PDA

View Full Version : Външният вид



Alexvasilev557
11-26-2017, 19:20
Здравейте! Бих желал на тази тема да отговарят предимно дамите. Как предпочитате да бъде облечен вашия любим и кое възбужда интереса - риза и палто, или блуза и яке...?Аз съм момче на 16 години и имам чувството, че когато съм облечен официално жените ме заглеждат повече... Не съм сигурен дали е така, или всичко е в главата ми, но.... Ще се радвам да споделяте мнения...

obichamvi
11-26-2017, 19:25
Не съм дама, но не смятам за нужно да се обличаш както на другите им харесва.Все пак има си вкус и се обличай както ти хареса.

nevermorevon
11-27-2017, 00:05
Според мен колкото по-добре се чустваш ти в съотвените дрехи, толкова по-добре ще изглеждаш.

kompleksar
11-27-2017, 06:59
Според мен колкото по-добре се чустваш ти в съотвените дрехи, толкова по-добре ще изглеждаш.

Лятото излязох с една приятелка да се разхождаме и говорим, облякох потен потник и ми перна един такъв шамар,но поне не си тръгна.

kompleksar
11-27-2017, 07:01
По темата:

По бельо, да кара колело и да върти яко педалите.

tori
11-27-2017, 07:35
Виж, нямам никакви претенции относно дрехите... Въпросът е само да изглежда спретнат човека ми, а това ще рече обръснат, сресан, с измити очи и зъби, изкъпан, добър аромат, изпран и изгладен, с чисти обувки. И естествено, нека се съобразява къде отива. Ся, не може да ми цъфне на погребение с цветна тениска с хумористични надписи или на сватба с анорак. :дд
Дрехите не са важни, а да прилича на човек с баня, пералня и огледало. Имала съм гадже, което се носи с квото е изпрано в тях - обичала съм го и съм си прекарвала добре. Имала съм и такъв човек наоколо, който се гласеше за дискотека примерно по почти толкова време, колкото и аз и общо-взето цялата дискотека заглеждаше и двама ни възхитено за рилейшъншип гулса. :д Имала съм и човек, който в риза/костюм изглеждаше като пингвинче, но иначе в дънки и тениска е ням-ням.

kompleksar
11-27-2017, 07:39
Имала съм и човек, който в риза/костюм изглеждаше като пингвинче, но иначе в дънки и тениска е ням-ням.

Пингвинчетата са ням-ням.

dvt32
11-27-2017, 15:06
Здравейте! Бих желал на тази тема да отговарят предимно дамите. Как предпочитате да бъде облечен вашия любим и кое възбужда интереса - риза и палто, или блуза и яке...?Аз съм момче на 16 години и имам чувството, че когато съм облечен официално жените ме заглеждат повече... Не съм сигурен дали е така, или всичко е в главата ми, но.... Ще се радвам да споделяте мнения...
По-скоро ти самият се чувстваш добре в дрехите и увереността, която излъчваш, кара хората действително да поглеждат към теб (или поне те кара да си мислиш, че гледат към теб). Подобно е на това как се чувстваш много добре, когато си купиш нова тениска и се кефиш, че всички я забелязват (реалността е, че много малко хора забелязват каквато и да е промяна в нас, защото са прекалено заети със собствените си проблеми и несигурности).

Има и един друг елемент, който не е споменаван много често - нарича се "peacocking" и идеята е следната: обличаш се по по-необичаен начин от другите и изпъкваш от тълпата, защото по този начин комуникираш, че си "толкова готин, че можеш да си позволиш да се обличаш така и пак ще те приемат". Примерно сега ако видиш Леонардо ди Каприо с анцуг в дискотека - няма да ти пука, защото той пак си е шибания Леонардо ди Каприо. Обаче в същото време, ако беше някой случаен пич - едва ли мнението ти щеше да е много положително...

Признавам, че звучи доста "try-hard" като техника, но определено работи и можеш да забележиш как вниманието ни винаги отива към това, което е малко по-необичайно и различно от това, с което сме свикнали. :) Ако искаш даже да задълбочиш в тази тема - това е и причината да се чувстваш по-привлекателен, когато отидеш в друга държава...

Но като цяло мисля, че мненията на obichamvi и на nevermorevon обобщават най-важните неща, които трябва да знаеш.

anonimna:D
11-27-2017, 17:56
Обличай се както на теб ти харесва и каквото ти е удобно. Всеки има различен вкус, на един ще се харесаш, на друг не, независимо в какви дрехи си.

Пс- мен, ако питаш, униформата най-помага в привличането на внимание :D :D :D

Alexvasilev557
11-29-2017, 17:42
Благодаря на всички за адекватните мнения! :)