PDA

View Full Version : Торзио на тестис



tapout000
12-24-2017, 14:35
Първо искам да се извиня,че правя такава тема точно на празниците но просто ме измъчва това всеки ден.. Сега съм на 20 години когато бях на 16 ме оперираха от торзио на тестиса... отстраниха го защото беше късно да го спасят. Това ме измъчва всеки ден от както ме оперираха.. много ми повлия на психиката на характера и всичко като цяло всичко ми се обърна с главата на долу защото + това взимам нещата много на вътре и така.. Не пиша тук с цел да ме успокоявате или да ме съжалявате просто искам да си го кажа да разбера дали има и други такива като мен... четох 2-3 теми с други момчета но бяха доста стари. Не съм имал приятелка до сега (не искам да се оправдавам,че имам само един тестис и заради това нямам приятелка) преди да ме оперират си бях срамежлив и главно заради това нямах приятелка преди това. Сега не съм срамежлив но съм си сложил голяма бариера заради това,че имам само един тестис.... тази операция ми промени изцяло мисленето върху много неща като цяло.. искам момиче което ще ме приеме такъв какъвто съм.. и аз не съм искал да става така... просто не мога да намеря момиче защото се чувствам различен с един тестис,чувствам се така,че все едно няма да мога да се справя с една връзка,че никое момиче не заслужава такъв като мен защото не съм пълноценен.. пише,че и с един тестис можеш да имаш деца дори да е така е нормално аз да си мисля друго.. като цяло това е моето положение не съм изтрещял все още но има моменти в които не издържам... желая ви весели празници бъдете живи и здрави!

Грозния
12-24-2017, 17:15
Съжалявам за това, което ти се е случило и че не са успели да спасят усукания тестис.
След като се е наложило да ти махнат тестиса, не ти ли сложиха имплант?
Докторите, родителите ти или ти не помислихте ли за това тогава?
Има такива импланти и те се поставят в случаи като твоя, за да не личи че си с един тестис.

Потърси из нета, събери пари и си постави имплант - след това само ти ще си знаеш, че си само с един тестис.
Успех :)!

tapout000
12-24-2017, 18:04
Да, говорихме за имплант до лекаря каза, че няма смисъл защото в някой случай нещата можели да се усложнят. Другия вариант беше да се "фиксира" останалия ми тестис за да се предотврати след време усукване, но ни казаха,че това става много рядко и е абсурдно да се повтори пак на един човек.. не знам нямам проблеми всичко беше свършено качествено но останаха психически последствия..

Грозния
12-24-2017, 18:47
По-добре си сложи имплант. Така няма да личи, че си с един тестис и може да подобри увереността и психичестото ти състояние. Според мен си струва да опиташ.
Какво да се усложни? На лекаря да му се усложни живота да го сложи :? !? Лошото е, че сега това се води козметична операция, която ще трабва да си платиш от джоба.

Какво му е качественото, загубил си тестис и освен психически, сигурно има и физически последици.

Genasis
12-24-2017, 18:52
И аз преминах през такава операция преди 2 години когато бях на 16, но аз извадих и ме оперираха 30 минути преди напълно да се е овредил тестиса. Нормално е всичко това да промени психиката ти, мен самия белек от операцията ме кара да се чувствам тъпо когато някоя ми прави свирки, или на всяка нова да и обяснявам и да е лъжа от какво е и що е. Но братле, няма кво толкова да го мислиш то е станало, вярно има импланти говори и с друг доктор понеже един мой приятел премина през подобна операция и вече мисля че 3 4 години не се оплаква от нищо. Не си поставяй бариери зареди нещо което не можеш да промениш, момичето до теб няма да се влюби в тестиса ти повярвай ми! Успех, и весели празници, надявам се наистина да промениш мислинето си през новата година !

tapout000
12-24-2017, 19:31
И аз се надявам да се променят нещата през новата година.. @Грозния физическите бяха в началото може би 1-2 месеца след операцията като вдигах някакви неща ме наболяваше дори и шише с вода.. сега нямам проблем с това но за сметка на това психическите последици си останаха до ден днешен.. мислих,че с времето нещата ще се променят но.. тази тема ми влияе най лошо на тема момичета.. иначе другото си го продължавам спорт,книжка изкарах и така живота си тече... имаше период и на депресии натрапчиви мисли.. не ми е било лесно хич даже..

Грозния
12-24-2017, 21:16
@Грозния физическите бяха в началото може би 1-2 месеца след операцията като вдигах някакви неща ме наболяваше дори и шише с вода.. сега нямам проблем с това но за сметка на това психическите последици си останаха до ден днешен.. мислих,че с времето нещата ще се променят но.. тази тема ми влияе най лошо на тема момичета.. иначе другото си го продължавам спорт,книжка изкарах и така живота си тече... имаше период и на депресии натрапчиви мисли.. не ми е било лесно хич даже..Извинявай за въпроса, но сега като си с един, има ли разлика в сравнение с преди - мускулна маса, либидо, брада, спортни постижения и т.н.? Каза че спортуваш нещо - какво е? Изследвал ли си си нивата на тестостерон? Понижаването на нивата на тестостерон също може да провокира депресия.
Консултирал ли си се с ендокринолог? Ако не си - би трябвало!

През новата година си сложи имплант - няма да личи че си с един тестис и това ще ти подобри самочувствието.

Krstn`
12-24-2017, 22:45
И аз преживях същото нещо , когато бях на 16. За да отговоря на въпросите , които Грозния зададе мога само да кажа че разлика във нищо не се намира , нито в спорта , нито в нищо. Смисъл единият тестис е достатъчен да произведе достатъчно тестостерон за два.А и в секса нещата също не са различни , единственото което е притеснително е да обясняваш на жените с които спиш , но повечето не питат а дори и да попитат не мисля че това трябва да те притеснява. Смисъл , ако си ги чукаш яко не виждам това по някакъв начин да е проблем за тях. Не се комплексирай , това няма да доведе до нищо хубаво , просто продължи напред а за в бъдеще ако все още го виждаш като проблем , просто говори с доктор за имплант , въпреки че да носиш някво метално топче не ми звучи оферта.Според мен не бива да се комплексираш изобщо! Аз го преживях на същата възраст която и ти , но не ме спря да записвам бройки! Късмет за напред и знай че не си единствения(може пък това да те успокои.)

П.П : Последици има ако сам си ги създадеш . Мисля че това е нещо съвсем човешко , има хора без крак , един тестис ли ще ти ебе майката? Пич Плийс.

tapout000
12-24-2017, 23:39
@krstn прав си.. от лошо по лошо.. иначе няма никаква промяна нито в силата нито в мускулната маса. Има нещо любопитно при мен и то е,че преди операцията си бях 60,65кг и почти всеки ден имах болки в корема,нямах апетит не се храних и така. След операцията започнах да си качвам нормално килограми започнах да имам апетит спряха болките в корема и така. Преди операцията както казах бях 65кг и вдигах от лежанка 60,70кг , а след операцията 100,110кг в момента съм 85кг и ми е толкова леко на тялото, че все едно съм слаб като преди. Може би така е трябвало да стане за да мога да се развия.. не съм се отказал от спорта и от нищо само не мога да преодолея бариерата с момичетата... ще се радвам някое момиче да пише по темата какво мисли.