е понеже вече желанието му да те дразни го няма и му е все едно. Има си нова приятелка, move on

Supermassive____
12-01-2017, 06:58
Те т'ва жените не сте като хората, се нещо ви се върти у главата-бръмбари.

kompleksar
12-01-2017, 07:13
Те т'ва жените не сте като хората, се нещо ви се върти у главата-бръмбари.

По-яки са от хората :smt049

kinkygirl
12-23-2017, 23:48
Съжалявам пиша доста късно. Ами имахме доста филми, той ревнуваше доста, стигало се е до това да ми рови в телефона, да унищожава мои вещи от ревност. Лятото заминавах да работя, той не ме подкрепи ревнуваше от едно момче с което бяхме на работа, не ме подкрепи в решението да замина, макар че той щеше да е далеч от мен ( цяло лято в Гърция) , когато се опитахме да се оправим той не си отстоява на ината, говорихме че ще си помислим и си тръгнах тогава ме блокира и.. От тогава нищо. Скоро не е публикувал нищо

d-r.Zob
12-26-2017, 22:52
Не се занимавай с този човек. Той не може да те забрави, но ти го забрави. Това вече ще е качествена разлика между вас.

zara04
01-02-2018, 17:54
Може да те е отблокирал с надеждата да му пишеш . А това със снимките е по-скоро съвпадение . Най-добре нито му пиши , нито му разглеждай профила . Щом си има нова приятелка е решил да продължи напред , време е и ти да го направиш . Успех !

Someone25
01-08-2018, 20:19
Едно е сигурно в цялата ситуация-той иска да привлича внимание. Което е тъпо от негова страна. Ти го познаваш по-добре от нас и можеш да си отговориш сама на няколко въпроса. Например срамежлив и неуверен ли е? Защото той може да се прави на мъж пред всички и пред теб, обаче дойде ли време за сериозни разговори и явно за извинения в случая, може да е омекне и да не смее да каже и дума. Другото което е, какъв характер е? Дали е вид манипулативен или по-скоро whatever. Това са неща, които ти знаеш и ако си отговориш на тези въпроси ще разбереш за какво става въпрос. Има го момента разбира се, в който ти му пишеш и го питаш за нещо, а той отрича за да се прави на интересен. Но при всички положения не го прави без да иска. В тази ситуация май наистина е по-добре да не му пишеш, просто за да не му расте егото. А и в крайна сметка не е последния. Момци колкото искаш :D .

Надявам се да съм бил полезен :)

Поздрави :)

kinkygirl
01-10-2018, 18:32
Благодаря ви за хубавите мнения! Вече се старая да не се занимавам с тези неща и смятам че ми мина и то доста. Просто понякога не разбирам такъв тип поведение. Доколкото видях скъсал е и с новата си приятелка май, но не мисля да го търся предвид нещата които ми е причинил и при факта че дори ми дължи пари за неща които съсипа.
Той ми беше казал о ти ще се върнеш при мен като видиш че онзи не става ( този от който ревнуваше , с който така или иначе нищо не се получи) . Но смятам че дори да му пиша егото му ще скочи жестоко мислех дори да пробвам да го последвам в иснтаграм и да видя ще направи ли нещо , но не си струва.
Someone25 отговори към теб:
Трудно е да ти кажа , с най-малко думи ще кажа че е инат , НАРЦИСИСТ ( което е факт и е ужасно) , по-скоро е манипулатор отколкото манипулативен и винаги изкарваше мен виновна за всичко , не е и неуверен , даже грам с момичетата , но има затвпрен кръг от хора около себе си и дори живее сам като куче :D

haritov
01-10-2018, 19:36
На някой да му дойде малко акъл :D

Someone25
01-11-2018, 17:53
Благодаря ви за хубавите мнения! Вече се старая да не се занимавам с тези неща и смятам че ми мина и то доста. Просто понякога не разбирам такъв тип поведение. Доколкото видях скъсал е и с новата си приятелка май, но не мисля да го търся предвид нещата които ми е причинил и при факта че дори ми дължи пари за неща които съсипа.
Той ми беше казал о ти ще се върнеш при мен като видиш че онзи не става ( този от който ревнуваше , с който така или иначе нищо не се получи) . Но смятам че дори да му пиша егото му ще скочи жестоко мислех дори да пробвам да го последвам в иснтаграм и да видя ще направи ли нещо , но не си струва.
Someone25 отговори към теб:
Трудно е да ти кажа , с най-малко думи ще кажа че е инат , НАРЦИСИСТ ( което е факт и е ужасно) , по-скоро е манипулатор отколкото манипулативен и винаги изкарваше мен виновна за всичко , не е и неуверен , даже грам с момичетата , но има затвпрен кръг от хора около себе си и дори живее сам като куче :D

Затворен кръг от хора казваш. Тогава въобще не се занимавай. С инатлив, неуверен манипулатор и нарцисист няма да се разбереш. Живей си живота :D :D

kinkygirl
01-15-2018, 08:51
О , да определено с нещастници повече никога. Жалко за другото момиче , но добре че срещаме такива хора както вика колегата по-горе да ни дойде акъла :) Благодаря още веднъж на всички !

Mary_Jane_69
02-06-2018, 16:38
Живи и здрави, алкохол в магазина винаги има

Maimun0Luda
02-06-2018, 17:23
Щи кажа само да не се занимаваш с такива утрепки, дето те търсят когато им скимне и ако ти каже нещо тегли му една сеш се

baby_baby
02-13-2018, 16:06
Това че си е качил снимка с твойте очила не значи че има още нещо към теб гледай дали те търси и ти пише иска да се виждате и други такива неща по това можеш да познаеш дали те иска пак