PDA

View Full Version : Възможно ли е аборт с Примолут нор?



Bokalis
02-17-2018, 12:11
Здравейте. Имах един случай с бившата ми приятелка, който не мога да го разреша.Пуснал съм консултация с 2-ма гинеколога, но пиша тук като някои от вас може да имат знания. Връзката беше от дистанция и тя скъса с мен. Казвам го за да покажа защо не мога да бъда с нея на гинеколог и т.н. Цикълът й е трябвало да дойде на 1-ви февруари. Има ли сме 3 полови акта без кондом преди това- на 13-ти, 16-ти и 27-ми януари(овулацията й е била на 18-19 януари) и на 3-те не съм свършвал в нея. На 6-ти е взела тест за бременност и й е дало отрицателно "макар, че било размазано и не била сигурна" . На следващия ден на 7-ми отива на гинеколог и той и казва, че е бременна чрез видеозон, видяли зародиша. Гинекологът й е казал да взема Примолут нор с цел да убие зародиша (не знам на какви дози и колко дни е пиела хапчетата) . На 13-ти ми каза, че й е дошъл цикъла. На 15-ти е отишла на гинеколог и й е казал, че вече не е била бременна и че ембриона или зародиша или както се казва е бил изхвърлен чрез цикъла й. Та въпроса ми е това цялото може ли да е лъжа? Доколкото четох Примолут нор не помага за аборт. Искам да знам просто дали наистина е била бременна или просто е имала забаввяне на цикъла? Благодаря ви.

Грозния
02-17-2018, 12:50
Може да е забременяла от друг (или така да си е мислила) и да се е опитала да натресе бебето на теб!

Според мен "приятелката" ти те лъже здравата!
Това няма да е първата, нито последната ѝ лъжа - можеш да си 100% сигурен!

kompleksar
02-17-2018, 13:49
Защо скъсахте ? Както Грозния каза, бебето може да е от друг.

Bokalis
02-17-2018, 13:58
"Много причини и компромиси". Не ми обясни и не виждам какви компроси ми е правила след като давах всичко за нея ама ае какво да правим.