PDA

View Full Version : Какво е чуството след дълга връзка



nevermorevon
11-28-2017, 23:58
Какво е чуството като се разделите след дълга връзка?. Аз лично никога не съм имал такава. Последната ми връзка беше месец и половина и момичето още ми е на сърцето оттогава, а минаха 5-6 месеца и затова ми е чудно как се преживява връзка да кажем като сте били заедно 2-3 години ?

tori
11-29-2017, 06:40
Лично аз и двата пъти се почувствах доста изпразнена от емоции. Сякаш нямаше живот или нещо за мен. Празно. Ако са ме наранили хората, освен празнината, изпитвам и болка, ненавист, ярост... Иначе ми минава бързо и за "здрасти, как си?", рядко влача ужасно настроение, но последната връзка 6 месеца я преживявах и дори сега не мога да кажа с ръка на сърцето, че съм преживяла всичко и че съм добре психичедки спрямо човека.
Чувствам долу-горе същото, когато е кратка връзка, но съм успяла да се привържа до голяма степен, или да обичам.

pilence2
11-29-2017, 08:18
Абе кофти е.... Особенно ако си живял с този човек.Няколко месеца си изглеждаш зле.Ама минава.Остават спомените и фейсбук профила му :)

RapExotic
11-29-2017, 18:52
Много зависи заради какво и заради кого е приключила връзката. Ако чувствата ти са изчезнали още преди да се разделите и тази връзка ти е тежала може да се почувстваш, сякаш камък ти е паднал от сърцето, но ако изпитваш чувства и са те наранили може да се чувстваш зле дълго време след това.

divergent
11-29-2017, 19:28
Ритъмът ти на живот рязко се променя, понеже си свикнал да имаш в живота си един човек и изведнъж присъствието му напуска ежедневието ти. Доста болезнено е ако си принуден да се сблъскваш с неща и места, които ти навяват спомени за него, аз понякога го усещам и физически, като присвиване на корема. Хем не искаш да се разделяш със спомените, защото това е единственото, което ти е останало от него, хем осъзнаваш, че се налага ако искаш да продължиш.

HollyGolightly
11-29-2017, 21:14
При мен нямаше празнота, плач и самосъжаление. Не обичам промени и за това в началото ми беше малко странно че ми се разваля рутината, но беше правилно решение. Накрая не сме имали скандали, побоища, изневери и т.н. а просто и двамата осъзнахме, че дистанцията между нас нараства, както физическата, така и емоционалнтата и раздялата ни е неизбежна, всичко беше просто въпрос на време.
Наскоро попаднах на обща снимка и всичко ми се стори толкова далечно, все едно се е случило на някой друг
Та да, зависи от причината, зависи и от човека как приема такива неща.

marilyn
12-07-2017, 20:05
Според мен зависи от това дали сте живели заедно. Ако си е тийн любов и в края на деня всеки се прибира у дома при родителите си, ще е емного по-лесно. Ако споделяте един дом и сте нон стоп заедно, вероятно празнината трудно минава.

anniekk
12-11-2017, 15:09
Много са факторите, от които зависи.
Защо сте се разделили, каква е била причината и т.н.
Има хора, които са окей след раздяла, има такива, които са по-щастливи и други, които искат да режат вени.
Според зависи е.
Иначе аз съм имала 2г и 7м връзка. Много се карахме от самото начало. Даже се чудя как сме издържали толкова. Ту се разделяхме, ту се събирахме. Един ден просто ми омръзна, поговорихме и приключихме нормално. Друг е въпросът, че се търсихме отново, известно време след това.Страдаш след това, ако си обичал наистина човека до себе си, но просто външни фактори или други нерешеми проблеми ви разделят.

themadkiller
12-19-2017, 08:36
След дълга връзка при мен поне чувството винаги е ужасно. Имал съм няколко . И сега последната беше около 9 години. Още не мога да я преживея. Чувствам се зле. Постоянно мисля за нея и едвам успявам да се събера и да свърша нещо както трябва. Опитвам се да се разсейвам постоянно , но не ми се получава. Излизания с приятели и познати . Развлечения най различни. Но в момента в който остана сам и всичко се връща в главата ми . Почти не спя , не ям . Едвам си събирам мислите на едно място. Живяхме заедно , имаме страшно много спомени и дете от предишен мъж което отгледах. Дори ми казваше тате. Всеки път когато дам 100% от себе си в една връзка и краят е ужасен. Чувството също. Усещаш празнина която никой не може да запълни.

NomNomNom
12-19-2017, 19:50
Последната ми връзка я преживявах близо 2г, при все, че имах нова.
На периоди беше, цял месец няма да се сещам, и рязко някоя събота вечер ми се срива света, заливайки ме със всичките ми несигурности

Amateur
12-24-2017, 22:30
Лично аз последната ми връзка немога да я преживея.Станаха 4 години и вече тече 5-та и не става.Излизал съм с други жени но все търся нея,сравнявам ги с нея и се отказвам.Блокирани сме на всякъде и съм си казал край но не...като се разминем с автомобилите нещо ми става,едно такова чувство в слънчевия сплит незнам как да го обясна...

d-r.Zob
12-26-2017, 22:55
Когато ми станаха повече такива раздели вече не изпитвам нищо. Затова ако не си допадаш с човека бързо му режи квитанциите, че да не си губиш времето и притъпяваш сетивата за новата любов.