PDA

View Full Version : Дали да се откажа от преследването на любовта?



motorista99
12-17-2017, 14:06
Здравйте на всички, това е първата ми тема която ще пиша и се надявам да ми помогнете.Така да се насочим към главната тема.Има едно момиче от моя клас.С нея сме от 4 години в един клас.И в 11клас започнахме да се държим , как да кажа, да си бъдем малко по-близки.В междучасито сядах до нея държях я за ръката с цел да ги стопля понеже бяха студени правих и масажи и така, 11клас свърши.Лятото не сме излиза,писал съм и да излизаме ама беше на работа и не можеше и аз бях така.Започнахме 12 клас и тя отсъстваше доста понеже още ходеше на работа и не се засичахме често.Мина почти месец и вече беше спряла да ходи на работи и се държеше студено.Реших да пробвам пак да се сближим и пак същата история стана като миналата година,пак леки закачки и шегички обаче започвах да хлътвам по нея и то доста.И така всеки божи ден.Когато беше в стаята първата ми рабора беше да седна до нея да я хвана за ръката.Наскоро си купих кола със спестените пари от лятото.Возели сме се само двамата возил съм я до тях и като цяло правех всичко да сме заедно.Единственото нещо което не ме е отказвало е това,че тя не се дърпаше постоянно се усмихваше като ме види и беше и готино да бъде с мене поне така изглеждаше отстрани.Бяхме на един рожден ден на момче от няшия клас и стана една случка която не мога да си я обясня.Бях излязал навън сам да си пия понеже само аз не бях заспал и ме беше хванала някаква тъга нали всички знаете като пийнете малко и умеквате.Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.Нито тя,нито аз не обелихме и дума и тя си замина.И това ме накара да се замисля аз ли нещо оплесках и мина малко време и се надъхах да и призная чувствата си.Извиках пред тях да си поговори казах и всичко,че си ми е симпатична и ,чи ми е яко да съм с нея и очаквах да отговора или и тя да има такива чувства или не.Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене и така овърташе,не ми каза директно ,че няма чувства към мене или,че има.Каза ми,че е знаела,че аз имам някакви симпатии към нея и се почуствах леко използван от нея. И така засега сме си приятели и искам да ми дадете съвети да продължам ли да се опитвам с нея,или да спирам.

kompleksar
12-17-2017, 16:06
Не се отказвай.

Грозния
12-17-2017, 18:46
Здравйте на всички, това е първата ми тема която ще пиша и се надявам да ми помогнете.Така да се насочим към главната тема.Има едно момиче от моя клас.С нея сме от 4 години в един клас.И в 11клас започнахме да се държим , как да кажа, да си бъдем малко по-близки.В междучасито сядах до нея държях я за ръката с цел да ги стопля понеже бяха студени правих и масажи и така, 11клас свърши.Лятото не сме излиза,писал съм и да излизаме ама беше на работа и не можеше и аз бях така.Започнахме 12 клас и тя отсъстваше доста понеже още ходеше на работа и не се засичахме често.Мина почти месец и вече беше спряла да ходи на работи и се държеше студено.Реших да пробвам пак да се сближим и пак същата история стана като миналата година,пак леки закачки и шегички обаче започвах да хлътвам по нея и то доста.И така всеки божи ден.Когато беше в стаята първата ми рабора беше да седна до нея да я хвана за ръката.Наскоро си купих кола със спестените пари от лятото.Возели сме се само двамата возил съм я до тях и като цяло правех всичко да сме заедно.Единственото нещо което не ме е отказвало е това,че тя не се дърпаше постоянно се усмихваше като ме види и беше и готино да бъде с мене поне така изглеждаше отстрани.Бяхме на един рожден ден на момче от няшия клас и стана една случка която не мога да си я обясня.Бях излязал навън сам да си пия понеже само аз не бях заспал и ме беше хванала някаква тъга нали всички знаете като пийнете малко и умеквате.Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.Нито тя,нито аз не обелихме и дума и тя си замина.И това ме накара да се замисля аз ли нещо оплесках и мина малко време и се надъхах да и призная чувствата си.Извиках пред тях да си поговори казах и всичко,че си ми е симпатична и ,чи ми е яко да съм с нея и очаквах да отговора или и тя да има такива чувства или не.Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене и така овърташе,не ми каза директно ,че няма чувства към мене или,че има.Каза ми,че е знаела,че аз имам някакви симпатии към нея и се почуствах леко използван от нея. И така засега сме си приятели и искам да ми дадете съвети да продължам ли да се опитвам с нея,или да спирам.Ти си проиграл много възможности да спиш с нея :? !
Трябвало е да си по-настоятелен и да действаш по-рано.

С жените няма никъкав смисъл да говориш за чувства и секс от типа на "ти харесваш ли ме?", "аре да сме гаджета?" или "искаш ли да правим секс?"!
Просто действаш и чети сигналите на тялото ѝ и какво прави, не каквото ти казва - стигнете ли до философстване на тия теми, нищо няма да стане :? !

След като толкова много пъти сте били заедно, защо не се опита да я докоснеш, да я гушнеш? Ако не се дърпа или не те бутне, значи действай!

Anonymous96
12-18-2017, 05:46
не я е докоснал, защото не е искал да си развали отношенията с нея, все пак той е бил в ситуация с момиче е, но е необвързан - т.с хем си има с коя да се закача да се гушка, хем и е отворен някоя да го занимае, сигурно заради това не е направил стъпката с обарването ... Моето мнение, е че зависи за какви шегички си говорим мръсни/перверзни или обикновени ...

filmimilmi
12-18-2017, 06:48
Видях я как ме погледна през прозореца и слезе при мене.Пита ме как съм и аз и отговирих,че съм ок и това беше целия разговор.Нищо друго не казах понеже ме беше издразнила преди това.Стояхме в пълна тишина поне 5 мин.
Ти си много прост.

Не получих нито един от тези отговори каза ми,че според нея сме се карали и се чуди защо съм си мислел,че тя се държи добре с мене.
Като се държиш като отрязан (както в първия цитат), ще се държат и с теб така. Един вид каквото повикало, такова се и обадило. И да си имал шанс, изпуснал си окончателно влака. Това е.

Грозния
12-18-2017, 18:20
kakto vinagi si prav , osobeno sled moq shiban opit po4nah da vqrvam v dumite ti.
za dobro ili losho :DИ какъв е твоят опит?
Защо не разкажеш?

dreamwalker
12-19-2017, 09:02
Да, любовта не съществува.