PDA

View Full Version : Харесвам го.



Marriaaa
12-17-2017, 20:02
Здравейте! Мисля че, от няколко месеца насам харесвам един от приятелите на съквартирантката ми. С него се запознахме преди 1 година. Мисля че, е много забавен, умен и донякъде тих като мен. Събирали сме се няколко пъти у нас да купонясваме, ходили сме заедно на кино, имаме общи интереси. Държи се много мило с мен, харесва снимките ми, някои даже коментира. От седмица-две започнахме и да си пишем, за нашите общи интереси, но това е. Не мога да кажа, че по всякакъв начин показва, че ме харесва или нещо подобно. Понякога усещам погледа му върху себе си, но това не е голяма работа,знам. Та, затова си мислех - дали трябва да си призная чувствата ? Проблемът не е, че ме е страх да бъда отхвърлена или нещо (всъщност донякъде ми пука,да), но по-важното е че имам един друг проблем.Когато харесам дадено момче правя точно обратното на това, което би трябвало да се прави. Почти не поглеждам обекта на чувствата си, почти не общувам с него и се държа малко хладно. Но всичко това не е нарочно, просто съм твърде срамежлива и не искам той да си помисли нещо невярно за мен. Какво да направя - да му призная или още малко да почакам ?

kompleksar
12-17-2017, 20:42
Признай му чувствата си и му кажи за този твой проблем. Убеди го, че не е защото не го харесваш, а точно обратното. Късмет.

Само гледай да не се окаже педал, че тогава става лошо хахаха

Животно
12-17-2017, 22:26
кои чувства

filmimilmi
12-18-2017, 13:56
Ако знаеше, че "ставаш" нямаше да питаш тук. И всъщност какво ни питаш нас изобщо, не знам. Нито го знаем този, нито теб. Просто иди при него със заголено бедро и широко отворено деколте и му виж реакцията. Ако ставаш и тоя не е хомо всичко ще стане точно. Другото е бошлаф работа да стоиш и да чакаш непознати тук да те инструктират в занаята.

Marriaaa
12-19-2017, 11:11
Какво ще рече ,,ставаш,, ? Да,ясно ми е,че не познавате нито мен,нито него. Да се дава мнение не мисля че, е нещо лошо. А пък на теб ако не ти пука, за какво изобщо си правиш труда да пишеш. Това е форум и хората споделят..
Да, като покажа деколте и заголено бедро работата определено ще стане, но защо да става така ?! Не съм такова момиче и никога не бих направила това, за да привлека момче. Не съм кралица на красотата, изобщо не се имам за такава, но определено притежавам качества, за които мъжете биха си дали единия... :D
Peace!

Necrologist
12-19-2017, 12:34
Какво ще рече ,,ставаш,, ? Да,ясно ми е,че не познавате нито мен,нито него. Да се дава мнение не мисля че, е нещо лошо. А пък на теб ако не ти пука, за какво изобщо си правиш труда да пишеш. Това е форум и хората споделят..
Да, като покажа деколте и заголено бедро работата определено ще стане, но защо да става така ?! Не съм такова момиче и никога не бих направила това, за да привлека момче. Не съм кралица на красотата, изобщо не се имам за такава, но определено притежавам качества, за които мъжете биха си дали единия... :D
Peace!

"Не съм такова момиче.."
Айде моля ти се.

anniekk
12-19-2017, 12:39
Когато харесам дадено момче правя точно обратното на това, което би трябвало да се прави. Почти не поглеждам обекта на чувствата си, почти не общувам с него и се държа малко хладно. Но всичко това не е нарочно, просто съм твърде срамежлива и не искам той да си помисли нещо невярно за мен. Какво да направя - да му призная или още малко да почакам ?

Ами недей... Опитай се да поправиш това в себе си. То няма как да го промениш, но да опиташ да го балансираш с цялата ситуацията, защото това играе лоша роля. Отпусни се и бъде себе си, пък той, ако има чувства към теб сам ще си каже.

kompleksar
12-19-2017, 16:47
Когато харесам дадено момче правя точно обратното на това, което би трябвало да се прави. Почти не поглеждам обекта на чувствата си, почти не общувам с него и се държа малко хладно. Но всичко това не е нарочно, просто съм твърде срамежлива и не искам той да си помисли нещо невярно за мен. Какво да направя - да му призная или още малко да почакам ?

Ами недей... Опитай се да поправиш това в себе си. То няма как да го промениш, но да опиташ да го балансираш с цялата ситуацията, защото това играе лоша роля. Отпусни се и бъде себе си, пък той, ако има чувства към теб сам ще си каже.

Ето защо се държиш горещо с мен.

anniekk
12-19-2017, 16:50
Ето защо се държиш горещо с мен.

Не те разбрах, освен че ти е станало горещо, май.

kompleksar
12-19-2017, 16:52
Не те разбрах, освен че ти е станало горещо, май.

Да си разбрала :lol:





се държа малко хладно.

anniekk
12-19-2017, 16:56
Да си разбрала :lol:

Това не съм го писала аз.

kompleksar
12-19-2017, 17:06
Това не съм го писала аз.

Ама ти ебаваш ли се с мен бе, мислиш ли, че не виждам кой го е писал :? И ти по-добре мани, мани.

anniekk
12-19-2017, 17:08
Ама ти ебаваш ли се с мен бе, мислиш ли, че не виждам кой го е писал :? И ти по-добре мани, мани.

Ебавам се с теб, мани, мани...

kompleksar
12-19-2017, 17:09
Ебавам се с теб, мани, мани...

Така ще кажеш.

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 17:51
Лесно е , прави това, което той иска Флиртувай. И аз бях така, но знай , че срамамът само ти пречи.Не е страшно :) Опитай.

kompleksar
12-19-2017, 18:10
Лесно е , прави това, което той иска Флиртувай. И аз бях така, но знай , че срамамът само ти пречи.Не е страшно :) Опитай.

Думите са доста далеч от действията.

prosto_chovek
12-22-2017, 12:52
Офертирай го да идете някъде и му кажи, ако много те е срам да му кажеш директно, намеквай му по - дискретно и по реакцията му ще видиш дали те харесва (макар че ако се навие да излезете само двамата най - вероятно и той те харесва).