PDA

View Full Version : далеч от дома



Ани
12-09-2017, 15:35
Здравейте,
Ученичка съм, 12 клас и ми предстои кандидатстване догодина, но университетът който съм избрала е на другия край на България от града в който аз живея. Та искам да попитам дали има някой който е учил или учи доста далеч от родното си място и как е, в началото може би трудно, но после се свиква ... И как родителите ви са приели факта, че учите надалеч, защото моята майка никак не иска да съм далеч от нея (rolf) , но няма как... Аз съм твърдо решена да следвам мечтите си. Ще радвам, ако някой има мнение по въпроса. :)

Necrologist
12-09-2017, 17:06
Отиваш, учиш, връщаш се на 1-2 месеца при вашите. Не е трудно.

irinagancheva
01-05-2018, 20:14
На другия край на България пак е по-добре от на другия край на света :D Аз смятам да кандидатствам в Америка и когато споделих на нашите те бяха много подкрепящи въпреки, че знам, че не искат да съм толкова далеч от родината те винаги биха ме подкрепили и застанали до мен. Съветвам те да учиш където искаш и съм сигурна, че вашите ще разберат :) Пък и не е като няма да се виждате-не е толкова страшно ;)

anonymous908491
01-05-2018, 21:01
Аз смятам да кандидатствам в Америка и когато споделих на нашите те бяха много подкрепящи въпреки, че знам, че не искат да съм толкова далеч от родината

или са се информирали за краварника и разстоянието им е последната грижа