PDA

View Full Version : Харесвам го а не знам дали и той изпитва същото



monasd
01-05-2018, 16:53
Здравейте! Реших да пиша и в тоя сайт с надеждата, че някой ще ми отговори. Бях на едно парти в едно заведение и там беше той. Имаше музика естествено и играхме. А той само как играе хора направо ми потекоха лиги. Никога не съм виждала млад човек така да играе. След това помислих и реших да му пратя покана за приятелство и той я прие. След 2 дена му писах и той ми отговори. Да го опиша на външен вид: умен,интелигентен,възпитан ,свестен,скромен. Но не разбрах на колко е. Забравих да го питам. Каза,че завършва 2 семестър. Значи сигурно е на 21-22. От един и същи град сме. Но той учи редовна форма в друг град и работи там. Значи не си идва често. Искам да разбере, че го харесвам и да се получи нещо между нас. Не съм го питал дали си има приятелка,но ми каза че главно работи и няма време за други работи. Извинявам се за грешките ако има такива,но пиша от телефона ми затова. Моля ви се да ми дадете съвет какво да правя. Искам да го спечеля въпреки че сигурно не си идва,каза ми че си прескача до града защото не може да понася града където учи. Там е пълна мизерия така каза. Нека запазим добрия тон и моля без арогантни думи. Нуждая се от съвет, защото вече се изчерпах. Сега сигурно е късно да му пиша значи утре и аз не знам.

HollyGolightly
01-05-2018, 18:16
Просто си пишете. Няма как някой да си падне по теб без да се опознаете, или поне не по начина, по който ти би искала (предполагам)
Предложи му да се видите следващият път като дойде в града.

divergent
01-05-2018, 19:53
Само да питам как се определя по външния вид, че някой е възпитан? :D
Иначе ключът е в общуването. И в пет форума да питаш, и боб да хвърляш, ако не комуникирате, няма как да разбереш дали и той има симпатии.

filmimilmi
01-09-2018, 08:57
Да го опиша на външен вид: умен,интелигентен,възпитан ,свестен,скромен.

Силно се съмнявам да е, което и да е от изброените щом се раздава така както описваш:


Имаше музика естествено и играхме. А той само как играе хора направо ми потекоха лиги. Никога не съм виждала млад човек така да играе.

Един истинки интелигентен мъж (независимо дали е млад или стар) няма да се поти и да играе хоро и изобщо да посещава заведения, където това е практика да се случва.


каза ми че си прескача до града защото не може да понася града където учи. Там е пълна мизерия така каза.

Няма как град, където има поне един университет да е пълна мизерия за човек, който посещава гореописаните мероприятия. Такива гарантирано се провеждат навсякъде, където има български университет, така че критерият му за забавление е изпълнен и следователно там, където се намира едва ли за него е чак такава мизерия. Просто не иска да му идваш на гости и вероятно нищо не иска да прави с теб. Съжалявам.


Нека запазим добрия тон и моля без арогантни думи.

Просто за всеки случай: Съжалявам (за втори път в 1 мнение) ако съм бил арогантен, късно го видях това.

Lilly23
01-09-2018, 17:23
Пишете си и прекарвай много време с него! Аре чао и късмет!

fibichkaa
01-16-2018, 16:45
пишете си и по никакъв начин не признавай чувствата си , трябва да си интересна за него . просто си пишете и след известно време нещата ще се наредят :P

HollyGolightly
01-19-2018, 13:34
пишете си и по никакъв начин не признавай чувствата си , трябва да си интересна за него . просто си пишете и след известно време нещата ще се наредят :P
Да, точно, не си признавай чувствата дори той да ти каже че те харесва ти го отблъсни. Не забравяй да си гадна и да го играеш недостъпна. После като му омръзнеш реви, разкажи на всичките си приятелки какъв боклук е…
Вие на кой свят живеете? Имам чувството че повечето не сте разговаряли с хора извън онлайн пространството от години :?

crazyfenka
01-25-2018, 21:39
Бъди себе си,пиши му без да се замисляш.

monasd
02-04-2018, 15:35
Благодаря на всички за отделеното време. Аз разбрах,че не ме харесва и не изпитва интерес към мен.

Necrologist
02-04-2018, 15:45
Благодаря на всички за отделеното време. Аз разбрах,че не ме харесва и не изпитва интерес към мен.

Няма проблем, аз те харесвам, хайде да си пишем.

dreamwalker
02-11-2018, 19:31
Едва ли.

baby_baby
02-13-2018, 10:17
Пишете си за да се опознаете и след това се водете и на живо не само виртуално