PDA

View Full Version : За полицията ( моите приятели)



Haresvam_gi
11-30-2017, 16:19
Здравейте кажете кво да правя че тия моите приятели от МВР вече ми лазят по нервите чашата вече прелива ето го и проблема.
Вчера се снимах в фейсбук с 3 грама натрошен аспирин и една мацка го качила в българската простотия и са извикали баща ми. Са си мислят че ползвам Амфетки или Херойнче. Тези мои приятели не правят разлика между Престъпник и Непрестъпник. Преди се чудих как може човек да мрази полицията казвах си това са полицаи какво лошо могат да ти направят а и аз станах тези които ги мразят. От 2015 година имам проблеми с тях тогава пак ме разбраха правилно защото не си чистят ушите от ушната кал сигурно ушната им кал в ушите е над 3 килограма и бях в ареста за 24 часа. Сега пък си мислят че приемам Амфетки Херойнче Тревичка Кокаинце мъничко ЛСД те направо са на египет фараона с тези техни глупости.Не мога да повярвам че като малък исках да стана полицай иска ми се да се спукам сам от бой затова. хахаха каво ли ще си помислят за мен като преди около 3-4 дена писах лошо за тях сигурно ще си кажат този е Терористче.

Но какво си мислят те аз кой съм аз съм Драгомир мене господ ме пази. Те май май обичат да е с лошо.

Повече няма да ме видят една видима грешка да направя.А и съм сигурен че за тази снимка им я показала една Хр*ст*ян*.
Те сигурно си мислят че съм и дилърче.

Цяла нощ ще си мисля за тях и ще ги обичам до живот ако ще и смъртта да настъпи все още обичам родната ни полиция:))))))

За това последното се майтапих

А сега стига с тия мои приятелчета сега говоря към народа : Нямайте доверие на полицията те са злото те са сатаната като ги видите не ги гледайте в очите иначе дявола ще се всели в вас.

А па да видя тука как ще ме намерят хахахаха знаят ми фейсбука ама не знаят за този форум.

kompleksar
11-30-2017, 17:53
Радвам се, че си тролче, но все пак ще им драсна. :razz:

neinite_ochi
12-01-2017, 06:29
Радвам се, че си тролче, но все пак ще им драсна. :razz:

Те си знаят че не ползвам Амфетки.