PDA

View Full Version : Какво да правя?



shadowlab
01-06-2018, 20:14
Здравейте!

През септември 2016 година се запознах с едно момиче,което тогава дойде в моето училище.Писахме си едва ли не постоянно,но така и никога не станахме гаджета.Въпреки че си писахме тогава с часове по цял ден тя никога не ме приемаше за нещо повече от приятел.През юни 2017 аз най-накрая събрах сили и и признах чувствата си.Тогава тя каза че ме приема само за приятел и за нищо повече.Оттогава не си бяхме писали 3-4 месеца.Отидохме в различни гимназии и през това време аз се промених доста.Пораснах с десетина см,заякнах и като цяло започнах доста повече да се харесвам на момичета.Намерих си и гадже от новия ми клас.Един ден когато се прибирах от училище видях едно момиче,което страшно приличаше на нея,но не беше тя.Затова и когато се прибрах реших да и пиша и я поканих да се видим.Тя прие и излязохме.Разказвахме си на дълго и на широко за това как е в училище,как са учителите и си припомняхме общите ни спомени.Забелязах че тогава се смееше почти на всяка моя дума и се лигавеше доста.Когато стана време да се разделим тя ме прегърна силно(нещо което не бе правела преди) и ми пожела успехи с гаджето.И така до декември месец се виждахме постоянно,като доста често излизахме по нейна инициатива.И така в един слънчев ден на декември се скарах с тогавашното ми гадже и скъсахме.Тогава и тя разбра за случилото се и оттогава сякаш отношенията ни коренно се промениха.Излизахме постоянно,а когато не бяхме навън ми звънеше по телефона и ме питаше как съм.Постоянно си намираше повод да ме прегърне за нещо.Дори празнувахме Нова Година заедно.Та,може и да звучи малко странно,но искам да знам дали тя ме харесва като за гадже или иска просто да съм и много близък приятел.Питам ви,защото мисля да и кажа че я харесвам скоро и искам да съм подготвен за отговора.

П.С И двамата сме на 14 години и като цяло имаме доста общи интереси.

Лека вечер!

anonymous908491
01-06-2018, 21:26
тя прилича ли на коте

kompleksar
01-06-2018, 23:06
тя прилича ли на коте

С тези мустаци как мислиш ?

shadowlab
01-07-2018, 10:54
Хора,сериозно ви питам така че моля за сериозни отговори,защото наистина ми е важно.

kompleksar
01-07-2018, 11:59
Хора,сериозно ви питам така че моля за сериозни отговори,защото наистина ми е важно.

П.С И двамата сме на 14 години и като цяло имаме доста общи интереси.
Да, харесва те, пък може да те чувства като брат. Дееба, тука се насъбраха мн братя и сестри, едни метадонови принцеси, други гушкавелици..
Правете си там секса, пийте си алкохол заедно, пушете, друсайте, учете, учете се взаимно, сериозен съм, тва е най-забавното според мен в тази възраст.

shadowlab
01-07-2018, 13:33
Мерси за отговора!Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса.

Someone25
01-08-2018, 21:42
Очевидно е, че те харесва. Въпроса е ти какво ще направиш сега. Сигурен ли си, че искаш да встъпиш във връзка след като току що си приключил друга. Приятелското отношение винаги има една граница. Тънка и незабележима, но отвъд нея вече не се говори за приятелство. Тя я преминава лека полека. И ясно ти намеква, че има нещо към теб. Според мен не бързай да признаваш чувства, преди да си се уверил в нейните. Може и да бъркам, но според мен тя те харесва и иска да е с теб. Другия вариант е да е просто някакъв моментен интерес, но пък няма логика в това, защото ако беше така нещата щяха да са малко по-различни. Поговорете си хубаво и се опитай да разбереш дали те харесва.

Надявам се да съм бил полезен :)


Поздрави :)

crazyfenka
01-28-2018, 21:43
Аз мисля че е възможно да те харесва.
Според мен отново трябва да говориш с нея за вас..ако я харесваш! Не претоварвай ума си с излишни неща а просто действай.

baby_baby
01-31-2018, 15:44
Ти един път си и казал че я харесваш и тя ти е отвърнала че иска да сте само приятели според мен изпитва някакви чувства към теб но само приятелски