PDA

View Full Version : Струва ли си



zalubovta
11-28-2017, 15:46
Здравейте имам един въпрос. Как мога да накарам сърцето си да спре да обича. Влюбих се до полуда в едно момиче от моя клас но тя тръгна с някаква мутра. От тогава само и гледам фейсбука, мразя я , но се и аз се мразя че я мразя.
Мисля да направя нещо но това ще просто от обич.

Мисля да го убия него и нея. Подчертавам че не съм го решил просто искам мнения. Обичам я повече от колкото обичам себе си. Днеска когато бяхме на училище и казах че ако не бъде с мен ще я убия тя ми отвърна значи не ме обичаш както казваш щом искаш да ме убиеш а аз и отвърнах ,,който ревнува обича и ще го направя от обич,, . Не мога да я гледам с него как страда. Каза ми че е влюбена в него падна ми пердето и за да не я ударя почнах да си удрям силно главата в стената малко
оцапах стената с кръв после дойде заведоха ме до Медицинската сестра. Приятелите ми казаха че няма смисъл казаха ми също да я пусна ако се върне значи е моя а ако не да не съжалявам.

Кажете ми вие какво да правя струва ли си да я убия и да вляза в затвора.

an7raks
11-28-2017, 16:37
На първо време спри да си биеш главата в стената... След месец-два, може да получиш прозрение.

haritov
11-28-2017, 17:53
Както ти не можеш да избереш кого да обичаш така и тя не може да избира. Просто се влюбваш.

hrisi2000
11-28-2017, 17:57
Както ти не можеш да избереш кого да обичаш така и тя не може да избира. Просто се влюбваш.

Да но защо не се влюби в мен какво съм и направил винаги съм бил добър с нея.

hrisi2000
11-28-2017, 17:57
На първо време спри да си биеш главата в стената... След месец-два, може да получиш прозрение.

Как да спра като я виждам че си съсипва живота просто не мога.

Шок
11-28-2017, 18:02
Опитвай се да не мислиш за нея и да я отбягваш, колкото и трудно да е. Прави неща, които те кефят, ходи на места, които те кефят, излизай с приятели, които те кефят и така. Просто я забрави, това момиче явно не е за теб. Светът не се върти около нея, тя не е единствената. По принцип любов се забравя най-лесно и най-бързо с друга любов. Все ще намериш подходящата рано или късно. Това за убиването няма да го коментирам, щото е яко тъпо и се надявам да е майтап.
Не знам какво друго да кажа. Желая ти успех и с течение на времето сам ще намериш решението.

hrisi2000
11-28-2017, 18:04
Опитвай се да не мислиш за нея и да я отбягваш, колкото и трудно да е. Прави неща, които те кефят, ходи на места, които те кефят, излизай с приятели, които те кефят и така. Просто я забрави, това момиче явно не е за теб. Светът не се върти около нея, тя не е единствената. По принцип любов се забравя най-лесно и най-бързо с друга любов. Все ще намериш подходящата рано или късно. Това за убиването няма да го коментирам, щото е яко тъпо и се надявам да е майтап.
Не знам какво друго да кажа. Желая ти успех и с течение на времето сам ще намериш решението.

Благодаря ще се опитам. Ама не знам дали ще се справя.

Шок
11-28-2017, 18:08
Да но защо не се влюби в мен какво съм и направил винаги съм бил добър с нея.

Влюбването насила не става. Нещата в живота не стават така, както ти ги искаш.


Как да спра като я виждам че си съсипва живота просто не мога.

Съсипва нейния си живот, не твоя. Тя да си му мисли.

hrisi2000
11-28-2017, 18:10
Влюбването насила не става. Нещата в живота не стават така, както ти ги искаш.



Съсипва нейния си живот, не твоя. Тя да си му мисли.

Прав си. Утре няма да и обърна внимание.

Шок
11-28-2017, 18:11
Благодаря ще се опитам. Ама не знам дали ще се справя.

Не бъди такъв песимист. Всичко ще се нареди с течение на времето.

hrisi2000, ти ли си zalubovta?

hrisi2000
11-28-2017, 18:14
Не бъди такъв песимист. Всичко ще се нареди с течение на времето.

hrisi2000, ти ли си zalubovta?

Да аз съм.

Грозния
11-28-2017, 19:17
Влюбих се до полуда в едно момиче от моя клас но тя тръгна с някаква мутра.Чудо голямо :? !
Това е нещо обикновено!

Мисля да направя нещо но това ще просто от обич.Това че искаш да я ебеш, не значи че я обичаш 8) ! Явно си твърде малък още за да направиш разликата между тези две неща :) .

Ако я "обичаш" както твърдиш, кажи ни защо я обичаш, заради какви нейни качества?
Може би се е държала добре с теб или ти е помогнала с нещо ?! Съмнявам се :? !

Кажете ми вие какво да правя струва ли си да я убия и да вляза в затвора.Забрави я, изтрий я от паметта си и контактите си в телефони и социални мрежи!

А ако влезеш в затвора, там ще ти сцепят задника :? ! Не прави глупости! Ако ти тежи сподели и с друг човек, на когото можеш да разчиташ, по възможност от реалния живот, а не от нета.

Да но защо не се влюби в мен какво съм и направил винаги съм бил добър с нея.Най-просто казано - не я кефиш. Причините може да са всякакви, включително нелогични (все пак тя е жена)!

Obichamq2000
11-29-2017, 05:33
До Грозния : Не мисля че си разбрал какво искам да кажа под ,, Мисля да направя нещо но това ще просто от обич.,, в това изречение имам предвид да я убия.

Дори и да я изтрия от телефона и социалните мрежи какво да правя като оня идват да се натискат в училище. Днеска ако дойде там съм с нож и там най вероятно ако почнат да се целуват ще има три трупа (моя, нейния и неговия)

Защо да не я кефя тренирам. Красив съм 1.80 висок и 80 килограма.

Благодаря на всички за помощта но не мога да го приема. Най вероятно ако не стане моето ще има кръв. Това е от мен.

Шок
11-29-2017, 13:59
Днеска ако дойде там съм с нож и там най вероятно ако почнат да се целуват ще има три трупа (моя, нейния и неговия)
Благодаря на всички за помощта но не мога да го приема. Най вероятно ако не стане моето ще има кръв. Това е от мен.

Ти явно верно си чалнат. :?

BTW защо всеки нов коментар ти е от нов профил?

HollyGolightly
11-30-2017, 02:59
Разбира се че си струва, да нападнеш момиче и да я заплашваш е идеалният начин да си изпросиш някой или някоИ да те хванат и пречукат. Поне няма да има нужда сам да си биеш главата в стената след това.

kompleksar
11-30-2017, 07:31
Ти си голям малоумник и пълен егоист. Спри за момент да мислиш за себе си, като я убиеш, кво ? Просто отнемаш чужд живот, тя има ли роднини, на които ще им липсва ? Под това "съсипва", тя се съсипва, нали ? Много си малък, за да си преебеш живота със затвор, там всеки ден ще ти чупят по някоя кост и като ти заздравеят, ще повторят и така 30 години, ако не и до живот! Щом й харесва да бъде с него, нека да бъде, приеми факта, че нямате шанс, та ти си щял да я удариш, даже убиеш и искаш да е твоя ?

Indistinct
11-30-2017, 08:09
Влюбих се до полуда в едно момиче от моя клас но тя тръгна с някаква мутра.
...
Мисля да го убия него и нея.

Аха.

neinite_ochi
12-01-2017, 07:07
Настоявам темата да бъде изтрита защото ме следят.

anniekk
12-11-2017, 10:20
Нямаш ли какво друго да правиш?

filmimilmi
12-14-2017, 08:17
Настоявам темата да бъде изтрита защото ме следят.

Ще те бият мутри ли? Не е лесно да си на 12.

HollyGolightly
12-14-2017, 12:34
Настоявам темата да бъде изтрита защото ме следят.
Кво ти пука бе, нали си мъж и ще ги убиеш всичките