PDA

View Full Version : Не спирам да мисля за нея и боли...



kyka1
02-18-2018, 15:44
Здравейте :) На 22 години съм привидно добро и горе долу привлекателно момче. Накратко имах доста продължителна връзка 3 години и половина тя премина през много моменти както добри така и лоши. Не се държах добре признавам си и съжалявам и всичко го правих от ревност и любов. Общо взето много я ревнувам нареждах и какво да прави имах я за даденост и осъзнах че не трябва така но прекалено късно. Не че тя беше чиста като сълза но общо казано беше перфектна: красива, добра, търпелива, отзивчива. Въпреки всичко се обичахме и стигнахме до момента в който почна работа и там още на 2рия ден и казах че единия от колегите и ме съмнява но тя ме убеждаваше че той добро момче и го приема само като приятел. И така след 5 - 6 месеца бачкане там ги хванах двамата в квартала в който живеем да се разхождат във 2 през ноща. Скарахме се много жестоко и се разделихме и общо взето картинката е такава че тя вече 5 месеца е с него аз съм сам и страдам за момичето което обичам. Пробвах с друга не се получи просто секс и това е. Виждаме се от време на време за по кафе и то на 2 месеца един път. А и общо казано не виждам какво този индивид може да и предложи нито сигурност нито обич. Искам да си се съберем и да продължим както си беше колкото и да е трудно. Говорили сме за деца, сватби и т.н и накрая всичко се срина. Искам съвет от вас и благодаря за отделеното време :)

Грозния
02-18-2018, 18:42
Забрави я, не знам защо се мъчиш и унижаваш да излизаш още на кафе с нея!
И за двама ви ще е по-добре, ако не се виждате никога повече.
Намери си друга!

kyka1
02-18-2018, 20:23
Забрави я, не знам защо се мъчиш и унижаваш да излизаш още на кафе с нея!
И за двама ви ще е по-добре, ако не се виждате никога повече.
Намери си друга!

Е лесно е да се каже и помисли но съвсем друго е да се осъществи. Просто я обичам и искам да сме си заедно и знам че съм се променил и съм друг човек а лошото е че тя не ми дава шанс да и покажа и докажа че е така.

Грозния
02-18-2018, 20:43
Е лесно е да се каже и помисли но съвсем друго е да се осъществи.Чудо голямо :? !
За пръв път ли ти се случва (да те зарежат)?

Е лесно е да се каже и помисли но съвсем друго е да се осъществи. Просто я обичам и искам да сме си заедно ... лошото е че тя не ми дава шанс да и покажа и докажа че е така.Стига с глупостите, не бъди наивен!
Няма какво да ѝ доказваш!
Между вас всичко е свършило!
Не се унижавай и не си губи времето да ѝ ходиш по гъза като някакво пуделче! Това няма да ти донесе нищо, освен повече страдание и само ще ѝ досаждаш излишно! Няма да е приятно нито на теб, нито на нея - затова както казах най-добре е да не се виждате повече! И за двама ви!
Успех :) !

haritov
02-18-2018, 21:00
Този индивид явно може да предложи повече от теб.

Елементарен си с елементарен начин на мислене. Любовта не е търговия,че да притежаваш или да предлагаш.
Бих могъл да ти препоръчам хубави марки водка,че поне да има с кого да си прекарваш времето.

Pgasg elita
02-18-2018, 22:01
На 22 съм!! Имах горе долу същия случай, не го мисли преживей го и продължи напред!!!

kyka1
02-19-2018, 06:11
Този индивид явно може да предложи повече от теб.

Елементарен си с елементарен начин на мислене. Любовта не е търговия,че да притежаваш или да предлагаш.
Бих могъл да ти препоръчам хубави марки водка,че поне да има с кого да си прекарваш времето.

Човек който не ме познава да ми казва че съм елементарен е леко казано смешно и не обичам водка ;)

Necrologist
02-19-2018, 09:22
И кво, ся ще си умреш сам ли?

filmimilmi
02-19-2018, 13:32
Оо, щом цеди друга пишка и то вече от 5 месеца случаят го пиши за приключил. А и изпълнението й към теб е толкова мръсно, подло и курвенско (и какви ли още не други красноречиви епитети заслужава), че не те знам какво толкова те тегли да мислиш за този боклук. Търси друга.

Грозния
02-19-2018, 17:11
Любовта не е търговия,че да притежаваш или да предлагаш.Как да не е :shock: ?!

В тоя живот всичко е търсене и предлагане на разни неща, само вие комунягите още не сте го проумели и отказвате да го приемете 8) !

prosto_chovek
02-23-2018, 18:36
Кофти е така, трудно се преодолява дълга връзка, в която е имало особено много чувства, но единственият начин е просто да отмине. Доста тъпо е да си хванеш нова приятелка като самоцел единствено, за да забравиш бившата. Ако бившата ти си хване нов приятел обаче, най - вероятно ще ти бъде по - лесно да я преодолееш. Занимавай се със спорт, с хобита, излизай с приятели (само не почвай да се алкохолизираш заради жена, много е тъпо), не й пиши, не й гледай профилите по социалните мрежи, не излизай с нея, колкото и да ти е трудно, игнорирай я. Рано или късно ще ти мине и ще намериш момиче, с което е бъдете щастливи, само не трябва да насилваш съдбата, че със зор хубави работи не стават :)