PDA

View Full Version : Представяне на Ибрахимската държава в Ирак и Леванта



ybiha_me
11-27-2017, 15:31
1 .За Държавата
Създадена 1 януари 2017 с главатар Ибрахим Ибрахимов по прякор ,, Психопата ,, . Държавата наброява в момента над 80 милиона и са свирепи и жадни за кръв. Главатарят е мъж на 27 години макар и доста млад е и доста опитен лидер. Служил е на неговия предишен военоначалник ,,ОСАМА БИЛ ГЛАДЕН,, . От него той научава доста и създава така наречената държава ,,Ибрахимската Държава в Ирак и Леванта,, Наречена по накратко ,,ИДИЛ,, . Държавата няма нищо общо с ,, Ислямска държава,, . Напротив Ибрахимската държава и ИДИЛ са в ожесточена война не могат да се траят.В държавата има само мъже който са ожесточени войни.

2. За Главатаря
Роден преди 27 години в Ирак Ибрахим е ожесточен войн.... Само това е известно за него докато за неговият заместник който той е взел под крилото си е известно твърде много.

3. За заместник главатаря.
Роден в 2000 година , 2 септември Драгомир Нерминов Рюстемов е роден в град София. От малък е показвал интерес към войните и оръжията. Първата му мечта казва в интервю че искал да стане военен. Ето и едно негово интервю. Взето от Антон Нехихмян.

Антон : Здравей Драго. Разкажи ми нещо за твоята мечта да станеш военен.
Драгомир : Исках да стана военен и да стана известен да придобия много слава на да знае цял свят. Но ми казаха че няма как да стане.
Антон : Разкажи ми малко за 2015 година.
Драгомир : Какво имате предвид:
Антон : Обадил сте се в полиция със заплахи че ще избиете човечеството и че Аллах е велик.
Драгомир : Да спомням си защо го направих. Бях на училище и всички българи ме обиждаха защото съм турчин , нямаше проблем но момичето в което бях влюбен също ме обиди. Проклех ги и излязох от стаята в този момент си казах че ще стана терорист и ще ги накарам да страдат. Тогава се обадих и ме задържаха за 24 часа. След като излязох се запознах с нашият лидер Ибрахим Ибрахимов . Станахме много добри приятели той ме покани в неговата държава и аз приех.
Антон : А какво направихте с съучениците от вашия клас .
Драгомир : Ами издирвам ги местоположението им се пази в пълна тайна. Но ще ги уткриеме и ще стане много лошо.
Антон : А какво ще кажете за приказките че сте женкар.
Драгомир : Аз женкар не аз не си падам по жени нито по мъже. Аз съм Асексуален. Откакто момичето в което бях влюбен ме обиди най жестоко.
Антон : Какво ще направите с нея когато я откриете.
Драгомир: Ами аз в по принцип съм много добър човек и жалостив и предполагам че ще и се размине но само на нея.
Антон : А познавате ли Христиана Димитрова от вашия клас е.
Драгомир : Това е тема за мен която е много болезнена за говорене ако може да я сменим ( Казва той с сълзи в очите)
Антон : Но все пак. Явно много сте я обичал.
Драгомир : Ами да честно да си кажа тя беше любовта на живота ми.
Антон : Наши зрители току що ни питаха как сте много добър и жалостив като толкова малък а вече сте убил над 5000 човека собственоръчно.
Драгомир : Имам предвид с мой хора но към всички други съм жесток . Но към животни съм най добър.
Антон : Каква музика слушате
Драгомир : Турско.
Антон : А какво сте вечер когато си лягате
Драгомир : Ужасно сънувам непрекъснато кошмари.
Антон : Спомняте ли си един .
Драгомир : Ами да има един който е почти всяка вечер. Сънувам всички който съм убил и ме чакат на отсрещният бряг викат ме радват ми се.
Антон : Има слух че сте бил преди жалостив към хората и много добър.
Драгомир : Да но този Драго отдавна го няма.
Антон : Вие чувствате ли се герой.
Драгомир : Да но истниския герой е Нашият лидер Ибрахим.

Според интервюто Драгомир някога е имал чувста. Родил се е първо много добро момче но с течение на годините явно се е влюбил в неподходящото момиче и се е родил истински психопат.

Това беше от ,, ЯкиПедиа,,

Грозния
11-27-2017, 18:56
:?

FDAN1999
12-12-2017, 05:49
Няма ли да махнете тази дебилска тема бе ... Ало великя форумен модератор YoungBloodZ къде си бе краставо магаре. Махай тази тема . Йебеш ли се , чики ли правиш , бебе ли правиш , презерватив ли слагаш. Спри да се самозадоволяваш като животно и изтрий тази тема.

От Яна Василева.

YoungBloodZ
12-12-2017, 06:09
Няма ли да махнете тази дебилска тема бе ... Ало великя форумен модератор YoungBloodZ къде си бе краставо магаре. Махай тази тема . Йебеш ли се , чики ли правиш , бебе ли правиш , презерватив ли слагаш. Спри да се самозадоволяваш като животно и изтрий тази тема.

От Яна Василева.

От всичко по малко.

tyk_tam1
12-12-2017, 07:02
От всичко по малко.

ай де де човек изтрий темата че не ми се ще да я видят. Както казах според мен може и Х.Д да я види, тогава тя ще каже на С.Н и той ще дойде да ме бие и аз ще трябва да го лежа.

моля те бе човек не ми се лежи.