PDA

View Full Version : Бяла урина?!?



Mr.Killer
12-05-2017, 00:14
Здравейте, мъж съм на 21г. От около година може би и повече имам известен проблем при уринирането. Точно към края(по-често тогава се случва) урината ми става бяла съпроводена с болки по време на уринирането и след това(понякога) . Усещснето е все едно стъкло минава през пикочния канал. Както казах, проблемът ми е от около година може би две. Появява се на моменти и не е постоянно, но въпреки това не е приятно.
Няма общо с половия ми живот, тъй като проблемът е от преди настъпването му.
Ходих на уролог - гледаха ми и бъбреците, микробиология(мисля, че така се наричаше) ми правиха и нищо.

Грозния
12-05-2017, 15:00
Бяла или прозрачна?
Ако е прозрачна е нормално, а ако е бяла сигурно имаш някаква полово-предавана инфекция, особено ако...

...урината ми става бяла съпроводена с болки по време на уринирането и след това(понякога) . Усещснето е все едно стъкло минава през пикочния канал.Ако усещаш все едно пикаш бръснарски ножчета, значи си направо за кожно-венерологичен лекар :? !

Няма общо с половия ми живот, тъй като проблемът е от преди настъпването му.Сигурен ли си?
А ако си се заразил по друг начин?

Все едно, отивай на лекар и кажи че пикаш бръснарски ножчета и си направи тестове за венерически болести.

Mr.Killer
12-06-2017, 23:20
Ами сигурен съм, тъй като още бях девствен, когато този проблем се появи. А и както казах се получава рядко ама го има това. Имах известни проблеми с бъбреците от многото кола, която пиех и почти вода не употребявах. Сега пия повече вода и сокове ама имам чувството, че проблема се появява след като не съм пил вода през деня, а само газирано и някакъв сок или пък не съм пил достатъчно течности.
А иначе по басйни не ходя и не знам по какъв друг начин може да се заразя с венерическа болест. При положение, че не съм правел секс до тогава, а и сега без презерватив не правя.

Mr.Killer
12-06-2017, 23:23
А и друго, ако беше венерическа болест за 2 години сигурно щеше да се влоши, а този проблем при мен даже по рядко вече се появява. Имаше период, където беше всеки ден. А сега е рядко. И май даже след мастурбиране се появява понякога.

DoctorSatan666
12-07-2017, 10:35
Имаш камъни в бъбреците най-вероятно. Пробвай да пиеш Стеролит.
Едит: Понякога след като свършваш част от спермата може да се върне по посока пикочния мехур, така че може и от това да е.

haritov
12-07-2017, 11:03
Имаш камъни в бъбреците най-вероятно. Пробвай да пиеш Стеролит.
Едит: Понякога след като свършваш част от спермата може да се върне по посока пикочния мехур, така че може и от това да е.
От къде знаеш какви са камъните,че да предписваш лечение?

redbul2
12-07-2017, 17:16
Най-напред си направи няколко изследвания на урина-седимент в някоя частна лаборатория. Изследването пускаш тогава, когато имаш тоя проблем. И сетне гледаш резултата. Следиш за бактерии в урината на първо място, на второ за голям брой еритроцити и левкоцити, урати, слуз и други подобни. Ако се появят бактерии търсиш уролог, има си там разни цистити, уретрити и подобни възпаления. Или вземаш една-две опаковки Ципрофлоксацин, но ако не успееш да изчистиш инфекцията, той може да я замаскира. Друг вариант, сравнително безвреден при домашни условия е да вземаш 20-30 дни билкови таблетки Мечо грозде на доктор Милко Тошков или билковия препарат Цистон. Имат леко антибактериално и дезинфекциращо действие. За леки случаи помагат. Може да хванеш цистит и уретрит дори след банална настинка и болно гърло по кръвен път. Но както са писали по-горе е добре да си сигурен, че нямаш примерно трипер, при който мисля също се появяваше някакво парене в пикочния канал.

redbul2
12-07-2017, 17:21
Ако имаш пикочна, уринарна инфекция вземи мерки навреме, щото сетне може да те удари по топките и да останеш стерилен. И да нямаш деца до края на живота :D Освен ако вече си направил 5-10. :D И също така, ако те удари по простатата, сетне може да не вдигаш самолета. :D Питай дъртите за това. :D