PDA

View Full Version : Прецаках всичко и вече не мога да си го върна



idkmynickname
12-09-2017, 14:26
Здравейте!

Като цяло знам, че 90% ще напишат, че съм идиотка, филмарка, тъпачка и тем подобни. Та момиче на 15 съм и направих доста голяма глупост. Значи историята е доста дългичка и си има предистория, която доведе до странната ми реакция. С приятелят ми бяхме заедно около 5-6 месеца и аз през това време разбрах какво е да обичам с цялото си сърце и да държа на някого толкова много, да правя всичко възможно само заради него без да ми пука от мнението на другите... Та нека да започвам с предисторията, за да сте запознати с всичко. Аз попринцип него го ревнувах зверски много от всичко и всеки, защото си го обичах наистина неописуемо много.
Та една стара приятелка, с която не си бях писала от много време ми звънна и ме попита дали иска да се видим в един парк. Аз се навих и нали видяхме се. Говорихме си доста, защото не се бяхме виждали и чували от месеци.Нали всичко е окей и изведнъж ми казва някво, че е се е сприятелила с най-добрите приятели на гаджето ми. И аз тогава взех да се усещам, че почва да върти някви игрички. Седяхме си в парка и изведнъж видях приятеля ми да се разхожда в същото паркче. Направо се учудих тоест това беше много голямо съвпадение чак нереално. И нали няма как да я изпъда или него и за тва си седнахме на една пейка и започнахме да си говорим. През цялото време тая му се буташе хипер много и му галише косата, взимаше телефона абе разбрах какво е намислила. Харесала си го е. Беше си харесала човека без, когото не мога да живея и да си представя следващия ден, без когото се чувствам едно нищо в тази вселена. И станаха скандали, защото както споменах много ревнувам. И някак си всичко временно се оправи. След около седмица аз бях на урок и трябваше да не се видим за около няколко часа, така де нещо нормално и след това имахме планове да се видим, както всеки ден. Вече всичко свърши и нали се каня да му пиша и гледам в мессенджъра, че си е писал в групата с неговите приятели и си пращат снимки да се уговорят къде да се видат. (Това са същите приятели, при които онова момиче се набута зверски много). Та бях сигурна, че приятелят ми е с тях и нея. От ревност направо мозъкът ми изключи и го блокирах от всякъде, не му вдигах и тн. Не намерих способност да му вдигна. Звънеше ми постоянно часове наред и продължава. Искам да му вдигна, но не знам като цяла нищо нито как да постъпя нито нищо. Наистина много се обърках, а и тези дни много се карахме дори и за най-малкото. Как да постъпя? Наистина помогнете ми, че губя смисъла на живота ми... :( :|

Necrologist
12-09-2017, 14:43
Леле.. как да ти помогна? Ти си го знаеш още от първото изречение.
Като за начало спри да насочваш злобата си към приятеля си, а към тази твоя 'приятелка'.

Животно
12-09-2017, 14:59
кво е виновен приятелят ти ве

kompleksar
12-09-2017, 17:50
ВДИГНИ МУ И МУ КАЖИ, ЧЕ НЕ Е ЗА ПО ТЕЛЕФОНА И ПОЧВАЙ ДА СЕ ОБЯСНЯВАШ ВЕ. Тая твоя "приятелка", която ти краде приятеля е за блок, а не пичагата.

deewa decata, deewa

anniekk
12-10-2017, 23:32
Малка си. Ще разбереш, че около теб ще има много к*чки, които ще се опитатват да имат твоето . това е истината. (относно така наречената твоя приятелка.) А иначе недей се вкарва толкова във филми.

Indistinct
12-11-2017, 05:18
Няма нужда да затриваш всички женски индивиди само защото искаш приятелят ти да ти остане верен. Нарича се доверие.

kompleksar
12-11-2017, 05:56
Нарича се доверие.

Наркотична абстиненция*

filmimilmi
12-11-2017, 08:07
През цялото време тая му се буташе хипер много и му галише косата, взимаше телефона абе разбрах какво е намислила.

Тия очевидно са си точили взаимно лиги пред теб ама ти, не, та не... продължаваш да им викаш "приятелката ми" и "приятелят ми"... Спешно сменяй кръга от приятели и интереси, за да не докажеш първоначалните подозрения, които сама хвръляш върху себе си:



Като цяло знам, че 90% ще напишат, че съм идиотка, филмарка, тъпачка и тем подобни.

anonymous908491
12-11-2017, 09:38
митенцето няма спирка и все по някви празници се активизира