PDA

View Full Version : Моята любовна история ! Търся съвети..



Toshosoccer
12-05-2017, 00:19
Здравейте ! Отскоро съм нов в този сайт, поразгледах го и реших и аз да споделя моята история, любовна история..Таа, да започваме. Влюбих се много силно в едно момиче от моят клас, за мен тя е най-красивото и прекрасно създание, което съм срещал някога, умна, красива, скромна, възпитана и всичко каквото се сетите свързано с това. С нея сме в един клас от вече почти 3 години. Първоначално не учих в сегашното си даскало, ами бях в едно друго и реших да се преместя поради основателни причини и това стана лятото на 8-ми клас, на път за 9-ти. Когато дойдох в текущият си клас не бях изобщо близък с нея и през ум не ми е минавало, че може да се стигне до такова мъчение. Започнахме да си говорим към края на 9-ти клас, преди да заминем випуска на екскурзия. Тук съм длъжен да отбележа, че тя си имаше приятел с който не бяха в много добри отношения и се караха често. По-време на екскурзията се събирахме в тяхната стая, там с една нейна приятелка и се нагътахме всики на спалнята и започнахме да си разказваме вицове и по едно време едно друго момиче от моят клас предложи да тръгнат да ми правят смучки и аз не знам с какъв акъл исках точно тя да ми направи, а знаех че си има приятел, но уви, тя се съгласи. Направи ми я, екскурзията приключи и дойде лятото на 9-ти клас. Спряхме да си говорим, защото тепърва бяхме завършили, но една седмица реших да отида на фитнес и на връщане минах през един магазин, който беше в близост до у тях. Влизам в магазина аз и след няколко минутки влиза и тя, но без да очаквам и реших да я изненадам, като я изплаша от отзад и мацката се стресна, но се изненада. Вечерта преди да си легна ми беше писала, за да ме чуе как съм и какво правя и така си писахме до 3-4 часа. На следващата седмица ме покани на една площадка до у тях, за да й правя компания с едно момиче, аз се съгласих. Бях много радостен, че ме покани да отида при нея, но изобщо не ми е минавало през ум, че ще я захаресам толкова много. И така ходих няколко дни подред при тях докато не й предложих да излезем заедно и да се поразходим, тя се съгласи. Излизахме до началото на 10-ти клас и като почнахме, спряхме за известно време. Минаваха дни, след дни, а ние продължавахме да си споделяме и пишем приятелски. Тогава разбрах, че тя отново се е събрала с бившият и го приех някакво ''Ами окей, тя си знае'' и след 2 месеца скъсаха. Аз знаех затова, но въпреки всичко продължавахме да си пишем дори и когато бяха заедно. И така както си чатихме започнах да изпитвам много силни симпатий към нея, тя също ме харесваше, симпатизирах й. Средата на октомври вече започнах да й предлагам да излизаме и излизахме така почти всеки петък и събота и се чувствах страхотно. Поканих я в нас, те ме кани в тях, впоследствие започнахме да се прегръщаме, боричкахме се и ни беше много хубаво и на двамата. Началото на декември вече може да се каже, че бях влюбен в нея и тя започна да подозира, но без да ми казва. Накратко бях й споделил, че харесвам много едно момиче и искам да го целуна, а тя знаеше, че това е тя и въпреки това ме караше да го направя, но аз просто нямах смелост и един ден излязохме и я целунах просто по бузата...Началото на януари не издържах и просто й признах, тя го възприе супер милото и каза, че няма да казва на никого. Не си бях помислял да тръгна с нея, защото тя беше заедно с приятелят си почти 2 години ( дори и да са се карали често ) . Реших да потърся отговор на този въпрос, дали някога би тръгнала с мен и тя ми каза, че в момента не би тръгнала с никого, но като цяло ми сподели, че съм й симпатичен и имала там някакви чувства..Ние продължавахме да излизаме, прегръщахме се, каних я в нас, позволяваше ми да я целувам по бузата, да й споделям абсолютно всичко, винаги ме питаше как съм, как се чувствам, гадно ли ми е и т.н . Последва най-гадното нещо, което можех да си представя. Тя ми написа, че това което правим с нея не е правилно и мисли че не трябва да сме си толкова близки. Следователно, аз предположих, че тя може да се е върнала отново при бившият си и беше точно така..Тя започна да се държи гадно с мен, отблъсна ме до такава степен, че да започна да пиша стихотворения, да я сънувам всеки ден и още какво ли не. Лятото ми се извини за постъпките си, аз й простих естествено, започнахме отново да си говорим, но не чак толкова колкото преди. Тя също така ми сподели, че в момента не е щастлива с приятелят си, а от друга страна ги виждам заедно в училище, а отвътре се чувствам адски гадното..След което ги бях видял по центъра, ядосах се и й написах, да се прави, че не ме познава, защото отделно преди това я бях питал дали може да излезем, а тя ми каза, че не мисли че е добра идея това и че не искала да ми дава празни надежди и от тогава до сега почти не си говорим, тя си излиза все още с него и имам чувството, че изобщо не й пука за мен, след всичките неща които направих..В клас ми е много подтиснато, само за нея си мисля, засичаме си погледите понякога, ту аз я погледна, ту тя мен и това е. Именият й ден наближава и съм подготвил една скромна изненада, която се надявам да оцени и все по-скоро да си върнем старите отношения....

Ще съм ви МНОГО БЛАГОДАРЕН, ако сте прочели историята докрай и ако изкажете своето мнение и ми помогнете с някакви съвети !!!
Искам да ви попитам дали според вас е трябвало да я целуна тогава и имам ли все още някакви шансове с това момиче или да я преживея по някакъв начин и да продължа напред ?

kompleksar
12-05-2017, 08:07
Не се занимавай, шибана п0тка е, играе си с чувствата ти.

filmimilmi
12-05-2017, 09:00
За нея ти си номер 2 (а може би номер 3, 4, 5 или 10, не знае...). Приеми, че е влюбена в друг, а ти си "просто за ей така". И този другия явно й е доста голяма любов, защото си личи, че са преживяли много заедно, а с теб тя нищо не е преживяла. Не се излагай, ще бъдеш пълен жалкар, ако й направиш подарък докато тя си излиза с конкуренцията ти и то меко казано такава, защото те ходят заедно в пълния смисъл на израза. Просто не ти го съобщава, защото не е длъжна, а пък й е забавно да си мисли, че има такъв рейтинг (просто знае, че си й в краката).

Грозния
12-05-2017, 19:56
Здравейте !

http://www.bionic-ads.com/wp-content/uploads/2015/11/chinese-wall.jpg

Ще съм ви МНОГО БЛАГОДАРЕН, ако сте прочели историята докрай и ако изкажете своето мнение и ми помогнете с някакви съвети !!!Да го беше написал по-кратко, смислено и интересно!
Едва ли някой ще си направи труда да го прочете цялото :? !

Wednesday666
12-06-2017, 04:24
Да го беше написал по-кратко, смислено и интересно!
Едва ли някой ще си направи труда да го прочете цялото :? !

Е, аз си направих. Помисли пак.



По темата - пич, знам, че ще ти е кофти да го чуеш, обаче за мен мацката просто си е гонила интереса. За да не е сама, защото обикновено жените обичат внимание, докато не получат това, което наистина искат, в случая явно тва е бившия.Окей, взел си й нещо за именния ден, но след това просто спри. Този човек не иска теб, дори и да има няква симпатия - тва не е достатъчно. Запази си самоуважението и спри да я преследваш, има достатъчно готини момичета.

Toshosoccer
12-06-2017, 17:01
Е, аз си направих. Помисли пак.



По темата - пич, знам, че ще ти е кофти да го чуеш, обаче за мен мацката просто си е гонила интереса. За да не е сама, защото обикновено жените обичат внимание, докато не получат това, което наистина искат, в случая явно тва е бившия.Окей, взел си й нещо за именния ден, но след това просто спри. Този човек не иска теб, дори и да има няква симпатия - тва не е достатъчно. Запази си самоуважението и спри да я преследваш, има достатъчно готини момичета.

Благодаря ! Ще оценя това, което каза :)

Грозния
12-06-2017, 17:30
Е, аз си направих. Помисли пак.
https://memegenerator.net/img/instances/500x/47196990/give-that-girl-a-medal.jpg

Животно
12-08-2017, 20:21
ебаси тва никъв шанс да го прочета

Животно
12-08-2017, 20:23
не е ли си "ебаха ме в гъза, бременна ли съм" - точно, кратко и ясно

anniekk
12-15-2017, 15:40
Здравей! Прочетох цялото ти писание...и това, което мога да ти кажа е да спреш. Момичето си има приятел от 2 години и е очевидно, че това е нейният интерес. Не се наранявай и недей разваля чуждата връзка.