PDA

View Full Version : За разликата във възрастта



daraka_bg
12-01-2017, 16:00
Здравейте! Пак аз пиша.

Какво мислите за разликата във възрастта в една връзка??
Или по-точно ако момчето е по-малко от момичето могат ли да се
получат нещата??Какво е мнението ви??

RapExotic
12-01-2017, 20:09
Могат ако няма предразсъдъци. И ако момичето не се води по мнението на околните.

dvt32
12-01-2017, 21:47
Здравейте! Пак аз пиша.

Какво мислите за разликата във възрастта в една връзка??
Или по-точно ако момчето е по-малко от момичето могат ли да се
получат нещата??Какво е мнението ви??
Не толкова възрастта ти пречи, колкото самото ти държание, което е свързано с тази възраст. :)

Просто като си по-малък, възприемаш света по по-детски и наивен начин, защото все още нямаш опит да се справяш с проблеми, а това не е особено привлекателно. Няма да слагам всички жени под общ знаменател, но "като цяло" те искат мъж, който знае какво прави, уверен е в себе си и най-просто казано "диктува правилата, а не оставя някой друг да му ги диктува".

Затова е често срещано да виждаш момичета на по 16-17, а гаджетата им са на 20 и нагоре. Истината е, че гаджетата им може пак да са пълни смешници, но от гледната точка на момичето са готини, защото тези пичове имат опит и са по-уверени от момчетата в класа им например.

Например сега често ми се случва да ми се лепят някакви ученички, които НИКОГА не биха излезли с мен, когато бях на тяхната възраст. Единствената разлика от тогава е, че сега съм придобил малко повече опит и съм се развил като човек, а това е допринесло за цялостната ми увереност.

Обаче има и пичове, които просто имат далеч повече опит от мен и ме правят да изглеждам като клоун в сравнение (понякога дори са по-малки от мен). Всичко е субективно.

Моят съвет е работи върху себе си като цяло (социални умения, фитнес, четене на книги и т.н) и НЕ СЕ фокусирай върху това да спечелиш едно конкретно момиче. Най-добре за теб ще е да си в позиция, в която имаш много момичета в живота си и въобще няма да ти се налага да питаш "дали може да се получи с това конкретно момиче" - отговорът е, че РАЗБИРА СЕ, ЧЕ МОЖЕ, но за да стане - трябва да си естествено привлекателен и да имаш с какво да задържиш момичето около теб. ;)

Necrologist
12-02-2017, 19:06
^ Само като те видя как си разпределяш написаното веднага подминавам.

А за възрастта зависи от това какво и двамата търсят. По принцип трудно се получава.

daraka_bg
12-02-2017, 20:00
Разликата ни е само 1 година

dvt32
12-03-2017, 16:02
Разликата ни е само 1 година
В такъв случай няма какво да се притесняваш. Просто действай. ;)

daraka_bg
12-03-2017, 20:33
Мерси за съветите! Наистина имаме много сходни интереси...Тя се развива в инженерните науки и програмирането. Всеки ден си
лягам с мисълта за нея.