PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



miminik
02-25-2018, 09:16
Знам, че това е поредния въпрос на тази тема, но все пак...Ето и как са нещата:
Момиче на 15 съм, харесвам едно момче, година по-голям е от мен и се познаваме от 4-5 годишни, но не сме си говорили от 5 години и повече. Случиха се едни работи и оттогава спряхме да си общуваме. В началото на учебната година разбрах, че сме в едно училище и аз започнах да имам нещо към него, но не сме си говорили, дори да си кажем здрасти, а съм сигурна, че ме беше познал, защото първият път като се видяхме той не откъсна поглед от мен, докато не започна играта. Преди няколко седмици го извиках, беше след училище, той се обърна, изчака ме и почнахме да си говорим докато не стана време да се разделим. Оттогава се поздравяваме, но не всеки път. Тази седмица бяхме седнали с едни приятелки на лавката и той беше там с негови приятели. Постоянно се засичахме, ту той ме гледаше, ту аз него. Едно от момичетата дори ми каза, че постоянно ме е поглеждал. Веднъж го бях питала да се прибираме двамата, но той каза, че е обещал на момчетата и не може. Веднъж се прибирах и той изкочи с още някакъв мъж, като не ме видяха първоначално, но после мъжа му каза нещо и и двамата се обърнаха към мен.
Та въпроса ми е дали ме харесва според вас, знам, че не съм написала много, но темата стана много дълга. И втория въпрос: как да му кажа? Мислих, ако се прибираме заедно да го спра и да го целуна, но ако няма нищо ще умра от срам. В училище постоянно се засичаме и няма да мога вечно да го избягвам. И дали изобщо да му казвам. Ох не знам вече, помогнете моля ви!

SHPAIdURmeN
02-25-2018, 11:55
Кой ?
Някаква предистория да има, да ни предложиш ?

RapExotic
02-25-2018, 15:40
Баща ти ли? Да разбира се. Все пак те е създал.

miminik
02-25-2018, 16:16
Извинявам се, нещо е станало при публикуването ѝ е излязло само първото изречение. Вече е редактирано

OptimusPrime
02-25-2018, 18:12
В удобен момент му кажи че го харесваш...с целувка или с думи...аз бих предпочел ерекцията ...ъ целувката ...това са неща от живота,не е кой знае какво,давай смело батко ти е с теб

kinkygirl
02-27-2018, 20:17
Според мен те харесва . Може би също е по-срамежлив , и не знае как да постъпи. Ти си била смела - браво. Покани го да излезете , прекарай повече време с него и виж как ще тръгнат нещата