PDA

View Full Version : Срещнах едно момиче



xxxSS
12-23-2017, 20:38
Значи историята е следната ходих днеска с един да помагаме там на собственика на едно заведение да приберем нацепим енди дърва и нали докато чакахме там да дойдат други работници в кафенето бяхме и имаше една яка сервитьорка. Както и да е и ние почнахме си вършим работата и тя там с други хора персонал на кафето то е малко -3ма 4ма помагаха да прибират дървата че се заговорихме разбрах на 21 години била името си каза запознахме се след края на работния ден си метнахме няколко приказки нищо съществено и си тръгнах обаче тя ми остана в съзнанието хубаво момиче ама това е че не е българка забравих да и искам ФБ но го открих като се разтърсих подробно та сега реших да ви питам вас да си кажете мнението кво да правя ? Нито знам дали има гадже нито знам дали съм и симпатичен нищо не знам.. А ако и искам покана за приятелство във фб ей така ще е супер нахално сигурно след като не съм я питал дали има разрешение за това.. Пък и ако и пиша кво да и пиша ? Да изчакам ли .. Пък селото тука е малко и има малко хора и сичко се разчува..Бързо и искам да съм предпазлив

Krstn`
12-23-2017, 21:21
You sound beta af. Изглеждаш като пич който няма опит в тая сфера , но ще ти кажа нещо: Играй го готино , бъди малко по самоуверен а дори и да не ти върже путката , винаги има друга. Не е нужно да се притесняваш че ще оплескаш нещата след като ако тя самата го иска ще си го потърси дори да не е от теб.

d-r.Zob
12-26-2017, 22:49
Трябва да използваш ситуацията. Това че не си й взел фейсбука ти дава шанса да действаш директно, нещо което днес мъжете рядко правят. Съответно директния подход би се оценил добре от нормалната жена. Не се притеснявай да попиташ, и да има приятел ти не си направил нищо с което да му я отнемеш, така че няма да сгафиш, а жената ще се почувства добре, че проявяваш интерес към нея. Ако нещата се получат и тръгнете не се притеснявай да го заявиш пред хората в селото, не се крий и не се срамувай. Старай се тя да те вкара в нейната компания, без да им се подмазваш. Не знам къде живееш, но ако не си в Чечня или друго такова място хората от селото не биха представлявали проблем, а даже плюс за тебе. За да я забиеш не трябва да се притесняваш, а разказа ти мога да схвана, че си склонен към притеснения. Затова не ползвай фейсбук, карай директно като отидеш в кафето и ако отговаря без увъртания на директни въпроси тогава й вземи фесбука и т.н. тези неща вече ги знаеш.