PDA

View Full Version : Харесвам момиче ,но незнам какво да правя HELP ! :(



nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 17:48
Здравейте !

Значи момче съм на 14 години.Ами харесвам момиче , което е в съседният клас , но незнам какво да правя. Моля помогнете.

Благодаря предварително!

Indistinct
12-19-2017, 17:58
Заговори я по коридора или най-малкото се запознай с някой от нейния клас така че да имаш защо да влизаш в стаята, за да питаш за контролни и подобни
Някой път просто ще попиташ нея


Дотук с романтиката
Малък си още, не бързай

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 17:58
Не бързам , имам доста познати от класът и все пак ти благодаря :) Ще послушам съветът ти :) !

kompleksar
12-19-2017, 18:01
Ще ти предоставя малко пресни съвети, които ще те окуражат и ще ти кажат част от истината, ЧАСТ от истината.

01. Ако си грозен, немаш шансове.
02. Ако тя е грозна, имаш много шансове.
03. Ако и двамата сте грозни, сте един за друг.
04. Ако си има приятел, немаш шансове.
05. Ако е тайна лесбийка, имаш мн малък шанс.
06. Ако е курва, имаш шансове.
07. Ако не е курва, имаш по-малки шансове.
08. Ако немаш мускули, немаш мн шансове.
09. Ако имаш мускули, имаш некви шансове.
10. Ако си задръстен, немаш шансове.
11. Ако не си задръстен, имаш шансове.
12. Ако не си мн задръстен, имаш по-малко шансове.
13. Ако и двама сте задръстени, сте един за друг.
14. Ако имате общи интереси, имаш шансове.
15. Ако немате общи интереси, немате и шансове.
16. Не й ходи в краката, немаш шансове.
17. Слушай Gucci Gang с Gucci дрехи.
18. Немаш шансове, докато не дадеш повече информация за вас, само толкова мога да ти кажа засега!

Indistinct
12-19-2017, 18:01
Пак заповядай
Само се замисли дали искаш да я срещаш винаги по коридора, ако(когато) се разделите или ако не те хареса. Понякога хората просто не си пасват. Не се разочаровай.

kompleksar
12-19-2017, 18:02
Малък си още, не бързай

На идеална възраст е, за да й играе едни хубави кайсии!

Indistinct
12-19-2017, 18:03
Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:04
Пак заповядай
Само се замисли дали искаш да я срещаш винаги по коридора, ако(когато) се разделите или ако не те хареса. Понякога хората просто не си пасват. Не се разочаровай.

Няма да се разочаровам , но може би щеми стане тъпо за ден - два :D

Indistinct
12-19-2017, 18:05
Това е неизбежно.
Важното е да продължиш напред

И си гледай учението.

RoyalRanger
12-19-2017, 18:06
Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.

Напълно подкрепям изказването Ви, г-це Indistinct.

kompleksar
12-19-2017, 18:08
Като че ли и ти не си по -далеч от тази възраст.

Естествено, дори не мога да си помисля да съм на повече години!

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:08
Повече информация за нас :
значи преди година бяхме в един клас , но в крайна сметка се оказахме в едно училище ,но в различни класове. Често ходя при един приятел в нейният клас и я заговарям . Опитвам да флиртувам ,но все още се опитвам да преодолея срамът , понеже от малък съм срамежлив , но сега приех ще срамът само ми пречи . Не съм сигурен дали тя флиртува също . Когато и пиша и тя ми пише , но след време започва да ме игнорва понякога .

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:08
Това е неизбежно.
Важното е да продължиш напред

И си гледай учението.

Разбрано !

RoyalRanger
12-19-2017, 18:11
Повече информация за нас :
значи преди година бяхме в един клас , но в крайна сметка се оказахме в едно училище ,но в различни класове. Често ходя при един приятел в нейният клас и я заговарям . Опитвам да флиртувам ,но все още се опитвам да преодолея срамът , понеже от малък съм срамежлив , но сега приех ще срамът само ми пречи . Не съм сигурен дали тя флиртува също .

Не се страхувай, о скъпи мой приятелю. Подари и роза, покажи и царството си, разходи я из земите, които владееш. Поне това бих направил аз, но аз съм просто един рицар.

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:12
Не се страхувай, о скъпи мой приятелю. Подари и роза, покажи и царството си, разходи я из земите, които владееш. Поне това бих направил аз, но аз съм просто един рицар.

Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ? :D :D

RoyalRanger
12-19-2017, 18:15
Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ? :D :D

Ако някой посмее да се "подиграе" с теб се опитай да го вразумиш. Ако думите не успеят, то единственият изход е дуел.

malkatachochka
12-19-2017, 18:15
Да не ти пука, почнат ли с подигравките, накрая ти ще си единственият стигнал до малкото й цвете:)

kompleksar
12-19-2017, 18:16
Ще пробвам ,но когато всички почнат с подигравките какво да правя ? :D :D

Отблъсни ги с дървения си меч. Не трябва да те е срам или нещо, сам разбра, че срамът ти е просто една пречка!

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:19
Благодаря ви на всички! :)

malkatachochka
12-19-2017, 18:21
За нищо! Да ни държиш в течение какво става с теб и твоята принцеса!

nzkvoimedaizmislq
12-19-2017, 18:24
За нищо! Да ни държиш в течение какво става с теб и твоята принцеса!

Разбрано !! :)

Justgirl21
03-03-2020, 12:25
Здравейте, имам подобна история. Преди 2 години в класа ни дойде ново момиче, не бяхме много близки, даже изобщо, но миналата година започнахме да ходим заедно на дискотека, лятото постоянно се виждахме, въпреки че живееше в един съседен град пътувахме всеки ден, за да се видим. Сближихме се адски много и от просто приятелство моите чувства се превърнаха в любов. Обичам я, мислех, че си въобразявам, но не. Преди няколко месеца на едно събиране се скарахме, след това се оправихме, бяхме малко пияни и я целунах, целувката продължи няколко минути, беше великолепно. От тогава не спирам да мисля за нея, а тя не гледа така на мен, както аз на нея, не искам да я загубя, но се побърквам, моля дайте ми съвет...

baby_baby
03-19-2020, 06:24
Заговори я и зависи от разговора след това я покани на среща

Cappa
03-24-2020, 16:03
Заговори го или по-късно му пиши