PDA

View Full Version : Българските RPG - форуми



PreY
12-10-2017, 10:10
Здравейте! Преди не-чак-толкова-много години(5-6 години да сме точни) в българското интернет пространство функционираха няколко роул плей форума, в които тренирахме писането си чрез развиването на историите на нашите герои. Имаше ги доста такива форуми - за вампири, за Хари Потър, за аниме, за филми и сериали..

Въпросът ми е: Имате ли информация за все още функциониращи РПГ форуми в българския интернет(поне с 30-40 активни човека към настоящия момент)? Ако не, бихте ли се захванали с развиването на подобен форум?

Грозния
12-10-2017, 10:51
Фейсбука уби почти всички форуми :? . Не знам да има действащи и активни БГ форуми на такава тематика.

PreY
03-30-2018, 17:09
Някой друг? :D Ако наистина няма активни РПГ-форуми.. би било жалко

Necrologist
03-30-2018, 18:30
Ако искаш и тук може да "роуплейваме".
Предлагам ти да започнем с "Игра на семейство".

Грозния
03-30-2018, 21:36
Ако искаш и тук може да "роуплейваме".
Предлагам ти да започнем с "Игра на семейство".Или:

http://www.deepseanews.com/wp-content/uploads/2014/01/tumblr_m35mnwSt8o1rqnvmwo1_1280.jpg

PreY
04-06-2018, 16:36
Този с „играта на семейство“- в интернет ти е лесно да се заяждаш с хората, а? Аман от такива като теб, човек да не смее да попита нещо.
Като не можеш да дадеш свестен(или най- малкото нормален) отговор, защо изобщо си отворил темата(при положение, че ясно съм посочил в заглавието за какво иде реч) и си написал коментар? Или това е най- висшата цел в скапания ти живот?- Да се правиш на интересен, прикрит зад анонимността си?! Аман от олигофренчета. За разлика от вас, ние едно време не висяхме безцелно в интернета да се правим на забавни и остроумни - оползотворявахме го по един или по друг начин... много от нас го правехме, пишейки РП. И ако не можеш да дадеш отговор на въпроса, който съм задал още в първия си пост, по- добре изобщо не отговаряй, олигофренче такова

Necrologist
04-06-2018, 19:52
Така ще е - винаги ще има такива като мен да ви провокират, и балъци като теб да ни се връзват.
Леко с обидите само, да не се пръснеш от яд.