PDA

View Full Version : Защо немога да си обеля главичката?



InvGhost
12-26-2017, 22:40
Здравейте!Аз съм на 15 години и все още главичката не ми се е обелила напълно...А само до половината.Не ме боли много ако се опитам да я опъна напълно,но си има болка.Но когато не съм в ерекция мога напълно да си я обеля.Дали ако докато не съм в ерекция и си обеля кожичката и след това го надървя,дали има шанс да се оправи?

kompleksar
12-26-2017, 22:43
Интересно ми е защо чак сега си започнал да си я обелваш.

InvGhost
12-26-2017, 22:51
Не съм започнал от сега...Просто сега реших да питам?Предлоложих,че има определена възраст от която тя започва да се бели само леко по-леко...

InvGhost
12-26-2017, 22:53
Предполагам че имам СИНЕХИИ ?

Грозния
12-27-2017, 10:27
Най-вероятно кожичката ти е тясна, затова не може да се обели при ерекция. Щом го забелваш в меко състояние, значи нямаш синехии, не се вкарвай във филми.
За да се оправи го забелвай често и по малко всеки ден като ти е в ерекция и постепенно кожичката ще се отпусне.
Успех :) !

tapout000
12-27-2017, 16:09
На твоята възраст е и аз бях така. Но както каза @Грозния всеки ден по малко ги прави тия процедури и ще се оправи.

InvGhost
12-28-2017, 21:28
Благодаря...А все пак понеже си имам приятелка...На нова година това пречи ли да я оправя? :Д :Д Смис дали ще боли или нз ...

tapout000
12-29-2017, 12:22
Зависи колко те опъва (Не ме боли много ако се опитам да я опъна напълно,но си има болка.) Аз ходих на лекар за тая работа щото нали ти викам,че и аз бях така.. казаха ми,че трябва да ме обрежат иначе при акта може да се скъса гема или няма да ми е комфортно.. но всичко се оправи нито ме опъва нито нищо.. тва е,че аз имах и друг проблем хем не можех да си обеля главичката хем при допир имаше гадна болка но сега няма нищо..

Грозния
12-29-2017, 12:31
Благодаря...А все пак понеже си имам приятелка...На нова година това пречи ли да я оправя? :Д :Д Смис дали ще боли или нз ...Щом имаш приятелка и искате да го направите не изпускай секса :D , амо че карай по-внимателно и ползвай презерватив!
Презервативът не е само за предпазване от болести и забременяване, но в случаи като твоя, намалява риска от разкъсване на препуциума или френулума.
Успех :)!