PDA

View Full Version : Дилема



Devin_0000
11-27-2017, 15:00
Здравейте , първо аз съм момче и така попаднах в голяма дилема и тя е следната : От няколко месеца си пиша с едно момиче , с което се запознах по соц.мрежи и така поддържаме контакт само там ...няколко пъти съм я канил да излезем , но просто не се стига до там понеже , тя или аз сме заети и така продължаваме с писането . Та понеже тия дни , тя има рожден , а на мен ми се върти в главата да я изненадам с някакъв подарък (примерно цветя ) според вас дали тя ще се зарадва от подарък от мен и дали ще й направя добро впечатление

Грозния
11-27-2017, 18:58
...няколко пъти съм я канил да излезем , но просто не се стига до там понеже , тя или аз сме заети и така продължаваме с писането .Щом не сте излизали заедно, не сте достатъчно близки, че да си правите подаръци.
Не си хаби парите на вятъра. Накарай я да излезете, черпи я някакво кафе и виж какво ще излезе. Ако не стане нищо или дори не излезете - зарежи я и хващай следващата.

kinkygirl
11-30-2017, 14:08
Би било мило , жеста си е жест , по този начин ще и покажеш че мислиш за нея , лично аз бих се зарадвала :)

yakuza_
11-30-2017, 14:43
Би било мило , жеста си е жест , по този начин ще и покажеш че мислиш за нея , лично аз бих се зарадвала :)

Обичаш ли деца?

kompleksar
11-30-2017, 16:50
Щом не сте излизали заедно, не сте достатъчно близки, че да си правите подаръци.
Не си хаби парите на вятъра. Накарай я да излезете, черпи я някакво кафе и виж какво ще излезе. Ако не стане нищо или дори не излезете - зарежи я и хващай следващата.

Много ми е интересно защо винаги мислиш негативно. :D


Обичаш ли деца?

:razz:

obichamvi
11-30-2017, 16:54
Много ми е интересно защо винаги мислиш негативно. :D



:razz:

Много ми е интересно, защо му обръщаш внимание :D

kompleksar
11-30-2017, 18:20
Много ми е интересно, защо му обръщаш внимание :D

Защо не ? :D

Грозния
11-30-2017, 20:56
Много ми е интересно защо винаги мислиш негативно. :D Мисля логично, а това че често пъти изглежда негативно е защото така е устроен реалния живот.