PDA

View Full Version : За нея



obicham_grubo
11-30-2017, 17:58
Ето ви една тролска история

Вчера заради едно момиче от класа се снимах с натрошено в пликче а всички го взеха това за амфетки . За нея мачкам без отстъпка мога да и подаря света в краката но тя май май не ме харесва и защо го направих така мога да направя всичко което тя поиска на момента. И сега моите приятелчета от МВР ми следят фейбука . За нея ще направя всичко ще направя каквото ми каже ако иска ще изшмъркам за 1 минута 1кг амфетки. Защо трябва да си съсипва живота с някакъв нещастник които мога да го направя на парчета. Ако бъде моя ще и подаря буквално света в краката мога го и ще го направя целия свят ще бъде само наш. Мога да и построя от палати от злато мога да направя всичко което тя поиска .

Но ако иска да бъде с него моля няма да я спирам но тя ще загуби всичко това . Ако е с мен няма да се къпе с вода а с мляко.

Аре са до хейтърите почвайте ме ,, ти си луд , скочи от небостъргач,, до всички които ще хейтват ето ви един поздрав https://www.youtube.com/watch?v=TnzBQWmR2lY

kompleksar
11-30-2017, 19:24
Много си забавен.

galaxy29
12-01-2017, 00:00
къпането с мляко вместо с вода е нехигиенично, може това да я спира да бъде твоя, причината може да се крие и в продукцията, която си пуснал, ако си я пускал и на нея, може да си мисли, че си тъп, защото харесваш продукцията и пабло ескобар или да мисли, че изневеряваш, тъй като той го правеше в "наркос", не знам дали реалният го е правил, но може и тя да не знае или да знае, че го е.

neinite_ochi
12-01-2017, 06:28
къпането с мляко вместо с вода е нехигиенично, може това да я спира да бъде твоя, причината може да се крие и в продукцията, която си пуснал, ако си я пускал и на нея, може да си мисли, че си тъп, защото харесваш продукцията и пабло ескобар или да мисли, че изневеряваш, тъй като той го правеше в "наркос", не знам дали реалният го е правил, но може и тя да не знае или да знае, че го е.

Аре бе и ти ли си от МВР че знаеш че харесвам Пабло Ескобар. Просто няма добри хора на които да се подръжава а и онова в пликчето на бяха Амфетки. И тя ако бъде моя ако мисли че ще и изневеря или че ще погледна друго се греши.

П.С - Ако загледам друга докато още съм влюбен в нея проклет да бъда.

pilence2
12-01-2017, 07:04
Защо мислиш че куките не следят този форум?

neinite_ochi
12-01-2017, 07:16
Защо мислиш че куките не следят този форум?

защото не са толкова умни колкото мен .приятели са ми ама съм много хитър знам в кои форуми
Аз съм на България фараона аз съм на отбора шампиона.
Никога нема да ме открият

Абе ти да не си от тях.

anniekk
12-11-2017, 18:32
защото не са толкова умни колкото мен .приятели са ми ама съм много хитър знам в кои форуми
Аз съм на България фараона аз съм на отбора шампиона.
Никога нема да ме открият

Абе ти да не си от тях.

Смях.

DoMitev
12-14-2017, 02:36
Защо мислиш че куките не следят този форум?
Добър въпрос

DoMitev
12-14-2017, 02:54
Йеззз .. "Хитрия фараон" .. А на колко си,12?

1vo1999
12-14-2017, 05:56
Йеззз .. "Хитрия фараон" .. А на колко си,12?

не на 2 годинки съм :)