PDA

View Full Version : Тежка менструация



zara04
01-02-2018, 18:39
Здравейте . Момиче съм почти на 14 години . Дойде ми като бях на 11 . Всичко си беше нормално . Обаче от няколко месеца насам тази една седмица преминава в ужасни болки после имах температура на другия месец ми се гадеше и последният път повръщах гадеше ми се и ме болеше корема . Повърнах около 7 път от към 11 до вечерта когато получих нервен срив. Схванаха ми се ръцете и краката и имах чувството че вътрешностите ми са сплескани . Беше ужасно . Нашите много се притесниха защото досега никога досега не ми се беше случвало . Ходихме до спешното веднага ме сложиха на системи . Казаха че това с ръцете е изцяло на нервна основа защото правих гинеколожка ръка . И така де после влезнат в болница за няколко дни . Вземаха ми кръв и казаха че нямам проблеми . После някаква лекарка ми обясни че това с ръцете е станало защото съм загубила ценни минерали за организма си . Като ме изписаха ходих на гинеколог да ме гледат за кисти . Жената нищо не видя . Предписа ми някакви хапчета на хормонално основа а аз я предупредих че не обичам да пия хапчета и че предпочитам да търпя тя каза че ако мога да издържаняма проблем . Мама ми ги взе за всеки случай . Сега се чудя с какъв лекар да се консултирам . Няма ли някаква билкова рецепта която облекчава такива проблеми . Ако споделите с мен някакви чайчетаили нещо друго което помага при тежка менструация ще съм ви благодарна .

HollyGolightly
01-16-2018, 20:45
Пий само каквото ти е предписано от лекар и ако искаш да пробваш нещо ново, допитай се пак до нея. Такива лекари в тийн форум не слушай :?

baby_baby
02-14-2018, 10:19
Пий каквото ти е предпоследен лекарят той знае най-добре какво да ти предпише