PDA

View Full Version : Обеца на пъпа



namaste
12-19-2017, 17:54
Здравейте ,интересувам се от пиърсинг на пъпа и искам да знам ,някой от вас има ли или имал ли е.Болката наистина ли е толкова голяма и различни видове усложнения ,студия за поставяне и всичко ,което може да се помисли.Много ще съм ви благодарна ,ако дадете различни мнения.

anniekk
12-19-2017, 18:09
Здравей! Моя съвет е по-добре да не си слагаш. Аз имам от година и нещо и нямам проблеми, но имам приятелка, която носи от 3 години и това са постоянни мъки. Възпалява се, постоянно гноясва. Боли като ти я слагат, но не е болка за умиране . Иначе седи готино, но честно да ти кажа създава проблеми.

RoyalRanger
12-19-2017, 18:25
Това е оскверняване на досега чистото ти тяло! Защо ти е да го правиш, като красотата на един човек не се измерва в това, колко метал носи по себе си, а колко е чиста душата му.

anniekk
12-19-2017, 18:28
Това е оскверняване на досега чистото ти тяло! Защо ти е да го правиш, като красотата на един човек не се измерва в това, колко метал носи по себе си, а колко е чиста душата му.

Няма нищо общо с измерване на каквото и да било.Всеки си взема решения, щом й харесва да си сложи.

RoyalRanger
12-19-2017, 18:33
Няма нищо общо с измерване на каквото и да било.Всеки си взема решения, щом й харесва да си сложи.

Но.. но.. Не разбирам. Нима хората в днешно време харесват подобни неща? Ивинете невежеството ми, млада госпожице, просто предците ми са ме научили по този начин. Човек се ражда красив, няма нужда от нищо друго освен това, което му е дадено, защото то е достатъчно.

malkatachochka
12-19-2017, 18:37
Имам много приятелки, жрици на любовта, които имат най- различни обеци и пиърсинги по телата си. Та те взимат с до 10 лева повече от другите труженички поради това, че задоволяват повече.

anniekk
12-19-2017, 18:41
Но.. но.. Не разбирам. Нима хората в днешно време харесват подобни неща? Ивинете невежеството ми, млада госпожице, просто предците ми са ме научили по този начин. Човек се ражда красив, няма нужда от нищо друго освен това, което му е дадено, защото то е достатъчно.

Оф, вече ставате изключително смешни с вашите ебавки. Рицари, коне, грозни, не знам си какви още приказни герои. Хормоните ли ви тресат или какво? Попринцип има момчета, които влизат към 17-18 годишни в пубертета .., май и вие сте закъснели. След това вече е строго индивидуално докога ще продължи.

RoyalRanger
12-19-2017, 18:44
Оф, вече ставате изключително смешни с вашите ебавки. Рицари, коне, грозни, не знам си какви още приказни герои. Хормоните ли ви тресат или какво? Попринцип има момчета, които влизат към 17-18 годишни в пубертета .., май и вие сте закъснели. След това вече е строго индивидуално докога ще продължи.

Ти нали искаше да е като "преди", като едно време. Аз идвам от "едно време". Уви обаче ти не искаш да е "като едно време", а искаш да е както ти пожелаеш. Мисля, че на такива хора им викали диктатори в днешно време, а тяхната съдба никак не е била красива.

anniekk
12-19-2017, 18:47
Имам много приятелки, жрици на любовта, които имат най- различни обеци и пиърсинги по телата си. Та те взимат с до 10 лева повече от другите труженички поради това, че задоволяват повече.

Това говори много добре за теб.

anniekk
12-19-2017, 18:48
Ти нали искаше да е като "преди", като едно време. Аз идвам от "едно време". Уви обаче ти не искаш да е "като едно време", а искаш да е както ти пожелаеш. Мисля, че на такива хора им викали диктатори в днешно време, а тяхната съдба никак не е била красива.

Добре.

malkatachochka
12-19-2017, 18:50
Това говори много добре за теб.

Не подбирам приятелките си спрямо професиите им! Жалко ако ти така правиш.

anniekk
12-19-2017, 18:52
Не подбирам приятелките си спрямо професиите им! Жалко ако ти така правиш.

Кое е жалкото? Казах, че това говори много добре за теб.

namaste
12-20-2017, 18:37
Обеците, морала и чистотата на душата ти са две съвсем различни неща,само не разбирам ,защо се опитвате навсякъде където е възможно да парадирате с това колко сте "възвишени,спокойни и чисти" и всички с намерение за нещо ново ,ви изглеждат грешни. Нищо прекалено, не е хубаво.

NomNomNom
12-21-2017, 09:14
Джизъс алелуя намасте
С кой ти е най- добре - с нас ти е

Necrologist
12-21-2017, 14:28
Обеците, морала и чистотата на душата ти са две съвсем различни неща,само не разбирам ,защо се опитвате навсякъде където е възможно да парадирате с това колко сте "възвишени,спокойни и чисти" и всички с намерение за нещо ново ,ви изглеждат грешни. Нищо прекалено, не е хубаво.

Прави квото искаш бе. Един велик рицар си е изказал мнението, ама ти щом искаш да се боднеш се бодвай.
Не слушай предците си.

anonymous908491
12-22-2017, 20:35
тва на пъпа е демоде, сложи си по-добре на клитора