PDA

View Full Version : Съвет



ThatsMe
12-11-2017, 17:44
Здравейте, мисля че бях писал в този сайт и преди, бях поискал съвет спрямо връзката си.
Отново се обръщам към вас, накратко съм в една доста шантава връзка с човек, който няма как да го определя освен с думата "манипулативен".
Като цяло срещите са не съществуващи, контактът е всекидневен, интересите са сходни, романтиката вече я няма по никакъв начин.
Това дори не е проблемът, всеки път когато въпросният човек не е "на кеф" или когато аз кажа нещо, което не ни допада започва един приятен игнор дни седмици, колкото искаш.
Нямам контакт, няма никакво внимание, най-лошото е че когато това се случи поради дебилната причина, че съм привързан към това лайно съм абсолютно склонен да изпадна в състояние на емоционален meltdown.

Общо взето депресивни състояния, тъжен съм не ми се ходи никъде, не ми се говори с никого, не ми се яде, не мога да спя, лесно раздразнителен от ВСИЧКО, не намирам интерес към хобита/забаления, които обичам. Не е много мъжествено поведението ми, но може и да се разплача от отчаяние, буквално изпадам в състояние, което наричам по принцип
" изтерична тийнейджърка ".
Въпросният човек се старае да ме отблъсква по всякакви възможни начини, кой м**а му, му е неприятно да чува "обичам те".
Ако попитам нещо или отговор няма или "К'во искаш, не ме разпитвай". Разговори не могат да станат с това говедо, защото когато се опитам се затваря>игнор, или на "може ли да говорим" отговора е не, независимо от ситуацията е "не".

В крайна сметка искам съвет дали сте били в тези "токсични връзки" как сте се отделяли от въпросният човек, или как сте се справяли с дадената ситуация, ако сте все още заедно.
В крайна сметка струва ли ви се, че аз бъркам някъде, наистина ще отговоря на всякакви въпроси ако зададете отдолу, просто искам съвети мнение, а и това си е вид отдушник за мен.
На 20 години съм, твърде голям за да се занимавам с детински глупости, и все пак твърде незрял да владея емоциите си.

Надявам се да не останете с впечатлението, че съм drama loving freak, точно обратното е, тази ситуация ми идва деструктивно.

Разбира се, се извинявам за неподходящият език, с който съм написал темата и възможните със сигурност навсякъде съществуващи правописни грешки, твърде бесен, нервен и не на кеф съм за да внимавам как да пиша.

Мерси за времето ви!

ПС: говедото знае че ми е супер гадно и се съсипвам когато ме игнорира и го прави нарочно

anniekk
12-11-2017, 17:55
Добре. При положение, че си тъжен и смяташ връзката си за токсична, трудно ли е да приключиш просто с въпросното момиче?

filmimilmi
12-12-2017, 10:34
Няма да се жените още, на 20 си. Ще има и други. Разкарай я тази пикла, вредна е за теб и като се наиграе с теб много гадно ще ти го начука. А знаеш ли колко доволен ще се почувстваш от себе си, че са ти поникнали топки и си я наритал надалеч в тийнейджърския й пъпчив гъз?

anniekk
12-12-2017, 10:56
Няма да се жените още, на 20 си. Ще има и други. Разкарай я тази пикла, вредна е за теб и като се наиграе с теб много гадно ще ти го начука. А знаеш ли колко доволен ще се почувстваш от себе си, че са ти поникнали топки и си я наритал надалеч в тийнейджърския й пъпчив гъз?

Подкрепям.

muhatacece
12-13-2017, 20:44
Няма да се жените още, на 20 си. Ще има и други. Разкарай я тази пикла, вредна е за теб и като се наиграе с теб много гадно ще ти го начука. А знаеш ли колко доволен ще се почувстваш от себе си, че са ти поникнали топки и си я наритал надалеч в тийнейджърския й пъпчив гъз?

И аз подкрепям