PDA

View Full Version : Екрана ми изгасна ! Помощ !



ةتشضل انزفث
02-24-2018, 22:31
хора кажете от какво може да изгасне екран на телефон от нищото ?
от два дни забелязах , че на моя iphone екрана започна да става от светъл на тъмен и обратното.
Днес обаче започна да изгасва изцяло и да светва пак след 2 секунди.
обаче сега екрана е изцяло тъмен и не работи , самия телефон си работи , зарежда се , и даже звъни.
как мога да оправя този проблем ?

btw: преди два дни е взет от сервиз , защото не искаше да се зарежда , обаче пък се появи това
:-x :-x :smt085: :-x

ةتشضل انزفث
02-24-2018, 22:37
светва да кажем за max 2-3 секунди и пак екрана изгасва :-x :-x :-x

SHPAIdURmeN
02-25-2018, 11:53
Когато изгасне екранът, можеш ли пак да го включиш ?

Не съм с айфон, обаче моят светва без да съм го пипал, когато се ъпдейтва или ми пишат по в..

anonymous908491
02-25-2018, 11:54
btw: преди два дни е взет от сервиз , защото не искаше да се зарежда

кварталния сервиз, нали
щото ейпъл сервизи в България нямат
а и при тях е по-евтино да ти дадат нов
отколкото да ремонтират

Грозния
02-25-2018, 12:31
btw: преди два дни е взет от сервиз , защото не искаше да се зарежда , обаче пък се появи това
:-x :-x :smt085: :-xИма риск да са ти го прецакали или по-лошо - да са ти го сменили с друг. Сигурен ли си че е твоят?

Айфоните нарочно са направени да се ремонтират трудно или да не се ремонтират изобщо, за да си купуват хората нови.

ةتشضل انزفث
02-25-2018, 16:13
Когато изгасне екранът, можеш ли пак да го включиш ?

Не съм с айфон, обаче моят светва без да съм го пипал, когато се ъпдейтва или ми пишат по в..

включва се екрана когато той си реши :?
телефона си работи иначе.
днес цял ден си работеше без проблем и сега пак изгасна..
утре пак ще го нося в сервиза.
хубавото е , че гаранцията му е 2 години.

ةتشضل انزفث
02-25-2018, 16:19
Има риск да са ти го прецакали или по-лошо - да са ти го сменили с друг. Сигурен ли си че е твоят?

Айфоните нарочно са направени да се ремонтират трудно или да не се ремонтират изобщо, за да си купуват хората нови.

телефона беше в сервиз за съвсем друг проблем, но се съмнявам че са ми го прецакали но ще видим в крайна сметка какво ще стане и какво ще излезе....

Грозния
02-25-2018, 16:29
телефона беше в сервиз за съвсем друг проблем...Да, но може да са ти го сменили с друг айфон.
Сигурен ли си че е твоя?

ةتشضل انزفث
02-25-2018, 19:51
Да, но може да са ти го сменили с друг айфон.
Сигурен ли си че е твоя?

според мен няма такава вероятност, защото получавах sms-и във връзка с телефона и така ме уведомиха , че е готов

LoadRunner
02-25-2018, 19:54
проблема е в марката на телефона ти

mary_s
03-26-2018, 18:53
Може да е софтуерно. Пробвай с factory reset, но най- напред си съхрани някъде данните, защото се изтриват.

ةتشضل انزفث
04-03-2018, 20:49
добра новина !
айфона не са могли да ми го оправят и сега ми дават нов айфон само че черен , предишния беше бял :D
да видим този дали ще го бъде

Грозния
04-04-2018, 17:52
Белите айфони не са ли женски?