PDA

View Full Version : Моята история



kris_naturala
11-25-2017, 18:35
edin mi napisa i pismo otvarqm go az rano sutrin kum 8 i 20 i cheta zdravei bate kris v skobi super naturale az sum na 16 i godinki ot
lovech iskam da pratq moqta mama i sestra mi dveta sa seksi i prilagam snimki po banski belio i bez belio dokato bqha v banqta az gi snimah
vikam umf vikam si na glavata rano sutrin az oshte ne sum pil ii kafe che udarim edna paca na maika mu i otdolu prilojenn.. i otdolu
i prilojen telefoniq nomer na sestrata i maikata sestra mi e na 26 mama e na i 48 izbirash edna ot dvete mnogo ti se molq supernaturale
bate kris samo za edno neshto se molq da ti buda moderator v striima vikam be tva dete sa kvo iska iska mod nali ai sha mu go dam
i ko praim sa i zvunim az na djiesema i mi zvuni edna jena dobur den zdraveite koi e na telefona vikam emi ko da ti kaem bace koi e na
telefona slojno e za slojno e za obesnenie vikam izvinqvaite samo da vi pitam za vashto ime nali beibi i tq vika ha kuv beibi vika ti
normalen li si vikam ne ne sum normalen tochno zatva vi zvuna da vi kaja che i vie ste nenormalna i tq vika az sum lora bababa
stana edin razgovor strahoten nakraq.. nakraq bate taq vika ma az sum vika v sofia vikam uhuuom lor4e vikam dobree vikam vashiq sin
iska da stan..aa. vikam tvoq sin iska da stane mod v moq striim az sum te gledala vika kris mnogo si seksi ponqkoga dori chesno da ti
kaja (inhale) leko nadnicham ot vratata slusham striima i se navlajnqvam vikam maiko milo vikam bah mu mamata taq bate i vika az sum
tuka ei sa idvash tuka na toq adres otivam az tam udri udri udri vutre suho vutre suho udri udri udri udri udri udri 16 teka bate
...... 16 teka taq bate potna edno golqmo moUkro petno ot neinata strana potna edva disha vinahme lineika idva doktora tq go
hvashta za qaakichkata pridurpvam go i kum sebe si i vika male bate ee takuv seks ne bqh qla ot 100 godini