PDA

View Full Version : L&M или MM цигари



ivko02
12-05-2017, 10:47
Здравейте! Не съм сигурен, че темата трябва да е тук. Съжалява, ако съм объркал. От днес почвам да пуша и кои цигари ще ми препоръчате: L&M blue label или MM slims? Моля да не ме обеждавате да не пуша, просто кажете кои ви харесват. Може да дадете и други цигари. Искам да ви чуя мнението. Какво може да ми препоръчате?

Грозния
12-05-2017, 14:54
От днес почвам да пуша и кои цигари ще ми препоръчате...Препоръчвам ти да нe почваш да пушиш... :?

Моля да не ме обеждавате да не пуша...Какво значи да обеждаваш :D ?

kompleksar
12-05-2017, 16:24
Не почвай да пушиш, но ако все пак почнеш, пожелавам ти да не умреш толкова болезнено, колкото умират другите пушачи. :)

filmimilmi
12-06-2017, 12:36
Питай ваще какви ти препоръчват.

JDeel
12-07-2017, 17:12
Пушачите са досадни като конски мухи. Ти искаш да станеш конска муха.

Mamssey Jace
12-08-2017, 09:11
От едните устата ти ще мирише на гъз, а от другите устата ти ще мирише на гъз.

anniekk
12-11-2017, 15:21
Няма да се пробвам да те убеждавам да не почваш.
Ти си знаеш. Аз съм пушачка от няколко години и изобщо не се гордея. Не ги пропушвай и в днешно време ще можеш ТИ да си горд, че не пушиш.
Иначе на мен са ми странни мъже/момчета с тънка цигара в уста, иначе ММ са по-слабички.
Другите цигари, аз лично не съм пушила такива, но са ми казвали, че не са лоши.

kompleksar
12-11-2017, 17:01
Няма да се пробвам да те убеждавам да не почваш.
Ти си знаеш. Аз съм пушачка от няколко години и изобщо не се гордея. Не ги пропушвай и в днешно време ще можеш ТИ да си горд, че не пушиш.
Иначе на мен са ми странни мъже/момчета с тънка цигара в уста, иначе ММ са по-слабички.
Другите цигари, аз лично не съм пушила такива, но са ми казвали, че не са лоши.

Можеш да ги спреш, има ли желание - има и начин. Познавам хора, които са отказали цигари, алкохол, трева, наркотици след години употреба, как ги отказаха ? Просто се убедиха, че е безсмислено, повечето бяха зависими, но ги спряха, беше им много трудно, болки в мускулите, на моменти изтерясваха, но УСПЯХА с ЖЕЛАНИЕ, можеш и ти. ;)

anniekk
12-11-2017, 17:26
Можеш да ги спреш, има ли желание - има и начин. Познавам хора, които са отказали цигари, алкохол, трева, наркотици след години употреба, как ги отказаха ? Просто се убедиха, че е безсмислено, повечето бяха зависими, но ги спряха, беше им много трудно, болки в мускулите, на моменти изтерясваха, но УСПЯХА с ЖЕЛАНИЕ, можеш и ти. ;)

Да,напълно си прав. Попринцип не съм човек без воля, но явно на цигарите съм прекалено подвластна. Трябва и аз да направя нещо по въпроса. Иначе мерси за съветчетоЕдни се чудят как да почнат, други как да спрат. Разни хора, разни идеали.

kompleksar
12-11-2017, 17:45
Капанът на цигарите, започваш, щото ти е приятно, успокоява те, но после се чудиш как да спреш това спокойствие с нови ядове :')

anniekk
12-11-2017, 17:53
Капанът на цигарите, започваш, щото ти е приятно, успокоява те, но после се чудиш как да спреш това спокойствие с нови ядове :')

Да... напоследък чак във фитнеса ме задъхват...
Е, в крайна сметка може и да го откажем да почва.

prosto_chovek
12-16-2017, 09:24
Това от днес/от утре започвам да пуша звучи нелепо, смисъл какво те подтикна към решението точно еди кога си да пропушиш? Както и да е, аз като пушех, пушех LM, син camel или светлосин ротманс, ама не си е работа.

d-r.Zob
12-26-2017, 22:57
LM по-добре, макар че изборът ти не е добър.