PDA

View Full Version : Нещата се обърнаха



Nonchalant
11-23-2017, 16:08
Здравейте,не знам къде другаде да попитам за адекватен съвет.Случката е следната:В една група за мемеси в фб,рядко,но няква мацка ми писа да се запознаем и т.н,айляк си пишехме си 2-3 дена,след което напрао ми каза,че иска да сме само приятели било по-комфортно,аз преди тва нищо не съм предприемал мислех да се видим първо,щото ми харесваше и имахме еднакви интереси,както и да е съгласих се не ми пукаше много като цяло.Писахме си там още няколко дена и се видяхме няколко пъти,шит оказа се,че развива чувства,на мен тва не ми хареса,но не и казах веднага правех се на ударен,предложи да ми прати голи снимки аз викам нп щом тя иска,като цяло превърза много постоянно ми пише,аз и казах,като се видяхме,че не искам нищо повече,нито секс нито връзка,стана и малко тъпо,но си останахме приятели,но пак започна да се държи като гадже,праща ми някви снимки,вече не ми е приятно да имам контакт с нея,също разбрах,че не слуша чак толкова музика,тва изгори последната капка симпатия към нея.Моля за съвет,какво да направя,че да не я обидя прекалено много,но да спре да ме занимава?

dvt32
11-23-2017, 16:42
Просто я игнорирай. Не е нужно да й обясняваш защо го правиш. Ако има поне малко социална интелигентност - ще разбере намека и ще продължи с живота си.

Замисли се как красивите момичета отрязват отчаяните пичове, които постоянно им пишат неща като "zdr ko pr". Seen и нищо повече (а понякога дори няма и това).

Ако прекалено много те дразни - блокирай я. Няма някаква магическа реплика, която да й кажеш, за да се разберете и да не я нараниш. Ако толкова много е инвестирала в теб, във всички случаи ще й е гадно, че нямаш същите чувства към нея.

Но не се чувствай като гадняр, защото го правиш. Ако момичето е привлекателно - тя и без това си има поне още 3-4 други, които й пишат и искат да я спечелят. :)

muhatacece
11-23-2017, 20:50
Щом наистина не ти е приятна компания й, наистина просто я игнорирай и нещата ще утихнат. Няма нужда от такива драстични мерки.