PDA

View Full Version : Закъснение на цикъл



fluffyfluffy
02-16-2018, 04:18
Здравейте.Искам да ви споделя ,че ми закъснява с 9 дни,а това никак не е нормално.Цикълът ми е редовен принципно.Много ме боли кръста,яйчниците,отделно имам пъпки избити както като да ми идва.Обадих се на гинеколожката ми и настоях да ме вземе,но тя ми каза да изчакам 10 пълни дни и можело да ми дойде.Казах и какви са ми симптомите и тя ми каза ,че явно някакво фуликулче не се било спукало и всеки момент щяло да се спука и за това ми закъснявало ама всеки момент щяло да дойде.Говорих и с мои приятелки и на тях им е закъсняло тези месеци.Много ми е странно,че имам изострени симптоми да ми дойде,а го няма.Страх ме е само да не ме тъпчат с противозачатъчни. :(

pilence2
02-16-2018, 07:16
Иди на лекар.

baby_baby
02-16-2018, 16:56
Щом имаш от тези симптоми значи всеки момент може да ти дойде всеки момент но все пак отиди на гинеколог

crazyfenka
02-16-2018, 21:18
Отиди на гинеколог ако закъснее още.
А може би просто ти закъснява,случва се понякога..

fluffyfluffy
02-20-2018, 17:26
Благодаря за отговорите.Бях на лекар на 16.02 на частно посреднощ.Матката ми е нормална имам някакви фоликули,които не са се спукали.Ако не ми дойдело до неделя 18.02 ми казаха да си взема дуфастон да го пия 3х1 за 5 дни и щяло да дойде.Обадих се на моята гинеколожка и и казах за какво става на въпрос.Каза ми да не бързам.Понеделник на 26.02 имам час при нея.Много ме боли коремчето и кръста и нови пъпки ми излязоха,а от цикъл помен няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

fluffyfluffy
02-20-2018, 17:32
И НЕ ИСКАМ ДА ПИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ХОРМОНИ.ПРЕДИ БЯХ ПИЛА ЗАРАДИ ЛИЦЕТО И БЯХ НАПЪЛНЯЛА С 10 КИЛААААА! С 300 ЗОРА СИ ГИ вЪРНАХ КАТО ГИ СПРЯХ ПРЕДИ 6 ГОДИНИ.МРАЗЯ ХОРМОНИТЕ ПОНЕЖЕ вСИЧКО Е ИЗКУСТвЕНО И САМО ТЕ НАДУвАТ ИЗКУСТвЕНО.МОЛЯ вИ КАК МОГА ДА ГО РЕГУЛИРАМ БЕЗ ХОРМОНИ.ЛЕКАРИТЕ САМО С ХОРМОНИ ИСКАТ ДА МЕ ТЪПЧАТ.ИСКАМ ДА СИ МИ ДОЙДЕ И ПАК ДА СЪМ ЩАСТЛИвА.ДНЕС ИМАМ РОЖДЕН ДЕН СТАвАМ НА 24 И вСИЧКО ЛОШО вСЕ НА МЕН СЕ СЛУЧвА.ПАК КОРКО МЕ НАПЪвА И КРЪСТЧЕТО :( А ЦИКЪЛЧЕТО КАК МИ ЛИПСвА ПРОСТО НЕ Е ИСТИНА. :( ИЗвИНЯвАЙТЕ ,ЧЕ ПИША ТАКА,НО МИ Е МНОГО ГАДНО!