PDA

View Full Version : относно YOUTUBE



daniel10
12-30-2017, 19:49
Здравейте да ви попитам понеже не знам дали някой се е интересувал от това. YOUTUBE канал , ако направим примерно в Англия сме се преместили да живеем , разбира се с Английска банкова сметkа , но сме българин . Тогава приходите какви са като за UK стандарт или BG ...

LoadRunner
12-30-2017, 20:05
ютуб най-вероятно ти плаща в долари глупако
ако щеш иди и в южна африка, има си ясни правали за заплащане ама някой тр да ги прочете и това няма да съм аз
все пак ако искаш да те консултирам по бизнес въпрос за ютуб ще ти дам банковата си сметка да ми преведеш хонорара първо

daniel10
12-30-2017, 20:13
ами , ако можех да намеря нямаше да ви занимавам и съм наясно с някой неща , но не е достатъчно . Знам за коя държава какво се искарва и определено тук е жълти стотинки , докато примерно UK или Щатите за някой е бизнес .. А примерно в моя случей без Английско гражданство признава ли се от към на UK стандарта

LoadRunner
12-31-2017, 08:24
Това са пълни глупости, навсякъде се изкарва еднакво иначе би било дискриминация към държавата. Ако докарваш по 100 000 гледания на клип ще взимаш колкото и един американец.

daniel10
12-31-2017, 10:39
Това са пълни глупости, навсякъде се изкарва еднакво иначе би било дискриминация към държавата. Ако докарваш по 100 000 гледания на клип ще взимаш колкото и един американец.

Добре така и така поинтересувай се .. да видиш , че не си прав . Понеже тук сме население 7 милиона , а примерно Щатите 318 милиона там ако вземеш 1000 долара тук ще вземаш 10 цента .. българските YOUTUBE-ри споделят информация на някой клипове

Supermassive____
12-31-2017, 11:22
Какво съдържание ще предложиш на зрителите, за да имаш гледаемост и следователно печалба?

LoadRunner
12-31-2017, 11:55
Добре така и така поинтересувай се .. да видиш , че не си прав . Понеже тук сме население 7 милиона , а примерно Щатите 318 милиона там ако вземеш 1000 долара тук ще вземаш 10 цента .. българските YOUTUBE-ри споделят информация на някой клипове

Ами че ютуб нали е интернационален сайт, кой те ограничава че само българи ще те гледат, то идеята е да те гледат по цял свят . Как успя да обвържеш българия и щатите. Аз примерно мога да направя клип и да го гледат 100 000 американци и 0 българи, не мога да свържа защо ще ми плащат по-малко според твоята логика.

Indistinct
12-31-2017, 11:59
Зависи ти в коя страна си, не от държавата на зрителите.

daniel10
12-31-2017, 12:19
Ами че ютуб нали е интернационален сайт, кой те ограничава че само българи ще те гледат, то идеята е да те гледат по цял свят . Как успя да обвържеш българия и щатите. Аз примерно мога да направя клип и да го гледат 100 000 американци и 0 българи, не мога да свържа защо ще ми плащат по-малко според твоята логика.


https://www.youtube.com/watch?v=SGCZ53pgxw8 виж пича обяснява как стоят нещата

daniel10
12-31-2017, 12:29
Какво съдържание ще предложиш на зрителите, за да имаш гледаемост и следователно печалба?

С пробване ще разбера .. Нали трябва да е нещо оригинално

anonymous908491
12-31-2017, 13:53
виж пича обяснява как стоят нещата

тоя пич е гнусно педалче, но не поемането на всякви пишки в уста му е проблем
проблемът му е, че е с интелект на умряло куче и го гледат само подобни на него
след още 10 години няма да е успял да научи как точно бачка тубата

а тия глупости как в България плащали по-малко, отколкото в краварника си ги наври отзад
и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара

daniel10
12-31-2017, 15:45
тоя пич е гнусно педалче, но не поемането на всякви пишки в уста му е проблем
проблемът му е, че е с интелект на умряло куче и го гледат само подобни на него
след още 10 години няма да е успял да научи как точно бачка тубата

а тия глупости как в България плащали по-малко, отколкото в краварника си ги наври отзад
и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара

Деба не знам за рейтинг ли го правите или ви е кеф да си спорите . Аз питам нещо и очаквам да ми се отговори ама НЕ всеки отклонява темата , разширява я задълбочава я АБЕ общо взето накрая до никакъв отговор не се стига ... Аз ако знам как стоят нещата нямаше и да се занимавам

anonymous908491
12-31-2017, 15:50
Аз питам нещо и очаквам да ми се отговори ама НЕ всеки отклонява темата , разширява я задълбочава я АБЕ общо взето накрая до никакъв отговор не се стига .



и на двете места плащат сякаш си в Бангладеш- месечната издръжка там е 5 долара

Идеален си за тубата, явно и ти си от мнозината мислещи с гъзовете си

daniel10
12-31-2017, 15:55
Идеален си за тубата, явно и ти си от мнозината мислещи с гъзовете си

Благодаря за изчерпателния отговор , този сладур на снимката ти ли си ? :O