PDA

View Full Version : Много влюбена.



muhatacece
02-13-2018, 23:32
Така, с приятелката ми сме заедно от скоро и малко започвам да се притеснявам. Тя е обсебена от мен, аз съм й човека за всичко, няма приятелки и не иска такива, аз съм й човека за абсолютно всичко и през тези 5 месеца тя излиза с моята компания, която си е моя и понякога искам да си излезем по мъжки с приятелите, но тя винаги ще е там, защото и тя е част от компанията, въпреки, че аз съм единствената причина да е там. Все й говоря, че искам малко време за себе си, за приятелите си, тя уш разбира, а после се сърди и следват фасони. Заедно сме всеки божи ден, а все нещо не й достига. Явно е прекалено влюбена. Та, наскоро даже започна да мисли плановете ни за в бъдеще, единствената причина, която я държало в града, а не да замине съм бил аз и много се притеснявала от факта, че ако заминала всичко щяло да приключи, а ходим от 5 месеца ... Аз не изпитвам тези бурни любови, които тя изпитва към мен, а по скоро я уважавам, ценя и харесвам като човек. Не искам да късам с нея, въпреки всички недоволства, които проявява без причина, а това говори. Та какво да правя ? Не искам да я зарязвам, наистина не искам. Наскоро говорихме и каза, че наистина ще се постарае да набляга и на моите желания и нужди, но за тези 5 месеца аз я качих на главата си. Стигал съм до положеня, в които я лъжа, че имам работа, само за да си релаксна вкъщи. До такава степен съм си я качил на главата. Тя е и голям егоист. Знам, че много ме обича, но мисли само за себе си, как на нея ще й е добре, как аз трябва да се съобразявам с нея постоянно и т.н., както и правех досега, но мисля вече да си гледам и моя гъз и да видим как ще й се отрази това.

YoungBloodZ
02-14-2018, 07:40
Нещата са елементарни. Ако не виждаш бъдеще в тази връзка намираш най-подходящото време и най-подходящия начин, за да скъсаш с нея.
Ако пък мислиш, че имате бъдеще заедно, проведете сериозен разговор и ѝ обясни какво те притеснява, как не те оставя да дишаш и всичките проблеми, които имате. Ако продължи по същия начин, направи се на разсърден и ти, за да ѝ покажеш, че не може така.

crazyfenka
02-14-2018, 11:49
Помисли малко и за себе си , не и ходи по гъза с извинение..Според мен щом се чувстваш толкова зле от тази връзка или поговори с нея и ако нещата отново се повторят според мен няма смисъл ,нито е първата нито е последната. :-s

kompleksar
02-14-2018, 12:00
Аз най-добре да не изразявам мнение, че ще се разплачеш :P

muhatacece
02-15-2018, 22:45
Аз най-добре да не изразявам мнение, че ще се разплачеш :P

Добре, господин отхвърлян от жените

haritov
02-15-2018, 22:50
Жени... като цветя са някои имат големи изисквания,но пък са нещо прекрасно. Знаеш какво става ако не се грижиш за тях правилно.

muhatacece
02-15-2018, 23:09
Грижа се доста повече от правилно за нея, просто не знам. Тя е адски влюбена и израстна много в тази връзка. Осъзна много неща и се промени доста, но не достатъчно, за да се нормализират нещата. Виждам, че се опитва, наистина, но просто имам чувството, че трябва да си намери някой бадка, дето няма да я бръсне за 2 стотинки и няма да се държи добре с нея, за да се укроти малко.

haritov
02-16-2018, 06:48
Грижа се доста повече от правилно за нея, просто не знам. Тя е адски влюбена и израстна много в тази връзка. Осъзна много неща и се промени доста, но не достатъчно, за да се нормализират нещата. Виждам, че се опитва, наистина, но просто имам чувството, че трябва да си намери някой бадка, дето няма да я бръсне за 2 стотинки и няма да се държи добре с нея, за да се укроти малко.

Добре как трябва да се държат мъж и жена в една връзка? Какъв е стандарта? Има ли стандарт?

baby_baby
02-16-2018, 09:12
Просто много те харесва ако не се виждаш за напред с нея просто скъсан с нея а не я подвеждан само че я харесваш

filmimilmi
02-19-2018, 13:45
По-скоро я ревнуваш да не вземе да налапа някоя пишка от безценната ти компания.

hvadså
02-19-2018, 15:32
Твоята приятелка трябва да разбере, че не трябва само ти да се съобразяваш с нея, а и тя с теб, за да има баланс във връзката ви и да няма двойни стандарти. Много добро начало е, че тя има желание да се промени. Това, което можеш да направиш, е да ѝ помогнеш да го направи по-бързо.

Засега тя на думи разбира какво трябва да направи, но ѝ е трудно да го покаже с действия в точния момент. Ти трябва да отстояваш своите желания в момента, в който се наложи. Например, ако тя ти каже, че иска да се видите, а ти нямаш желание точно в този ден/час, ѝ кажи, че имаш нужда от време за себе се/да се видиш по мъжки с приятелите си/каквато и да е причината да не искаш. Бъди честен с нея, за да види, че може да ти има доверие за тези неща. В началото ще ѝ е трудно да го приеме, ще се инати и цупи, но ти не отстъпвай. Напомни ѝ какво сте си говорили преди това и че сега е момента, в който тя трябва да покаже, че уважава желанията ти. Предложи друг ден и час, в които да се видите, за да разбере, че не ѝ отказваш поради това че не искаш да си с нея изобщо.

Не знам точно за какво сте говорили, когато си ѝ казал за проблема си, но тя трябва да разбере, че е напълно неприемливо само ти да се съобразяваш с нея. И че не трябва само да се постарае да набляга на твоите нужди, а да го прави.