PDA

View Full Version : Кожни образувания



BeStrongDude
01-08-2018, 07:41
Здравейте. Момче на 15 години съм. Имам така кожни образувания Pearly Papules по пениса от тези дълги и славни 15 години. Малко трудно за обяснение къде се намират, но ще се опитам да обясня - На ръба на главичката на пениса и малко под нея. Забелязват се само и единствено, ако се загледаш, но все пак имам малки притеснения. На върха на главичката имам и малки точки, които нямам идея как се наричат и тн. Между другото имаш и по-голяма чувствителност с тези образувания. Възможно ли е по някакъв начин да се разранят или инфекцират ? Могат ли да носят някакви болести ? Дали венерични, дали.. Занапред ще ми пречат ли при сексуалните отношения с момичетата или по-точно със сегашната ми приятелка ? Правила ми е френска с презерватив (по мое желание), но не сме правили полов контакт. Не се чувства готова и я разбирам. Естествено ще използваме презерватив, но възможно ли е тези образувания да ми попречат по някакъв начин, тя знае за тях ? Благодаря предварително, лек ден!

boro123
01-08-2018, 08:52
Спокойно, не са страшни, не носят никакви болести и зарази, просто придават кофти не естетичен вид ако са повече и по-големи, няма от какво да се притесняваш.

kompleksar
01-09-2018, 07:45
Нема от кво да се притесняваш, освен ако не решиш да ходиш по курви. Махат се с лазерно лечение или изгаряне с ток, първият начин е безболезнен, докато вторият е.. боли.

fibichkaa
01-16-2018, 17:18
не са опасни , не са заразни