PDA

View Full Version : Фитнес, моля помогнете!



limp54
01-07-2018, 09:23
Реших да започна фитнес и поне първите 2-3 месеца да съм с фитнес инструктор, та въпросът ми е всеки фитнес ли си има инструктори /личен треньор/ или трябва да се говори с тях отделно? И допускат ли се лични треньори, неработещи в дадения фитнес, да бъдат там и да ми дават насоки и изготвят програма? Знам, че въпросите са малоумни, чел съм доста относно фитнеса и никъде не пише как стои работата с треньорите./във фитнса ще бъда с 3 приятеля (2-ма ходят от 1 година, а другият от 2 месеца)/.

kompleksar
01-07-2018, 11:53
Реших да започна фитнес и поне първите 2-3 месеца да съм с фитнес инструктор, та въпросът ми е всеки фитнес ли си има инструктори /личен треньор/ или трябва да се говори с тях отделно?

Е мн ясно, а ако нема по-добре не се занимавай, щото е бая пропаднал.


И допускат ли се лични треньори, неработещи в дадения фитнес, да бъдат там и да ми дават насоки и изготвят програма?

Да, но нема заплащане. Тва е все едно с баща ти да отидете и да ти казва кво да праиш, сеш се?


Знам, че въпросите са малоумни, чел съм доста относно фитнеса и никъде не пише как стои работата с треньорите./във фитнса ще бъда с 3 приятеля (2-ма ходят от 1 година, а другият от 2 месеца)/.

На никой не му пука.
Но за кво ти е инструктор, като ще ходиш с приятели ?

limp54
01-07-2018, 13:40
инструктора ще ми казва какви упражнения да правя и как да ги правя по-точно?

redbul2
01-08-2018, 21:06
Не всеки фитнес има инструктори. По-малките може да нямат. За външен треньор, това е по споразумение. В залата в която тренирам идва един инструктор, който тренира няколко момичета и големи жени. Той влиза гратис. Само показва упражненията и им казва какво да правят. Идва с тях и след тренировката им си тръгва.