PDA

View Full Version : В търсене на работа..



V&M
12-23-2017, 16:46
Добър вечер!
Нека направо започна. Аз и един приятел си търсим работа. На 16 години сме, той скоро става на 17. Търсихме къде ли не, навсякъде се търсят пълнолетни. Сериозни сме, можем да работим по 2-3 часа на ден, събота и неделя по повече разбира се. Можем да работим предимно вечер и сме доста оправни. Ако някой може да ни помогне ще сме много благодарни! Ако ни кажете каква работа можем да вършим като за непълнолетни, ако ни дадете номера, на които да се обаждаме и да питаме и т.н. Благодаря ви предварително!

И се извинявам, ако темата не е в правилния раздел, не знаех къде точно трябва да я пусна.

haritov
12-23-2017, 17:01
хората търсят такива дето могат да работят поне 10 часа на ден

Krstn`
12-23-2017, 18:01
Съвсем спокойно може да си пробвате късмета в McDonalds. Там недостиг на персонал винаги има! Както и в други заведения за бързо хранене.

Грозния
12-23-2017, 19:10
Съвсем спокойно може да си пробвате късмета в McDonalds. Там недостиг на персонал винаги има! Както и в други заведения за бързо хранене.Не знам дали има по-скапана и по-нископлатена работа от това :? !
За по 2-3 часа на ден по-добре да се хванат да чистят входа на някой блок - по-малко работа за повече пари (на час).

kompleksar
12-23-2017, 19:30
Пробвайте се като жиголо. Съвсем професионална работа, добре платена, 2-3 часа на ден даже и по-малко.

ةتشضل انزفث
12-23-2017, 20:22
Аз бачкам в подобно заведение , попринцип работата не е от най-леките , хубавото е че може да работиш почасово но масово се търсят хора за нощтните смени защото са най-натоварени :?
защото аз уча и работя , но работя до 21 така че пак успявам да помогна със продукти и тн за нощтната.
имаме и други ученици , но те идват само за 3 часа и то сутрин и нали се сещаш , че едва ли не идват да отбиват време и да си тръгват :?
успех , братле
ти си знаеш

Krstn`
12-23-2017, 21:18
Не знам дали има по-скапана и по-нископлатена работа от това :? !
За по 2-3 часа на ден по-добре да се хванат да чистят входа на някой блок - по-малко работа за повече пари (на час).

За съжаление си прав , но за ученици и както самия човек написа че през седмицата иска да работи по 2-3 часа а през уикенда повече , мисля че това е едно от малкото места където може да си намери подобна работа.

dreamwalker
12-23-2017, 23:44
Разпитайте за семейства, които търсят детегледачи.

Genasis
12-24-2017, 18:18
От кой град сте ?

NomNomNom
12-24-2017, 18:35
Разпитайте за семейства, които търсят детегледачи.

бих предпочела макдоналдс

dreamwalker
12-29-2017, 23:09
бих предпочела макдоналдс

В моя случай допринасяш по предполагаем положителен начин за оформянето на характера на следващото поколение, в твоя хабиш време и ресурси, за да увеличаваш богатството на единия процент, с минимална полза за теб самия.

kompleksar
12-30-2017, 01:42
В моя случай допринасяш по предполагаем положителен начин за оформянето на характера на следващото поколение, в твоя хабиш време и ресурси, за да увеличаваш богатството на единия процент, с минимална полза за теб самия.



Можеш ли да повториш ?

dreamwalker
12-30-2017, 06:43
Можеш ли да повториш ?

Не, препрочитай го, докато го разбереш.

prosto_chovek
12-30-2017, 09:13
Не знам дали има по-скапана и по-нископлатена работа от това :? !
За по 2-3 часа на ден по-добре да се хванат да чистят входа на някой блок - по-малко работа за повече пари (на час).

Абсолютно е така. Макдоналдса има един единствен бонус и той е това, че ти го съчетават с даскало/университет и прочее, обаче като работа е бая гадно и поне преди 4 5 години заплатата беше нещо от сорта на 2-3 лева на час, което, за това да седиш и да се печеш 8 часа и после да миришеш на фритюрник е подигравка, а работа има нон стоп. Ако си як по - скоро се хвани на строеж, барем 40 50 лева надник дават.

На 16 вземете си гледайте ученето и ако ви се работи, раздавайте флаери, ходете като промоутъри на разни работи по супермаркетите, лятото се хванете по заведенията, там си е оферта, ако и бакшиша остава за вас. Преди, ама това пак за лятото, в места като топ дринкс взимаха също 16 17 годишни да разтоварват касите по магазини и заведения и там имаше оферта яко. Даже зависи какво можете да правите, един съученик на времето правеше на 17 години сайтове и взимаше кинти и си бачкаше от вкъщи в свободното време.

kompleksar
12-30-2017, 14:24
един съученик на времето правеше на 17 години сайтове и взимаше кинти и си бачкаше от вкъщи в свободното време.

Изключително добра идея, изненадващо е, че за един дизайн могат да ти дадат приблизително 60-70 лева, а като добавиш JS - 120-140, после PHP и 180+ :) Майнкрафт плъгини, може да звучи смешно, но се печелят пари, правят се на Java и има много уроци в ут.

NomNomNom
12-30-2017, 15:48
В моя случай допринасяш по предполагаем положителен начин за оформянето на характера на следващото поколение, в твоя хабиш време и ресурси, за да увеличаваш богатството на единия процент, с минимална полза за теб самия.



Ако не обичам чужди деца, не виждам смисъл да се напъвам

anonymous908491
12-31-2017, 12:56
Ако не обичам чужди деца

сякаш имаш собствени и за тва останалите са чужди
хихихиххи